GüzellikCilt bakımı

Dövme Conor McGregor, parlaklık ve İrlanda savaşçı vahşeti

Conor MacGregor bilinen ve parlak bir insandır. spor yapan Uzun bir süre başarıyla karışık savaşları katılan. Şu anda, biz UFC bayrağı altında durmak. milyonlarca favori radikal 2013 yılında kendilerini değişmeye başladı. Her şey anlamsız ile başladı , ona ayak bileği dövme yıldızın vücudunda şimdi daha ve daha renkli görüntüleri görülebilir.

İrlanda'dan Parlak başkalaşım savaşçı

Birçok ünlü kişi yaratılış tarihini ortaya onların anlam yansıtan yaptığı dövmeler hakkında saatlerce konuşabilir. İrlanda'da karışık dövüş sanatları yıldızı aralarında değil. Bazı çizimler ve yazıtlar, o özel önem arz etmedi.

İlk dövme Conor McGregor bilekle çıktı. gizemli yazıt dört yıl önce ünlü savaşçı ortaya çıktı. Arapça ifadesi cilde uygulanır iken, geniş bir popülerlik vardı. sahibinin kendisi dahil bilinmeyen Onun yorumu,. Şüphesiz yalnızca ana bu dövme yapar bu konuda söyleyebilir. Bu McGregor ve anlamlı pahalı değildir, bu yüzden başka bir şey mi sürekli üstüne kendisi veya malzeme kurtulmak planlıyor.

Sonra Notorious takma adıyla hareket eden bir askerin vücudunun diğer yazıtlar ve çizimler, bol vardır. Bunlar arasında:

  • kanatlı kılıç;
  • Gül ve hançerle adam;
  • kaplan;
  • maymun;
  • soyadı;
  • adı;
  • çarmıha germe;
  • ifadesi «yavaş pürüzsüz, pürüzsüz hızlı».

Yeni dövme Conor McGregor yakında olması mümkündür. yıldızlı Birçok taraftar kendi hayatım durdurmak mümkün olmayacaktır söylüyorlar.

Tekrarlayan desenler Conor McGregor

dikenli spiral kanatlı bir kılıç yerleştirilmiş boyun ve omurga erkekler üzerinde, aşağı gelir. Sol ön kol avcı üzerinde bir silindir kapağı olan bir beyefendi vardır. Sonraki - bir gül ve bir hançer. Renkler Yavaş etiketli Yukarıdaki pürüzsüz hızlı, pürüzsüz. Bu dövme Conor McGregor el altında Deniz Kuvvetleri ünlü bir slogandır.

Aralık 2015 yılında savaş sanatları yıldızın karnında üzerinde kendi takma ad ve onun adı var. Notorious olarak çevirir "rezil". spinöz spiral ek olarak, arka başka dövme Conor McGregor var - bir haç olduğunu. Boyun bölgesinde yer almaktadır. Bazı figür onun güçlü Katolik inancının kanıtı olarak kabul edilebilir düşünmekteyiz. Adam büyük bir küçümseme ile din hakkında konuşurken Ancak, medya kez anı kaydedildi. Bu nedenle, çarmıha germe gerçek anlamı hala net değil vardı.

En ünlü İrlandalı savaşçı dövmesi

göğsünde Conor McGregor dövme bir goril gösterir. Ünlü savaşçı cilde başvurusunun Kolay biri olmadığını itiraf ediyor. O şiddetli ağrılar yaşadı, ama yarı yolda durmadı. Sahibi bazı felsefi anlam çizim vermez.

Bir kaplan - Bir sporcunun göbek üzerinde güzel bir vahşi kedi flaunts. İrlandalı savaşçı fanlar harika Venedik'te yapıldı geri tatilden onların idol, sonra gördüm. İlk başta, fanlar özellikle etkileyici değil diye bakar çünkü dövme, geçici olduğunu düşündü. Ama McGregor resim gerçek ve tam olduğunu belirtti. Erkekler bir kaplan cesaret ve zarafet sevdim, bu yüzden onun karnına bir kedi yüzü ödedi.

Bu rakamlar savaşçısı arama kartı bir tür olarak hizmet vermektedir.

tarzı McGregor

Medya Conor McGregor genellikle onun en yüksek profesyonel başarıları için değil, aynı zamanda çünkü küstah davranışları ve parlak görüntünün ünlüdür çünkü sadece değil glimpsed. Fanlar savaşta onun çok yönlülüğünü, el ve hatta ayak biriyle bir rakip yere sermek için yetenek hayran.

Kariyerinin ilk çok farklı bir adamdı. Şimdi kendine özgü özellikleri şunlardır: göğsünde ve acımasız sakal üzerinde Conor McGregor dövme. Bazıları destekleyiciler savaşçı UFC sundu PR bir şekilde, olduğunu düşünüyorum. Kanada'dan modeli - Diğerleri kişisel stilist yıldızı Conor Dzhosha Mario John gibi yapmaya karar inanmak eğimlidir. Her durumda, İrlanda'dan bu tarz savaşçı gerçekten.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.