MaliGayrimenkul

Yeni binada bir daire satın: faydaları nelerdir?

Her birimiz kendi daire hayalleri vardır. Zaten kendi aile var, özellikle ebeveynleri ile canlı, kesinlikle düşünülemez. Ve Ruslar milyonlarca yaşadığı derilerinin üzerindedir. Biz inanılmaz yüzdesi altında bir ipotek almak, ama ayrı yaşamaya, herhangi borç içine almak için hazırdır. taban ve tavan ile Dört duvar en önemli hedefi dönüştü. Zaten bir daire almak için toplandık Ama eğer, yeni bir sorun ve hangi, aslında, bir daire satın alır? Ve nerede? Sonuçta, ikincil pazar alabilir, yeni binada bir aziz metrekare satın alabilirsiniz.

Peki bütün gelmez - hala doğru seçim yapmak için bilmeniz gereken? Bir hata yapmak kritik olmadığı durumlarda Yine de, temel cep telefonu almayın. Biz para büyük miktarda harcama ve gerçekten hataya yer yoktur. Sonuçta biz önemlisi satın - call - barış içinde yaşamak. herhangi bir sorun getirmemiştir gelecekte apartmanda hoş geldiniz.

Hemen hemen her Rus kent ile dairelerin satışı ve satın alınması için önerilerin büyük bir numarası vardır. Çünkü spekülatörlerin çok fazla sorun: Ve daha fazla insan ikincil konut uğraşmak istemiyoruz. Evet, ve bazı olağan ve sıradan ev sahibi de belgelerle tamam değil. Hatta bir finans kurumunda düz yayıldığında veya 100 metrekare kayıtlı düzinelerce insan. sorunlar farklı olabilir. Ve onlar hep yüzeyde yalan söyleme.

iş yeni bir bina ev satın olsun. Değil böyle bir daire çok daha pahalı ikinci konut daha mal olacak söylemek. Hayır, fark, ancak bu kadar anlamlı değildir. Ama her zaman bu durumda daire satışı uygun şemasını davranır. Hiçbir eski sahipleri, bu nedenle kayıtlı insan ve vardır. Yeni binada bir daire satın almak için yeterli para yoksa bile, her zaman ipotek banka ile yardımcı olacaktır. İyi bir kredi geçmişleri ve tabii istikrarlı bir gelir sağladı. Mali kuruluşlar sadece yeni bir binada bir daire satın almak için para vermek kabul hazırız. Evet, isteyerek yeni bir ev inşa ve ve inşaat şirketleri, faizsiz taksit dairelerin gelecekteki sahipleri sunuyoruz.

yeni evler kalmak hoş bir bölgede, çoğunlukla, inşa ediliyor unutmayın. gelişmiş altyapısı ve diğer olanaklar yeni alanlarda. Bu yaşamak değil, ne korkunç var olduğu bazı Kruşçev, değil.

Ne olursa olsun, yeni bir binada bir daire satın almak daha iyiydi. Sonra sorunlar olmayacak ve kendi dairesinde Sakin olmak yaşayabilir. Ve kimse gelecek ve o kaydedileceği anlamına diyecekler. Tarih açıktır ve tüm belgeler taraftan sahip. Sadece doğru seçim yap!

Bu Site üzerinde: http://www.premierdevelopment.ru

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.