SeyahatUçuşlar

"747-400": iç düzeni

Bir seyahate çıkmadan ve gösterimlerin bir sürü sabırsızlıkla, tatil kabin yolcu uçağı içinde başlamak istiyorum. Boeing 747-400. Uçuş Boeing 747-400 yapılır, bu, gerçek. salon Sürüş Uçan bir büyüsünü yaşamak için götürüyorum, en iyi konumu seçmenize yardımcı olacaktır.

Tarihsel gerçeklerin Biraz

Güçlü ve ağır makineli uzun zeminde 70 metreden daha bakar yavaş ve durgun gibi görünüyor. Yanıltıcı. Geçen yüzyılın seksenli yılların sonunda ilk uçuşunu yapılmış, hava yolculuğu devrim yaratmıştır, temsil hepsi aynı zamanların en iyi. En yeni teknolojiler pilotlar en iyi donanımlı kabinler astar 747-400 en uzun mesafe uçuşlar (fazla 13 thous. Km) yapmak için izin vermiş. Kabinin düzeni, elbette, en iyi düşünülmüş, 900 km / h seyir hızı ile aynı anda mevcut ve taşınan yaklaşık 600 kişi maksimum yolcu kapasitesini aşmasına izin verdi.

ününün zirveye biraz zaman geçirdikten sonra "Boeing" nin uçağın en popüler değişiklikler yapımcı rakiplerine zemin vermekti. Piyasada daha verimli makineler çıktı. Üretim uçağı 700-400 serisi 2007 yılında sona erdi, ama yine de yaygın olarak dünya çapında birçok havayolları tarafından sömürülmektedir.

Şeremetyevo Vnukovo

Rus şirketin "Transaero", 2015 sonbahar ülkede lider taşıyıcıların biriydi kadar bu sınıfta yirmi binek otomobil filosu olan tek. makinelerin iflas açıklanmasından sonra yan kuruluşu için "Aeroflot" tarafından satın alınmıştır. STC "Rusya" elinde rota ağı ve çeşitli gömlekleri 747-400 "Transaero" almıştır. Şema iç üç seçenek koltuk doluluk varsayılır sırasıyla 447, 461 ve 522 binmeye davet edilebilir. Yarısından fazlası arabalar son seçeneği ile donatılmıştır.

Bugün, şirket "Rusya", önceki sahibi olarak, uçağın bu tip ülkenin tek sahibi. 15 ila 18 yaşındaki makinelerin çalışma süresi. Kafası baz Pulkovo havaalanı (Saint-Petersburg), bir merkez havaalanı yer almaktadır - Vnukovo.

koltuk seçimi

Yolcuların konforu için, uçağın "Boeing 747-400" düzeni "Transaero" yeni sahibi iç değişmedi.

Uçuş için Advance hazırlık sandalye düzeni çalışma gerektirir ve sizin için en rahat seçin. Genellikle başında sandalye veya uçağın kuyruk, pencere veya koridor yanındaki seçerek, kendi deneyimleri ile yetinmek zorunda. Onun bacaklarını uzatmak için bir fırsat arıyorsunuz, ama uzakta tuvaletten. Eğer birkaç saat sinek varsa, neredeyse fark etmez. Ama yani astar devi kullanılan bu tür yolları üzerinde kaç saat uçuş, rahatça kabinde almak istiyor.

"Boeing 747-400". Sürüş salonu

ayrıntıları düşünün. uçağın "Boeing 747-400" nin iki katta yer 522 kişilik bir salon standart versiyon kayıt sırasında çapında geniş altı metrelik. "Transaero" salon düzeni satırları yeniden numaralandırılması, düzen içinde saklanan. "Rusya" havayolları güncellenen şemasına rahat sandalyeler seçimi, alıcı daha iyi odaklanma ile karıştırılmamalıdır değil.

konfor derecesine göre koltuk komple set iki düzeyde karşılık gelir: iş ve ekonomi sınıfı.

Business Class'ta koltuklar

Bu koltuklar 747-400 uçağın modifikasyonu ikinci katında yer almaktadır. "Transaero" kabin (en iyi yerler işaretlenir) ait şema geminin baş monte 12 sandalye ayırır. "Rusya" yerini korudu.

Rehber ergonomik koltuk özelliği, uçuş sırasında çalışmak için konfor ve dinlenme yüksek derecede sağlar. Geniş koltuk, sırtlık büyük açı sapması, yerleşik bir ekran yolcuyu titiz karşılamak, koltukların arasına yarım metre boşluk yükselmiştir. Sandalyeler iki koltuk iki sıra ayarlanır.

artan ekonomi

Bu iş salonuna arkasında hemen yer sahibi Ekonomi koltuk karakterize bir terimdir. Nedeniyle izolasyona o "rahat" bir tanımını içerecek şekilde oldukça mümkündür. N 121 из шести посадочных мест разделяет бизнес- и эконом-ряды в самолете "Боинг 747-400". Ve grup sayısının altı koltuk K 121 en rahat iş ayırır ve ekonomi uçağın "Boeing 747-400" içinde yer alıyor. iyi yerler business class bilet daha ucuz satılıyor kabin, bir düzeni görevinden bir gariplik işaret ediyor. o büyük boş alan önce, iç vip-perdesinden ayrılmış.

Bu gruptaki istisna son satırıdır. Üç koltuk 124 satırda bir uçak merdiven yanına yerleştirilir gemide kalan ve 125 serisinin sandalye tuvalet yakındır.

Tüm koltuklar 60 derece yatak başlıkları, ekranları ve düzlem "Boeing 747-400" konulu kolaylık ve yolcuların bu grubun güvenini ilave uçuş görevlileri yakınlığını sapan ile iç konfor koltuklar ile donatılmıştır. Bazı uçaklar geniş oturma iş seviyesindeki iç düzeni dahil "Transaero", kasten yolcu kapasitesini azaltmayı gitti. "Rusya" bu seçenekleri korudu.

ekonomi class

ekonomi arttıkça aynı konfor ile donatılmış odalarda biraz daha ucuzdur. bu yerlerin konfor derecesi acil çıkışlar ve tuvaletlerin yakınlığı ile belirlenir.

75-90 cm koltuk arasındaki boşluk rahat bir yolculuk için yeterlidir. Böyle bir derece konfor Yerleri zemin katın tamamı iç işgal ve yaklaşık 470 sandalyesi bulunuyor.

düzlemde iyi yerleri (O)

Yukarıdaki dayanarak güvenle düzlemde 747-400 yılında yolcu 522 sırasında ek konfor ile koltuk bir grup çağrılabilir. Sürüş salonu burası olduğunu iddia:

  • Business class;
  • İkinci katta Ekonomi seçeneği (istisnalara bakın);
  • Uçağın burnunda;
  • ön planda;
  • Space + с дополнительным пространством перед креслом. Uzay konfor + ön koltuğa ek alan.

Uçakta yer sevdim var için uçuş önceki gün rahat bir seçenek koltuk konumunu güvence, Kayıt gidin.

Özel Projeler "Rusya"

Bir süre önce, havayolu "Rusya", PJSC "Aeroflot" bir yan, beyaz zemin üzerine kırmızı türbin kanatlarının oluşan zarif üniforma onun uçak filosunu yeniden boyanır.

Geçen yıl, alışılmadık boyama eğlenceli bir düzlem otomobillerin paketinde havayolu şirketinin yay bir kaplan kafası resmi olan vardı. "Tigrolet" - Commonwealth, "Rusya" ve "Amur kaplanı" merkezin tam karşılığıdır. Böyle kredisinin verildiği "747-400" kimin iç düzeni yukarıda ele. şirket uçakların hepsi ile birlikte o programa göre uçar.

Yorumlar havayolları çok farklı çalışır: davalarla sıcak sayesinde gelen. Ancak, uzlaşma ve aynı durum yaşamın bütün alanlarında olmaz. Size dev gömlekleri, havayolları "Rusya", refah, yaz hava ve daha mutlu yolcular ülkede tek sahibi diliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.