ModaAlışveriş

Dzheremi Skott - En iyi çağdaş tasarımcılarından biri

Dzheremi Skott - onun gösterişli koleksiyonu getirdi bilinen bir Amerikalı tasarımcı. O kurucusu ve sanat yönetmeni Jeremy Scott etikettir. 2013 yılı sonunda o Moschino gibi dünyaca ünlü markanın yaratıcı direktörü atandı. Scott, moda dünyasını değiştirdi adamdı diğer tarafa bunu gösterdi. Bu Jeremy elbiseler yazarıydı Kayli Minoug, Bjork, Madonna ve dünya sahnesinde diğer birçok yıldız. O sıradışı bir tasarıma sever. En iyi aralarında bilinen bir pantolon bacak pantolon ve elbise a la lokanta oldu.

özgeçmiş

Dzheremi Skott 1976 yılında ABD'de Kansas doğdu. Özellikle moda ve giyim faiz, adam çocukluk tezahür etti. Okul teneffüste o parlak dergisi Vogue okuyorum ve yüksek moda dünyasında gerçekleşen özel bir defter ilginç olaylarda ondan emretti.

Okuldan sonra, Dzheremi Skott moda tasarımı Fakültesi Pratt Enstitüsü'nde okumaya karar verdi. Şık kıyafetler tasarlamayı - mezuniyet (1997) sonra, Pratt Üniversitesi mezunu hayatının rüya uygulamasında görevli olmak istiyor Fransa'nın başkentinde, gitti. Paris'te, elbiseler ilk defile ile rahat genç yetenek, tıbbi mobilyadan dikilir.

Jeremy Scott - Aynı yıl genç tasarımcı denir kendi plak şirketi, kaydetti. 1997 yılında Paris'te moda haftasında marka ilk kendi giyim hattıdır. Bu yıldan itibaren, Jeremy ayakkabı markası ile çalışmaya başlar "Kristian Labuten". İki yıl sonra, Scott ve Steven Johnson arasında bir işbirliği vardır. Popülarite Scott sınırsız - giysileri ünlü yendi ve her biri eleştiriler bir ekran eşlik ediyor için.

Markanın Gelişme

2001 yılında Dzheremi Skott, ABD'de daimi ikamet taşınıyor. New York moda haftası, o giysi sunumunu düzenler. pop art tarzında rozetler, etiketler ve görüntülerin her türlü kullanılan bu hat tasarımcısı dikin. Buna ek olarak, onun çığlık ve tescilli bir renk paleti kullanır. 2003 yılında, Maestro o Zehirli videoda göründüğü şarkıcı Britni Spirs fütüristik mavi hostes kıyafeti için dikiyor.

2004 yılında, Scott en iyi moda tasarımcılarının ilk listede 31 inci gerçekleşti. Fast Food - 2006 yılında Jeremy Scott'ın yeni sonbahar koleksiyonu vardır. İçinde tüm kıyafetler bir taklit hamburger, dondurma, kek ve farklı lezzetler vardı.

Scott, Adidas ve Moschino gibi moda devleri ile işbirliği içindedir. Bu marka Swatch için saatler tasarım oluşturur. O da iki Elektrikli Drive için elektrikli arabalar Mercedes Akıllı tasarım aittir. onlar Talan yetenekli kişi sınırsız olduğu hakkında söylediklerine gerçekten doğru.

Adidas ve Jeremy Scott arasındaki Birliği

moda kariyerinde özel bir yeri bir şirket Adidas sürer. 2003 yılında onu yakından Dzheremi Skott ile başlar. Bu tasarımcı ile birlikte "Adidas" ilk gösterdi kapsül koleksiyonunu 2004 yılında. Ve 2009 yılında, Swarovski kristalleri ve imitasyon kanatları ile dekore tasarımcı ve Swarovski marka adı "Adidas" sneaker Noel kapsül koleksiyonu ile birlikte gelişmekte. Böylece ayakkabı Bir çift $ 'dan fazla 3.500 mal oldu. 2010 yılının Ocak ayının başında, o Aralık 2009 başından itibaren bulunabilmektedir moda Paris mağazaları birinde Adidas Jeremy Scott Kanat Crystal x zor bir isim Swarovski ile koleksiyonundan spor ayakkabıları satın alın.

Jeremy Scott tarafından gardırop toplama kampanyası Adidas Original en olağandışı öğelerden biri bir zürafa bir resim ve Afrika hayvanın kafasını taklit orijinal sol kol ile bir elbise-kazak kabul edilir.

kanatlı Ünlü spor ayakkabılar

Altın Ayakkabı "Dzheremi Skott" Bu gösterişli tasarımcı ve şirket "Adidas Oridzhinals" işbirliği onuncu yıldönümü şerefine tasarlandı. Yani dünya şık altın "kanatlı" ayakkabı bıraktı. Ayakkabı Kanatlarını 3.0 Gold denir. O Scott Adidas ile birlikte oluşturulan "kanatlı" ayakkabı, üçüncü nesil haline geldi.

Model Wings 3,0 Altın tandem Jeremy Skott- "Adidas" üretilen tüm ayakkabılar arasında ayıran bir altın tonu haline getirilir. Kanatlı kuyruk hakiki rugan olarak yapılmış bir kapağı, tamamlar. Valf ayakkabı ve kolay böyle büyük bir çift kaldırma hangi bir fermuar sağlamaktadır.

deriden yumuşak yüzü. İçinde çıkarılabilir hafif neopren çorap vardır. Bu yürüyerek rahat ve sıkı bir uyum katkıda bulunur. Dayanıklılık ayakkabı yüksek çorap takviyeli ek astar, kaldırın.

yıldızdan Bebek arabası

çocukları için Dzheremi Skotta Çocuk arabaları Sarah Jessica Parker, Zhizel Byundhen, Fergie, Natalie Portman ve diğer ünlüler satın almak. Scott Alman şirketi Cybex için bu ürünleri oluşturdu. çizgi film karakterleri ve parlak renklerin görüntüsünün merkezinde arabaları koleksiyonu vardır. Scott bazı arabaları onun şirket logosu tamamlanmaktadır - kanatları.

Her şeyden vurgulamak siyah modeli arabaları Cybex Priam olduğunu. Bu ürünün temel gölge çerçevesi, kaputun, tekerlekler ve diğer küçük öğeler üzerinde altın ayrıntıları tamamlar. Cybex Priam - bu gerçekten lüks bir modeldir.

Alman şirketi işbirliği ve Amerikan tasarımcı sonucunda bebeğin bir dizi Gıda Mücadele Pusetler oldu. karakterler birbirlerine yiyecek atmak hangi 1980'lerdeki filmlerden sahnelerle esinlenerek moda bu hattın oluşturulması.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.