ModaAlışveriş

Mükemmel ayakkabı nasıl seçilir: Kız İpuçları

yüksek kaliteli ve şık ayakkabılar seçmek yeteneği gerçek yetenekler ile karşılaştırılabilir. markete gidiyor, onun görünümünü yalnızca dayalı ayakkabı satın önlemek için bir aradığınız şeyin net bir fikir ve yeterli irade olmalıdır.

Biz yeni ayakkabı satın alırken gerekli nüansları nelere dikkat edelim emin öğrenmek karar verdi. Bugün sizlerle bu çalışmaların sonuçlarını paylaşmak ve size ayakkabı mükemmel çifti seçmenize yardımcı olacak ipuçları vermek mutluyuz.

Ne dikkat etmelidir?

Eğer daha yaklaştı çifti bakıldığında Her şeyden önce, ayak ve topuk şekillerini koruyacak emin olun. Bunları sıkıştırmak ve sonra gitmesine izin verdiğinde, onlar, bozuk edilmemelidir. Yumuşak topuk çabuk yürüyen size rahatsızlık bir sürü getirecek sarkma gibi ayakkabının topuk, sıkı olmalıdır.

İkincisi, yeni ayakkabılar daha büyük boyuta sahip bacak üzerinde denenmelidir. İster inanın ister inanmayın, ama birçok kişi diğer biraz daha büyük bir ayağı var. Böylece, farklı boyutlarda birkaç çift denemek ve her iki ayak rahat olduğu bir tercih etmelisiniz.

yeni ayakkabı satın alırken Kararlılık sizin zorunlu gereksinimleri arasında olmalıdır. Eğer yüksek topuklu bir çift arıyorsanız, biraz ayağın orta kısmına elini tokatladı deneyin. topuk geri kaymaya başlar Bazı durumlarda bu gerçeği neden olabilir. Bu, (kesinlikle size sinirleri mal olacak) bu tür sallantılı yürüyüş ve denge kalıcı kaybı gibi dezavantajları yüz hazır değilseniz bir çift satın değmez açık bir işaretidir.

Aynı zamanda esneklik tabanları dikkat edilmelidir. bir elinde ayakkabılarını alıp yarım haldeyken bükmeye çalışmayın. Yetersiz esnek taban normal hareket ayak eklem önler. Bu beden güç tüketimini artırmak zorunda kalacak gerçeğine yanı sıra yürüyüş, yorgunluk problemlere yol açabilir.

Sıkı ayakkabılar sorunu

Ayrıca, bunları giymek mümkün olacak umuduyla, biraz size çok sıkı ayakkabı satın olmamalıdır. Bu kan dolaşımı ve kas fonksiyonu ile sorunlara yol açabilir. Buna ek olarak, bu ayakkabılar çabuk prezentabl görünüm kaybederler.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için, bir kağıt üzerine çorap yükselmeye ve sağ ve sol ayak şeklini boyamak. hatlarını kesip. Eğer mağazaya gidip bir dahaki sefere, satın almak istediğiniz ayakkabı şeklinde bu koydu. Her iki kenarlardaki bükmeden ayakkabı uyması gerekir.

Size günün sonunda yeni ayakkabı satın öneririz. Geç öğleden sonra ayaklarımız biraz şişti gerçeği. Bu mükemmel sabah size uygun çift ayakkabı, akşam çok yakın olacağı anlamına gelir. Bu nedenle tomurcuk ve saatinde rahat alacağı bir çift seçmek için bu sorunun kıstırma iyidir!

ayakkabının konfor nasıl belirlenir?

Her zaman içinde yeni ayakkabılar kontrol edin. iç yüzeyi pürüzlü dikiş olmadan yumuşak olmalıdır. ayakkabı astarı esnek ve kolayca çıkarılabilir olmalıdır. Yeni ayakkabılar çalışırken, sert bir yüzeye birkaç adım yürüyebilir emin olun. Yumuşak halı bütün ayakkabılar rahat görünüyor emin olmak için yardımcı olacaktır. Eğer rahat olsun veya olmasın daha iyi bir fikir edinmek için, çıplak katta gidin!

Eğer topuklu ayakkabı satın alma düşündüğünü, bunların maksimum yüksekliği 9,5 cm'den büyük olmamalıdır. taban ve topuk en az 3 cm olmalıdır arasında uygun bir mesafe. kısa mesafe, daha az dayanıklı ayakkabılar ve fazla ağırlık parmak aktarılır ayaklar.

Sen zamanla ayakların daha uzun ve daha geniş hafifçe duruma geçmesi hatırlamak zorunda, bu yüzden sık sık internet üzerinden ayakkabı satın özellikle onlar, 2 yılda ölçülmelidir.

Doğru boyutunu nasıl seçilir

Eğer yüksek topuklu ayakkabı satın varsa, ayağın kayma olmadığından emin olmak için çok önemlidir. Ayağı satın alıyoruz zaten kayarsa, o zaman zamanla bu etki yürüyüş ile sorunlara yol açabilir, bozulacaktır.

Eğer kürk astarlı bir çift ayakkabı arıyorsanız, kürk içinde ek boş alan oluşmasına yol açan, mal giymek zorunda unutmayın.

süet ayakkabı satın alırken hızla kırmaya hatırlamak önemlidir. Ayakkabı rahatça bacak uyan nedenle, mağaza onları çalışırken, emin ol.

Ayakkabı uzun bir burun varsa, boş alan 1-2 cm olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.