GüzellikCilt bakımı

Evde ondan arkasından çatlaklar? Etkili yollar ve yorumlar

Çoğu zaman insanlar şikayet topuklu çatlaklar. Bunları nasıl kaldırırım? Bu soruya cevap vermek o kadar kolay değildir. Nitekim, çatlak ve nasır kurtulmak için hiçbir gerçekten etkili bir yol olduğunu aslında birçok nokta. Ve birisi aksini söylüyor. Raflarda araçlar, krem ve merhem çeşitli vardır. Bunlar güya çabuk sorunu tedavi yardımcı olur. Birisi en etkili tedavi seçeneği geleneksel yöntemlerdir görünüm alır. Peki topuklu derin çatlaklar temizlenir? En iyi tavsiye ve öneriler üzerinde öğrenmek zorunda.

nedenleri

vücut herhangi bir değişiklik olmadığı gibi. Hepsi şey yüzünden olur. nasır ve çatlak olarak da görünüm için kendi nedenleri var. En yaygın seçenek - hijyen eksikliği. Deri de mevcut soruna yol açabilir aşırı kurutma Aşırı soyma veya.

Ayrıca, bu fenomenin nedeni genellikle vitamin eksikliğidir. Genel olarak, seçenekler çok. Topuklar çatlakların görünümünü tetikleyen ne olduğunu bulmak için iyi olurdu. Sonra görev ile başa çıkmak için mümkün olduğunca verimli çıkıyor. Ama bu bir zorunluluk değildir. Çoğu zaman, insanlar, karmaşık tedavi etmek çatlakların nedenleri anlamaya çalışıyorum. Bu en doğru ve etkili bir yaklaşımdır. Ama nasıl hareket etmek zorunda kalacaklardır?

temizlik

, Vücudunuz için kişi bakmakta, neredeyse hiçbir sorun unutmayın. Bu yüzden başının çaresine zorundayız. Bu durumda, özel dikkat ayağa verilmelidir. Düzenli pedikür yapmaya başlar. Nasıl topuklu çatlakları kaldırmak için? Zamanında ayak bakımı yardımcı olabilir.

pedikür ilk kez bir profesyonel gitmek için arzu edilir. O düzgün topuklu bakımı nasıl size gösterecektir. Zamanla, kendi başlarına yürütülen prosedürü tekrarlayabilirsiniz. Hatta bir pedikür için kişisel profesyonel set satın alabilirsiniz. işleme topuklu özel ekleri vardır.

Sadece burada tamamen çalışmaz böylece kırık kürü için. Eğer ancak o zaman, derinin etkilenen alanın iyileşme gözlendiği emin olun sonuç elde desteğini yürütmek gerekir Başlamak için. Ama önce size daha iyi, kendi ayakları için bakım başlar.

ayakkabı

Başka ne dikkat edebilirsiniz? Rahatsız ayakkabı - Bu topuklar çatlaklar vardır bir nedeni budur. Nasıl bu durumda bunları kaldırmak için? Çok basit - dolap değiştirmek gereklidir. Daha doğrusu, ayakkabılar.

Nasır ve çatlak görünümünü protez "obuvki" kullanmaya başlamak ile arzu edilir. Ayaklar rahat olmalıdır. Kadınlar Çıtçıt ve yüksek topuklu bir süre vazgeçmek için tavsiye edilebilir. ortopedik ayakkabı sınırlayın. Kısa bir süre içinde size çatlaklar kaybolmaya başladı nasıl göreceksiniz. Tabii ki bu normal bir pedikür ihtiyacını ortadan kaldırmamaktadır. Bu gerçeği göz önünde bulundurun. Hijyen Bacakları hala var koruyun.

Ancak, bir çatlak ayakkabı nedeniyle çok yaygın değildir. Bu nedenle, bu tür basit bir tedavi seçeneği güvenmek gerekli değildir. Hastalık nedeniyle ayakkabı görünmedi, bu herhangi bir rahatsızlık "ayakkabı" kullanabilirsiniz anlamına gelmez. Bir kez daha güvenli olması daha iyidir.

Vitaminler ve Beslenme

Bazen şimdiki sorun vücut bazı vitamin yoksun olmasından kaynaklanmaktadır söylenmiştir. O kadar besin eksikliği etkilenmiştir. Ne bu nedenle herhangi bir çatlak topuklar varsa? Nasıl bir kez ve tüm bunları kaldırmak için?

Yiyecek normalleştirmek için gereklidir. Biz sebze ve meyve çeşitliliği ile zenginleştirmek zorundayız. Aslında, kurtarma diyet hakkına sahiptir. her durumda açlıktan olamaz, ama aynı zamanda aşırı yemekten kaçınmaları.

Ayrıca, takviyeleri ve vitamin kompleksleri alabilir. Herhangi kullanabilirsiniz. Hızla sonuç almak için vücutta vitamin yoksun ne olduğunu bulmak için tavsiye edilir. Ama bu mümkün eylemleri bitmez. Çok etkili tedaviler geleneksel yöntemleri kabul edilir. Genellikle tentürler ve merhem çeşitli hazırlanmasını kapsamaktadır. mağazalarda böyle olanakları da mevcuttur, ancak çatlaklar ve hatta nasır kendini iyileştirebilir zaman neden ödemek?

Soğan ve tamamladı

Örneğin, kompres kullanabilirsiniz. Genellikle, bu şekilde tedavi prosedürünün yaklaşık 5-6 hafta sürer. Günlük yapılması gereken. Böylece maksimum sonuç elde etmek mümkün olacaktır. Mükemmel yay bugünkü sayısında yardımcı olur. En yaygın soğan ve kabartma tozu.

İlk adım, bir orta büyüklükte bir pirzola soğan ve bir peçete sarın. Daha özel kompres sargı filmi. Şimdi değerinde 10-15 hakkında dakika kabartma tozu ile suya ayaklarını ısıtmak için. kaseye yaklaşık 1-2 çay kaşığı ekleyin. "Pogreetes" Bir kez, ayakları kuru ve daha sonra bir bandaj sarma ile yaptığı ayak tabanı için bir papyon. Sabah ılık suyla durulayın, gecede açık bırakın.

prosedür yağ topuk nemlendirici sonunda. kesinlikle herhangi Suit. içeri batmaya izin ver - hepsi bu. Benzer bir süreç hızla topuklar çatlaklar sizi kurtaracak. Tamamen güvenli ve çok etkili kocakarı ilacı!

Bal ile Lahana

Ne kadar çabuk çatlak topuklar çıkarmak için? soğan lapası yardımcı olmadı (ya da sadece tatmaya gelmez), başka bir tarifi kullanabilirsiniz. O da herhangi bir üçüncü taraf eylemi, hiçbir özel bilgiye gerektirmez. Biz bal ile lahana bir kompres bahsediyoruz.

Başlamak için, bir lahana yaprağı alıp hafifçe püskürtmek. ardından İleri promazhte bal ve un, sadece bir tutam üst serpin. Bu topuklu etkilenen bölgeye bandaj olabilir sonra 10-15 dakika için emprenye tabaka bırakın.

Yatağa gidebilir. Sabah, lahana suyu ile sıcak su, bal ve unla durulayın bir ponza taşı ile ayaklarını kesti. prosedür yağ topuk nemlendirici sonunda. prosedür, arka arkaya 5 günlük tekrar edilir. Çok hızlı bir şekilde sonuç göreceksiniz. Tam "kurtarma" sonrasında düzenli paketleri bu tip yapabilirsiniz. Onlar incitme ve ayrıca nasır ve çatlak görünümünü güvende olması için bir kez daha yardımcı olacaktır. Bütün kolay ve basit!

tepsileri

topuklu derin çatlaklar temizlenir nasıl düşünüyorsunuz? Burada borik asit ile banyoları yardımcı olabilir. Değil en basit ama çok etkili. Anlık sonuçlar prosedürünü birkaç kez tekrarlamak zorunda kalacak sabırsızlanıyorum.

Uyku zamanı borik asit banyosu hazırlamak. sıvısının 1 litresine olarak, 4 çay kaşığı asit, sonra bir baldır çözeltisi ilave edilir. Bir süre orada vazelin ile daha sonra kuru topuklar ve smear otur. sıva veya bandaj etkilenen bölgeyi kaplayın. Günlük bandajı çıkarmayın.

Bu prosedür olağan görüşmesini gerektirir. belirgin ilerleme 8-12 inci günde fark edilebilir olacaktır. Ve tedavinin yaklaşık 2-3 hafta sonra, tamamen hastalığın kurtulabilirsiniz. Önemli olan - ayak her zaman dikkat çekmek unutmayın. Ve gün kaçırmayın - her gün veya gün aşırı en azından borik asit ile banyoları yok.

yardım Patates

Eğer topuklu çatlakları kaldırmak istiyor musunuz? Halk ilaçları bu size yardımcı olacaktır! Çok iyi bugünün patates sorunlarını ortadan kaldırır. El Bu sebze değilse, sen patates nişastası kullanabilirsiniz.

Tam olarak nasıl hareket? Patates soyma kaynatma yapmak gereklidir. nişasta için bir yedek olarak kullanılabilir. Sadece kaynar suya ekleyin. litre başına sadece 2 yemek kaşığı gerektirir. Sonra su soğumasını ve yatmadan önce orada ayak poparte edelim. işlem en az 30 dakika daha devam edildi. Daha sonra, bir sünger taşı veya krem ile sert bir fırça ve fırça ile ayak tedavisinde. kesinlikle herhangi Suit. Prosedür tam ilaç durum kadar tekrarlanır. tedavisi için yaklaşık 2 3 hafta sürer. Yani onun arkasından çatlakları ve nasır nasıl kaldırılacağı sorusunu cevaplamak için ne kadar kolay ve basit. Herkes bugünkü sorunla başa çıkmak için halk ilaçları yeteneğine sahiptir.

kek

Başka ne dikkat edebilirsiniz? Örneğin, Doğu tıbbında. Bu şifalı tarifler çeşitli doludur. Hatta kırık topuklu ortadan kaldıracak bir araç bulabilirsiniz. Nasıl bu sorunu ortadan kaldırmak için?

Bunu yapmak için, işlenmiş pomza veya fırçanın topuklu gece bir bandaj ile ve sabah sabitlenir özel bir pasta hazırlamak. balık yağı, aloe vera (suyu), un, soğan suyu eşit parçaya karışımı - tarifi basittir. ekmeği oluşturulduğu bir dizi al.

Aslında, topuklu çatlaklar evde çok zor değil kaldırın. Önemli olan - nişan ve sabır için. Bu ayak bakımı ve halk infüzyon bir çeşittir - paketleri iyi sorunla başa çıkmak için yardımcı olur.

görüşler

insanlar tedavi önceden önerilen yöntemler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bazı sıkıca geleneksel yöntemler hiç yardımcı olmadığını düşünüyoruz. Ama mağaza satın kremler birkaç adımda sorunu çözmek için yardımcı olabilir. Böyle insanlar çatlamış topuklar değil çok etkili merhem için çok para ödemeye hazır.

Pastalar Rusya'da büyük bir popülerlik zevk almıyorum. O doğuya anlamına geldiğini söyledi edilmiştir. Ve böylece birçok açıdan, sorunun çözümü için bu yaklaşım, ancak kendi kek aramaya yemek yapmam. Bu yöntemin topuklar çatlaklar kurtulmak için çalıştı olanlar sonuçtan memnun. Sadece birkaç uygulamaları - ve problem dışarı atılır.

Ayrıca, olumlu görüş patates ve soğan lapa üzerinde banyo paylaşılır. Orada prosedür evde her aile için ürünler. Yan etkileri teknikleri o hoşnut neden olmaz. Eğer pahalı gerektirmez kırıklarının Hızlı ve ağrısız tedavi. Bu görüş birçok That.

bal ile Lahana yaprağı çok yaygın değildir. Fakat birçok bu yöntem derin çatlaklar yardımcı olduğunu işaret etmektedir. Önemli olan - Düzenli prosedürü ve hastayı tutmak için. Sonuç hemen görünür olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.