Entelektüel gelişimiDin

Başpapaz Alexander Abramov biyografi kitapları

inananların yolu - günahkâr eylemleri azaltmanın bir yoludur ve "senin çapraz almak" diye bir şey anlamına - kötü özellikleri ile sürekli bir mücadele ayı. Yani diyor ve Moskova, İskender'in babası bulunan Radonezh Aziz Sergius rektörü, düşünür.

Başpapaz Alexander Abramov. biyografi

Alexander Abramov Moskova'da 9 Temmuz 1973 doğdu. oğul niyet ruhu içinde yetişmiş değildi bu yüzden ebeveynler, inananlar değildi. lise derece ile mezun olduktan sonra, Alexander ilk tarihi ve buna bilimsel yaklaşımda olarak ciddiye ilgilenen, Tarih Moskova Devlet Üniversitesi Bölümü'ne girdi. yıllarından itibaren 1995-1998 genç adam aynı fakültenin yüksek lisans öğrencisiydi. Gelecekte, bilgi, lisede kazanılan kilisenin koynunda faaliyetlerinin temeli olarak görev yaptı.

Teolojik Academy - 2000 yılında gelecek başpapaz Alexander Abramov o Moskova Ruhban girdi ve bir yıl sonra, belirleyici bir eylem yaptı. Sonunda o bir diyakozsun ve sonra rahip rütbesi.

Baba İskender tapınakta hizmet etmeye ilavesi ve öğretilen ahlaki teoloji, o 2003 2005 bir rahip Nicholas Patrik Katedrali, Dış Kilisesi İlişkiler Bölümü'nde görev oldu.

Başpapaz Alexander Abramov. kitaplar

"Creed" veya "Babamız" için sonunda tapınağa gelir ve sağ Komünyon'u sonra gider defteri Baba Alexander geçerli nedenlerle, başından sonuna kadar ayini mevcut olmayabilir olanlar, özel olarak yazılmış "gördü Mesih Herkes Dirilişi", ve hatta papazların vaazlarını dinlemek olamaz.

Kitapta başpapaz Aleksandra Abramova takvim yılının Gospel okuma baskılı. Buna ek olarak, en fazla iki bin yıl önce gerçekleşti bağrına olayları orada açıklanmıştır. Baba Alexander Pazar Günü küçük bir Paskalya ve İncil okumaları söyledi ve Apostolik, yavaş yavaş, haftalarca İncil'in anlayış yol açar.

"Bahar bizim umudumuz"

Bu kitapta ek olarak, bu "Bahar bizim umudumuz." başrahip Aleksandra Abramova başka bir sürümünü çıktı onlar "Büyük Chetyrehdesyatnitsy" derler olarak kitap, her günü Lent bir baba açıklar ya. görevde herhangi bir gün, yani onun davranış olarak o diyet dahil edilebilir ve bu kesinlikle yasakladı? Bütün bunlar bir konuşma yayında yayınladı.

Bu kilo kaybı için sıradan bir diyet - kitap sonrası çünkü koyarak nokta, ne çok hızlı içine bir fikir verir. Tüm inananlar Bugünlerde itirafı ve cemaat günahkâr dürtüler ve tutkular yardımıyla düzeltmek için, ruhun hareketlerini izlemek, kendi hayatına iki kat dikkatli olmalıdır. Oruç - ruh için lütuf bu kez ve istenmeyen (iyi bir neden olmadan) bölünürler.

Başpapaz Alexander Abramov, Paskalya karşılamak için sevinç ve hafif çaba harcanmadan ile daha sonra günahlarından tövbe sadık tevazu, manevi anlam ve dış dünyaya farklı bir bakış iç dünyasını doldurmaya yardımcı okuyucuyu adresleme ve.

"Parlak Gece"

Baba İskender sık güncel konularda sorular ortaya görüşmelere radyo "Faith" lider davet edilir. yerli insanlar saldırılarına hedef Neden Örneğin, "sevdiklerinizle birlikte İlişkiler" konusunda son yayınlanan röportajı nasıl bir ilişki onlarla vb inşa etmek. Başpapaz Alexander Abramov yakın geçersiz karşı saldırgan bir davranış modeli sözü ve 19. yüzyıl sonu ve erken 20. yüzyılda Ebeveynler ve çocukları nasıl iletişim bir örnek verir. Orada aralarında birçok karşılıklı saygı ve ebeveynler hem de çocuklar sorunlarına gerçek faiz vardı ve veliler dinlemek ve yavru kuş yavrusuna tavsiye vermek ciddiyetle çalıştık.

mahkumiyet A. Pichugin lider rahiple başka ilginç sohbet oldu. Aslında, günahın mahkûmiyeti böylece sıkıca birçok fark etmiyorlar bile o, insanların yaşamlarında iyice yerleşmiştir. Sadece esprili sözler uğruna, geçerken Kınadı.

Dışında tarikatların bu ciddi ihlali gelen birçok insan kınama olmadan yaşamak ya da sadece konuşmak söyleyerek davranışlarını haklı olamaz. Baba Alexander İncil'in alınan iyi tavsiye verir, günah kurtulmak isteyenler - Aynı ölçü ile bir adam hakim ve mahkum hangi ölçüsü. Sonuç olarak, bu durumda şiddeti adama karşı oynar.

Başpapaz Alexander tanınmış kamu kişilik, bu yüzden cemaatinden görüş için özellikle önemlidir. bu gerçek aşk - Tanrı ve komşusu ve Iisus Hristos aşkı - Yaşamın amacı, baba söyledi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.