SağlıkMüstahzarlar

Merhem ve sonra irin alır. çekerek irin ve şifa için merhem

irin dışarı çıkarabiliriz belirli ilaçlar için eczaneye Festered yara veya apse, birçok acele bulma. Böyle bir durumda genellikle Vishnevsky merhem veya merhem ihtiolovaya kullanın. Doğal olarak, soru, ilacın ne tür iyidir doğar?

Özellikleri Ihtiol merhem

Bu merhem, irin, çekin hemen her eczanede satılıyor. Bu reçetesiz satın alınabilir. İlaç dış uygulama için özel olarak kullanılan, ve grup antiseptik ilaçları belirtmektedir edilir. Ihtiolovaya merhem belirgin bir anti-enflamatuar ve analjezik etkiye sahiptir. Ayrıca, bileşim, bir antiseptik etkisi vardır.

Uygulamadan sonra hazırlık ana bileşeni sistemik dolaşıma girebilmesi sayesinde olmadığını belirtmek gerekir. ihtiolovaya merhemi yapan şey, daha güvenli irin, çekin.

Bazı durumlarda, kompozisyon yardımcı olur?

Ihtiolovaya merhem çok sayıda özelliğe sahiptir. Ama en önemlisi - yetenek irin dışarı çekmek ve yaraları dezenfekte etmek. Bu da önemli ölçüde iyileşme sürecini hızlandırır. Merhem ama sadece lokal tedavi olarak, birçok cilt lezyonları ve eklem ağrıları kullanılan. İlaç etkilidir:

 • eklem ağrısı;
 • nevralji;
 • egzama;
 • yanıklar;
 • böylece yaralar festered ve.

Nasıl kullanılır?

Merhem, yaradan irin çekin kullanımı oldukça basittir. Doğru kullanıldığında, etkisi hemen hissedilir. Sadece dıştan makyaj uygulayın. İhtiyol merhem çok ince bir tabakanın hasarlı cilt uygulanacak bileşim, ovma işlemi gerekmez. tedavi alan uygulandıktan sonra bir gazlı bez bandaj ile kaplı olmalıdır.

Merhem, çekme irin, uygulamadan hemen sonra başlar. Kullandıktan sonra, kompozisyon ellerinizi iyice yıkayın gerekir. Bu mukoza ve göze düştü merhem mümkün değildir. terapi ve doz süresi genellikle tek tek her hasta için doktor atanır. Tipik olarak, yetişkin gündüzleri üç defaya kadar tedavi belirler.

yan etkiler

Ihtiolovaya merhem, çekme irin sıra herhangi bir ilacın yan etkileri vardır. Bu nedenle, tedavi sırasında bunu göz önüne almalıdır. Tipik olarak, hasta da ilacı tolere. Ancak, bazı durumlarda, alerjik reaksiyonlar meydana gelir. Bu tür olaylar, genellikle kovan, deri döküntüsü ve kaşıntı.

Yan etkiler genellikle yeterince uzun süre normalde geliştirmek uygulama ihtiyol merhem veya tedavinin başlangıcında. alerjik reaksiyonlar, ilacın kullanımına son verilmelidir zaman.

İlacın Özellikleri

Bazı durumlarda, merhem Ihtiol kullanılması yasaktır. Kontra-yaş 12 yıla kadar çocuklar ve kompozisyon bileşenlerinden herhangi bireysel hoşgörüsüzlük varlığı arasında.

Ihtiolovaya merhem hamilelik sırasında kullanılabilir. Ancak, bir doktor tayin etmelidir. emzirme de bu ilacın kullanımını izin verdiğinde. Çocuk merhem belli bir miktar yutabilir Ancak, meme üzerinde merhem tavsiye edilmez uygulamak.

Vishnevsky merhem

Bu preparat, bir merhem, bir çekme irin ve antiseptik bir etkiye sahip olduğunu. Hazırlık xeroform, katran, ve hint yağı içerir. İlaç çıban ve apseler ortadan kaldırmak için kullanılır. İlaç donma, yanık ve bası yaraları sonucu doku tamir süreçlerini hızlandırabilir. Buna ek olarak, Vishnevsky merhem, fiyat akne için çok büyük değil cildi kurur ve inflamasyon rahatlatmak için jinekoloji kullanılır. İlacın aynı zamanda venöz ülser ve tromboflebit bacak tedavisi için kullanıldığını belirtmek gerekir.

Yanma durumunda ve donma bandaj emprenye hazırlık yara önleyebilirsiniz ve etkilenen bölgelerde cildin iyileşme uyarırlar.

verildiklerinde?

Vishnevsky merhem birçok alanda uygulanır, ancak çoğu durumda ameliyatta. Bu popülerlik ilacın temel özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Buna ek olarak, merhem kullanılması Vishnevsky istenmeyen etkileri engeller. Doğru kullanıldığında kompozisyon, zararlı değildir. Buna ek olarak, ilaç sadece yeri doldurulamaz ve her evin ecza dolabında olması gerekir.

Genellikle Vishnevsky merhem için öngörülen:

 • abseler;
 • çıban ve karbonkül;
 • alt ekstremite bazı hastalıklar;
 • yanık yaraları;
 • yatak yaraları ve donma;
 • Lenfanjit ve lenfadenit;
 • trofik ve varis ülserler;
 • tromboflebit ve arteryel oklüsif hastalığı;
 • sedef.

terapi Yöntemleri

alt ekstremitelerin belirli hastalıkların merhem Wisniewski tedavisi için, fiyatı, sadece 25 ila 60 ruble, uygulandığı olan bir gazlı bez ve ayak uygulanır. büyük etki için, kompozisyonda tülbent ıslatmak ve bandaj düzeltmek gerekir.

bileşim ile üst üste gübre olarak zarar görmüş alanları yanık ve donma ile. sürece Vishnevsky merhem tamamen kuru olduğu gibi olmalıdır bir kompres tutun. Bundan sonra yeni bir bandaj ile değiştirilmelidir.

Vishnevsky merhem, enflamatuar süreçlerin tedavisinde jinekolojide kullanılır. Bir ilaç için önceden ıslatılmış kullanılan tamponlar terapötik etki için.

Bu merhem dikkati çekiyor ve sonra çıban ve yaralar, akne kurtulur gelen irin alır. Bunu yapmak için, ilaç gazlı bez uygulanan ve en sorunlu alan üzerine koymak gerekir. birkaç saat boyunca merhem Wisniewski ihtiyacını sıkıştırmak tutun. Tamamen akne kurtulmak için, uzmanlar haftada böyle prosedürler birkaç kez yürütmek için önerilir.

Kontrendikasyonlar ve yan etkiler

Vishnevsky merhem, diğer ilaçlar gibi, kontrendikasyonlar vardır. İlacın belirli bileşenlerini bireysel hoşgörüsüzlük varsa bu yapı sadece kullanılamaz. Bu yalnızca kontraendikasyondur.

Merhem Vishnevsky kullanırken değil yan etkileri unutulmamalıdır. Bu ilaç kadar popüler kılan budur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.