GüzellikCilt bakımı

Ne göbek küpe olmalıdır

Göbek delici uzun kızlar için değil, aynı zamanda cesur erkekler için sadece tanıdık bir süs olmuştur. Böyle delinme, bir kural olarak, genel olarak vücut modifikasyonu çeşitli uzaktır bile bu çalışanlar da var. Göbek içinde Küpe seksi ve eğlenceli görünüyor. Birçok erkek onlar anlamıyla piercing tip heyecan itiraf kız. Bir delik herhangi bir sorun sahibini neden olmaz pratik çabuk iyileşir ve. Ancak, süslemeleri seçerek ciddiye yaklaşılmaktadır. Yani ona genel olarak delici ileri durumunu bağlıdır.

küpe metal göbek, alerjiye neden olmamalıdır yapılır. Aksi takdirde sürekli kaşıntı, kırmızı döküntüler ve hatta iltihabı alacak. Kural olarak, tüm piercing takı tıbbi çelik, titanyum, gümüş veya altından yapılmış. Nikel içeren alaşımlar kaçının. Buna ek olarak, plastik ve akrilik yapılmış süs vardır. Bu çok daha ucuz seçenekler olduğunu. Ancak şifa sonra istenen olabilir gibi düzgün değil oluşabilir. Göbek Plastik küpe bazen iltihap ve süpürasyon neden olacaktır. Buna ek olarak, bu tür ürünleri de kapsar renkli sır, pul pul dökülebilir ve taze delinmesi düşerler. Bu durumda, kaçınılmaz olarak tıbbi kurum uzmanı hitap.

Kanal tam olarak oluşmuş olduğu zaman olabilir dekorasyon değiştirin. Bu kural ihmal, o zaman hasar riski hala taze doku vardır yoktur. delici üretmek temiz elleri değiştirilmesi. Tabii dekorasyon da önceden tedavi önerilir klorheksidin solüsyonu ile bigluconate.

Hemen hemen göbek her küpe kavisli bir şekle sahiptir. Bunun için, bu dekorasyon "muz" denir. Şekli nedeniyle, bu delici dokularda kök salması için daha iyidir ve reddedilmez. Dekorasyon yeterli uzunlukta olmalıdır. Aslında delinme alanının iyileşmesi sürecinde biraz pripuhnut olabilir etrafında olmasıdır. Ve delici kumaş üzerinde baskı olmadığı çok önemlidir. çok ağır süsler kaçının. Onlar sadece tamamen patlağı iyileştikten sonra giyilebilir.

Kullanımı tercih edilir altın küpe göbek. Gümüş okside ve koyulaştırmak eğilimindedir. Altın değişmez renktir. Bundan başka, asil metal iyileşme süreci delik teşvik etmektedir. Ancak, aynı zamanda dikkate organizmanın bireysel özelliklerini almalıdır. Bazı insanlar altın alerjisi var.

bir halka şeklinde göbek çok nadir küpe. Böyle takı giyim yakalamak ve yaralanma patlağı neden olabilir gerçeği. Buna ek olarak, halka kumaş içinden edici. Bir dekorasyon her zaman işveren tarafından onaylanmamıştır. Delinme Eğer uzun süre ve kesinlikle iyileşmiş nedenle, bir halka içinde delici bir göbek sadece giyilmelidir.

Yalnızca lisanslı ürünleri satan özel mağazalarda Takı alım. Yani ciddi cilt sorunlarından ve bir delinme kendinizi koruyun. İdeal olarak, bu süslemeler ustalar piercing yapmak salonları, içinde satın alınmalıdır. uzmanlar kaliteli küpe garanti var.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.