GüzellikCilt bakımı

"Inglot" - profesyoneller ve sadece için kozmetik

"Inglot" (Inglot) - en ünlü makyaj sanatçıları ve sıradan milyonlarca kadının sevgisini ve tanındığına profesyonel kozmetik, dünya çapında bilinir. Bugün, şirket "Inglot" kozmetik on lider üreticileri arasında olduğunu ve markanın ürünleri tüm dünyada 57 ülkede temsil edilmektedir.

"Inglot" - kozmetik, onsuz hiçbir maliyeti, moda, güzellik ve sanat dünyasında anlamlı bir olay. Bu markanın üretimi defileler, televizyon ve Broadway gösterileri çalışan makyaj sanatçıları seçin.

Mühendislik Empire

şirketi "Inglot" geçmişi 30 yıldan fazla var. Her şey 1983 yılında, 28 yaşındaki Himik Voytseh Inglot (Wojciech Inglot), araştırma departmanı üyesi olarak (Ar-Ge) bir ilaç şirketi, kozmetik devrim yaratacak yeni bir çizgi oluşturmaya karar gerçeği ile başladı. fikrin özgünlüğü tüm mamul ürünler benzersiz kalite olduğunu, ama aynı zamanda makul bir fiyat var.

Yani, tüm en sıkı gereksinimleri ve Przemysl küçük Polonyalı kasaba Sn Inglota ürünlerin tasarım ve üretiminde doğrudan katılımını karşılayan hammadde kullanımı sayesinde daha sonra küresel güzellik-sanayi ayrılmaz bir parçası haline geldi profesyonel kozmetik "Inglot", doğdu.

Polonya'da - yıllar önce onlarca gibi, tüm malların aslan payı kurucusunun vatan üretilen markaya göre üretti. şirkete ait Bütün bitkiler modern, yüksek teknoloji ekipman ve hammadde ile donatılmıştır İngiltere, Almanya, ABD, Fransa ve İtalya'da en iyi tedarikçilerden satın alınır. Wojciech Inglot hayatının son günlerde yeni bir marka ürünlerin geliştirilmesi katıldı kadar.

Kozmetik "Inglot" bugün

Dünya çapında 400'den fazla butiklerinde tarih, kozmetik ürünleri "Inglot" belirleyin. Buna ek olarak, şirket New York, 557 m 2 lik bir alanda kendi profesyonel stüdyosu var. Şirket sürekli dünyaca ünlü makyaj sanatçıları ile işbirliği ve bu firmanın dekoratif kozmetik olmadan tek kitlesel olay geçmez.

gezegen "Inglot" en iyiler makyaj sanatçıları seçmenin nedenleri - Her diğer ürünlerle karıştırma renklerin sonsuz sayıda oluşturmak için izin ürünlerin etkileyici bir dizi, renklerin zengin bir palet ve ünlü Özgürlük Sistemi sistemidir. işareti 450 600'den fazla türün dudak için araçlar cephanelik, ve daha gölgeler 300 ve insanlar için ayar aracının maskeleme. Buna ek olarak, kozmetik çizgi "Inglot" oje yaklaşık 400 farklı tonları içerir.

kozmetik En hassas ciltler için hiçbir parabenler ve kokular ve bu nedenle güvenli içeriyor - It "Inglot" önemlidir.

Şu anda, şirket birkaç Broadway yapımları için yeni koleksiyonunu geliştirmek ve profesyonel oyunculuk makyajı yaratır edilir.

"Inglot" - kendi yaratıcısı reklam tek kuruş harcamamış olmasına rağmen uzak kıtanın sınırları dışında tamamen olumlu yorumlar hangi kozmetik, ve bu.

yeni gelişmeler

Diğer yararları arasında, rekabetten "Inglot" oluşturmak ve pazara yeni ürünlerini tanıtmak için arzu ayırır. Şirketin uzmanları renk, doku ve şekil deneme yorgun alamadım, bu yüzden bu marka her zaman pazarda lider konumda bulunuyor demektir.

Şirket sürekli yeniliklerle yelpazesini genişletiyor. Yani, dünyanın ilk nefes emaye son zamanlarda hava geçirmez ve su geçirmez özelliklere sahip cila serbest bırakıldı. Onların hızlı büyüme sağlayan ve gücünü artırarak, dış etkenlerden çivi korumak edebiliyor.

Başka bir yenilik "Inglot" - Sıvı emülsiyon gölgeler renk ve ıslak uygulama geliştirmek için. yüzünde Kozmetik daha etkileyici görünüyor ve göz kapaklarının derisi ek beslenme ve hidrasyon alır.

profesyoneller Ne demek?

makyaj en ünlü ustaları işçilerin vaka çalışmaları son derece sık fırça izleri "Inglot" kozmetik olduğunu. Yorumlar uzmanları kendileri için konuşmak - dünyanın en iyi markalarından biridir.

Ünlü makyaj sanatçısı ve yarı güzellik-blogcu Elena Krigina keresinde eğitim videoları ürünler "Inglot" bahsedilmeyen.

"Star" uluslararası usta Denis Kartashov de bu markaların anlamı tercih eder.

Dünyaca ünlü Kanadalı Dzhon Hennessi mutlu ait Makyaj sanatçısı markası "Inglot" nin işlerini ürünlerinde kullanmak ve şirket tarafından düzenlenen yarışmalar ve ustalık sınıfına katılan etmek.

Yıldızlar ve kozmetik "Inglot"

Bu bir sır değil ki "Inglot" - kozmetik, Britney Spears ve ladygaga gibi dünya yıldızı seçilir. Ancak, yerel ünlüler arasında hiçbir az popüler. Modeli ve TV sunucusu Victoria Bonya markasının yüzü oldu, ama aynı zamanda Inglot tarafından dekoratif makyaj Victoria Bonya için araçların kendi çizgisini piyasaya sadece.

Nereden alınır?

Tüketici markasına çok çekici popülerlik her geçen gün artıyor gibi, dürüst olmayan iş adamları iyi durumda orijinal kalite özellikleri farklı olan piyasa kalpazanlık, doyurmak ve en kötü ihtimalle - sağlığa zararlı olabilir. makyaj Rusya'da şirketin yalnızca resmi temsilcileri alması gerekir nedeni budur.

Moskova'da Kozmetik "Inglot" alışveriş merkezleri "Altın Babylon" ve "Okhotny Ryad" satılmaktadır. diğer Rus şehirlerine bilgiler resmi web sitesinde bulunabilir. Ayrıca ülkeler arasında onlar kozmetik "Inglot", Ukrayna, İspanya, Meksika, İngiltere, Almanya, Fransa, ABD, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Avusturya, Hindistan ve diğerleri satmak nerede.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.