GüzellikCilt bakımı

Sauna yüz: temizleme ve nemlendirme

Çiftler cildin durumuna olumlu etki. Birçok kişi ölçüde kan dolaşımını ve terlemeyi artırır, sıcak buhar bir temizleme etkisi olduğunu, tüm damar sistemini uyarır biliyorum. Cilt organik kirlilik ve Ölü hücrelerden serbest, elastiktir. Tüm katmanlar optimum beslenme ve hidrasyon vardır. Bu nedenle, yüz için buhar sauna çok önemlidir. Bu prosedürün normal davranış anda, cilt taze ve sağlıklı bir görünüm alır. Buna ek olarak, gençleştirir. maksimum etki, sıcak buhar otlar ve tıbbi özellikleri bir kombinasyonu ile elde edilebilir.

Eğer salonlarından birinde böyle bir prosedüre gidecek durumunda ilk müşteri görüşlerini dinlemeliyiz. Bu internet üzerinden yapılabilir. Sadece bir arama motoru türü "sauna geridenetim" isteği yazın. Tüm "artıları" ve "eksileri" tartı sonra, doğru belirlemek mümkün olacak.

Ancak, yüz sauna gibi böyle bir kozmetik prosedür evde yapılabilir. Bu büyük bir olay değil. Bunun yanı sıra, çok zamanınızı almayacaktır. seçerek otlar cilt tipini dikkate almak gerektiğinde. Sahipleri kuru dereotu, kadife çiçeği, kullanılması önerilir tıbbi melisa, lavanta ve papatya. var Bu bayanlar yağlı cilt yüzünde, nane, papatya, huş, adaçayı ve suçlamalarına uygun ıhlamur. Bazı bitkiler, anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir. Onlar her cilt tipi için kullanılabilir.

Sauna yüz bir dağıtım öncesi eğitimi de verilmektedir. Öncelikle, musluktan su ile iyice yıkayın, daha önce tevdi tüm makyaj silsin gerekiyor. Cildiniz çok kuru veya hassas ise, buhar işleme başlamadan hemen önce yüz ve boyun bölgesi ile bir besleyici krem uygulamalısınız. Yüz için sauna (normal ve en fazla 2 her kereden haftada alınmalıdır yağlı cilt). prosedürün süresi gelince, burada da, her şey cilt türüne bağlıdır. Normal bir buharlama üzerinde az 5 dakika sürer. Ve koyu renkle yüz 8-10 dakika boyunca buhar gerekir.

Bu doktor uzmanın de bu konularda danışmak en iyisidir. Bir uzman cildinizi incelemek ve sonra yüz için sauna kullanmalıdır ne sıklıkta söyleyecektir.

İşlemden sonra, ılık su ile yıkanır ve sonra da keten ya da havlu kumaştan yapılmış yüzünü, temizlemek için bir havlu ile kurutulması gerekir. Yüz Sauna günlük makyaj uygulayabilir, bu kadınlar için özellikle yararlıdır. Bu reçete edilir ve olanlar siyah nokta (komedon) bir sürü yüz.

sıcaklığı buhar banyosu 22 ile başlayan ve 45 derece ile biten giderek artmalıdır. Hiçbir durumda sıcak buharın doğrudan yüzüne dalmış edilemez. Güzellik uzmani sıcak buhar ön ısıtma öneriyoruz. Böyle bir önlem kılcal yüksek sıcaklık keskin bir etki engellemez. kalp hastalığı, astım, hipertansiyon ve buhar banyosu taşımaktan genişlemiş kan damarları olan kadınlar en iyi terk edilmiş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.