Haber ve ToplumKültür

Eşi ve çocuklarına sahip Kardeş, kocası

Evli ama karısı kız kardeşler, kardeşler, baba ve anne, yeğenleri ve kocasının dedesi karşısında bile yeni ailelerini bulur kadın. Bunu daha önce olmadı eğer bir ilişki kravat ve temas kurmak zorunda evlilik. Bunlar farklı şekillerde tüm ekleyebilirsiniz: mutlu kimse yeni bir ailenin koynunda almak ve birisi özellikle sıcak duygular göstermeden, bir mesafede tutuldu. Neden böyle oluyor? Cevabınız - Verilen durumda. Özellikle sık svekruhoy ve kızı durumunda hem kadın akrabalar arasındaki yanlış anlamayı yüklü. kocasının bir kız kardeşi - Genellikle eş diğer akraba sevmez olur. makalenin ilerleyen - çocukları için hesap onun eşi için İlişki.

Yerli ve yerli olmayan akrabalar

Akrabalık ve aile hiyerarşisi üç gruptan oluşmaktadır ilişkilerin. (Eşinin) evlilik dışı ilgili iletişim yoluyla kan akrabalık (kan derhal yakın akrabalarında akrabalık), akrabalık: Onların isimleri var. Kan akrabaları - Bir anne, baba, kardeşler (akrabalar, kuzenler, onların çocukları), dedesi. evliliğinden akrabalar - kocası veya karısı yakınları. Bu eşinin benzeri, hukuk kardeş, anne-in-testlerde, kardeşi kardeşi-in ve.

eşine sahip Kardeş, kocası?

soy ağacının bu karmaşık intertwining branşlarda her göreceli aile klan diğer üyesi ile ilgili olarak kendi adı vardır. Örneğin, kocamın kardeşi. Ağabeyinin eşine İlişki? akrabalık kardeş-in-law terminolojisinde o zorundadır. kan tarafından ancak evlilik tarafından satın - Ve ilişkidir. Aslında bu 2 kadının yakınları karı koca eşler olduğu kadar uzun. Evliliğin feshi Bu evlilikte aile ilişkileri fesih gerektirir. Bir sonraki durum Karı kocanın yakınları arasında olmak üzere bunlar bile evlilik ilişkilerinde akrabalık yeni bağlarını kurdu.

Kardeş, kocası, kocasının kardeşi kız kardeşinin kocasının çocukları

kocasının kardeşi ise - in-law eşine, kim kardeşimin kocası? Benim kardeşimin kocası onu kan akrabaları (anne, baba, kardeş, erkek kardeş) ile ilgili olarak hukuk oğludur. Bir çocuk sahibi ve ailelerini devam etmek Aile düzeni ve oluşturdu. Çocuklar - bu iyi ve ne olursa olsun ailesel durumu onları seviyorum. görümcem - o kardeşinin çocuklarına kimin? Onlar teyzesi sorumludur. Buna göre, onun gelecekteki kardeşi ya da gerçek çocuk yeğeni (kan bağı) zorunda kalacak ve karısının kardeşi ve kocasının çocukları için yaptığı yeğenleri olmak ancak evlilik yoluyla akrabalık ile.

gayri ilişkiler

Genellikle görümcem kardeşinin eşi almaz olur. Bu esas olarak in-law adına kıskançlık ve kızı (kız kardeşi için eşinin kardeşi) den. Aslında, iki kadın birine hayatının ve duyguları üzerinde başka denetim kabullenmek istemeyen tek bir adam, paylaşamaz. Dünyanın en güzel insanı - in-law bir eş kardeşi uzaklaşmış ve aslında bu onun için olduğunu söyledi. Ve kardeşinin eşi o yeni bir ailenin yaşama müdahale istemiyor, alışkanlık kardeşinin her eylemi izlemeye devam edecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.