Sanayi

Patlama birimleri kurulması: operasyon

küçük bir kısmı aşındırıcı mekanik etkisi uzun çeşitli yüzeyler tedavisinde etkili olduğu kanıtlanmıştır. Hatta küçük boyutlu hava tabancası Eğer korozif kompleks lezyonlar, ölçek ve kimyasal yanıklar etkilerinin izlerini temizler. Bununla birlikte, büyük ölçekli veya endüstriyel üretim kapasitesi ve kapsamı el kumlama araç yapımında yetersiz olabilir. Bu gibi durumlarda, aşındırıcılar aynı prensip arz üzerinde işlem, ancak farklı işletim parametreleri ile yapabilirsiniz kumlama tesisi, kullanma.

drobemet nedir?

amacını anlamak için ve bu tür birimlerin özellikleri ilkesini dikkate almalıdır patlama makineleri gibi. Özel bir meme malzeme ile çarpışarak saflaştırılmasını sağlayan bir çalışma yüzeyi, küçük tabancalar kum beslenen ile işlendi. Zımpara beslenmesi için güç, farklı yöntemler ile elde edilebilir. sağlar en yaygın basınçlı hava kaynağı, kompresör tesisatını. Aynı kum parçacıklarını içeren su jeti, daha az popüler yönü. Ancak, iki teknolojilerin büyük miktarlar için uygun değildir. , Kumlanmış tesisi kullanarak bu tür sorunların çözümünde mekanik taşıma aşındırıcı özel bıçaklar prensibine göre hareket eden olarak. agrega bu tür özellikler aktif temizleme bileşeni olarak metal partiküllerinin ve uygulama ile ilgilidir.

Toplam bilye bombardıman cihazı agrega

Neredeyse her bilye bombardıman montaj bıçakları aşındırıcı besleme sahip işleyen çarkın temelini içermektedir. Bu aynı zamanda büyük fiziksel strese maruz ana fonksiyonel bileşen vardır. Bu nedenle, kanat ve yüksek alaşımlı dökme demirden yapılmış taban tekerlekleri aşınmaya karşı direnç için yöntem içermektedir. Buna ek olarak, kurulum anneleri de yoğun mekanik etkisi altında çalışması için tasarlanmış bir kumlama dayanıklı rulmanlar ile donatılmıştır. Tekerlek ve bitişik çalışma birimleri direkt olarak bir metal aşındırıcı çalışma etkileşim olması. Çalışma malzemelerinde nedenle kayda değer bir yük yüksek hızda gerçekleştirilen ve. Bu durumda, tekerlek çelik alaşımı bazında yapılan, özel bir bölme bulunmaktadır. Bu bölme, bir hedef nesne yerleştirildiğinde ise, o zaman işlem başlatılır.

ekipmanın temel özellikleri

Ünitenin kapasitesi tarafından tespit edilen el kumlama durumunda olduğu gibi, temizleme kalitesi. klasik bir pnömatik cihazlarının çalıştırılması kompresör fonksiyonunun performansına bağlıdır Ancak, çalışabilirlik drobemetov bıçaklı tekerlek tahrik eden motorun gücü belirlenir. motorun güç kapasitesi ortalama 10-15 kW üzerindedir. Bu kapasite, örneğin temizlenmesi için bir bilye bombardıman cihazı bölmesi içinde yerleştirilmesi için sac yapı ve mevcut devirdi. Bu durumda, 700 x 700 x 1200 mm düzeyinde, böyle bir cihaz bir temizlik için uygun ürünlerinin ortalama parametreleri. Ayrıca bir sınır ağırlık indirilebilir parça vardır -. Kural olarak, bitkinin üretkenliği ile ilgili olarak en çok 1 metre maksimum ağırlık, 100-150 kg / dk dizinini ulaşır. Bu durumda bir bölme birkaç makineleri hizmet edebilir.

Süspansiyon ayarlarına çalışma prensibi

Bu tüneller, parçaların içinde temizliği ile toplanır. nedeniyle proses adımları farklı şekillerde gerçekleştirilebilir gerçeğine etkili prensibini Asma. Ürünü sabitleme yapısı, bir tünel içinde hareket eden bir özel konveyör, vermektedir. Operatör seri işleme parçaları yapmak için, akış temelinde, yani kumlama süspanse yükleme tipini kullanabilir. aşındırıcı - Bununla birlikte, böyle bir operasyon imkanı atılır metal partiküllerinin toplanması bağlıdır. Klasik kumlama tesisi bir kerelik kullanım için tasarlanmış olması.

işlemden sonra en az bir öğe bir donanım toplama yürütülmesi için kısa bir süre gerektirir. Ayrıca, tutar ve aktif madde temini ile atıldı aşındırıcı kirleticilerin kütlesini ayıran bir işlem. Bazen ve toplanması, arıtılması ve donanım deşarj sürekli bir süreç olduğunu hangi, bilye bombardıman yüklemeler için otomatik çalışmasını sağlar.

göç yolları çalışma prensibi

Bu temel modelidir grubunun bir üyesi sürekli drobemetov. Temizleme odası içine iş parçasını taşır metal örgü konveyörün Bu fonksiyonları. işlem türbin farklı sayıda sağlanabilir kapalı bir çalışma haznesi içinde gerçekleştirilir. bilye bombardıman yükleme iletim türü tarafından sahip avantajları, iyice ve muntazam işleme parçaları oluşturabilme olanağıdır. En önemlisi, iş akışı elemanı dönüm gerektirmez. panjurlar ve üfleme mekanizmaların sistemi sayesinde yüksek kaliteli tedavi güvenebilir. birimleri iletişim bugün makine üretimi işleme için yaygın olarak kullanılan, metal levhaların saflaştırma alüminyum alaşımları ve t imalatı. D.

davul drobemetov çalışma prensibi

Bu durum, genellikle alaşımından son işlem için metalürji endüstrisinde kullanılan oldukça pratik bir birimdir. Örneğin, bu tür bir sistem, çözeltiler, ölçek ve metal nüfuz oluşturan izleri yüzeyini sağlayabilir. Ayrıca, sağlayabilir aşındırıcı uygun bir seçim temin yüzey pürüzlülüğü gerekli özelliklere sahip. : Bu nedenle, çalışma sürecinde iki ana bileşeni katılır hidrolik asansör, bir takas olduğu yerde iş parçaları, doğrudan tambur uyur. delikli metal şeridin imal işlemi kapasitesi sırasında farklı taraftan işlem ürünleri, izin döndürülür. Buna göre, bilye bombardıman montaj davul türü aynı zamanda çıkış kalitesi rafine ürünler almanızı sağlar. Bu harekette davul türbin operatörü manuel olarak veya belirli denetimler arasında can. Ancak, kontrol sistemi ayrı düşünülmelidir.

Ekipman Yönetim Sistemi

Böyle ekipmanın son sürümleri programlanabilir modül bazında özel kontrolörleri kullanımını içerir. Bu kullanıcı çalışma mekanizmalarının çalışma parametrelerini önceden ayarlanması anlamına gelir. bu şekilde kontrol edilebilir temel parametreler şunlardır: besleme oranı, çalışma haznesi içinde hareket yoğunluğunu ve bir araç içinde tek bir boş bulma aralığı. kontrolörü ile Metot operatör etkileşimi kendisi bilye bombardıman yükleme yapılmış ne yapı bağlıdır. Çalışma ilkesi öğesi temel inşaat yönetimini donatmak için izin küçük boyutu sağlayabilir. ekipman toplam üretim hattında yer alan varsa, kabine olarak kontrol odası işlemin gerçekleştirilmesi yerden oldukça uzakta yer alabilir.

Bir yüklemeyi seçiminde göz önüne alınması gerekenler?

drobometa seçerken birkaç seçenek dikkat etmelidir. İlk olarak ekipmanın güç ve tasarımı ile belirlenir. Malzeme birim çalışacak olan anlamak önemlidir - özel tedavi gerektiren bir metal levha, tel, hem de küçük parçalar olabilir. tasarım gelince, üretim tesisi entegrasyonu veya bireysel işlem alanlarını performans içerebilir. Örneğin, birimleri iletişim patlama birimleri farklı boyutlarda parçalarının toplu işlem için uygundur, nedenle büyük işletmeler kullanmak tavsiye edilir. Işlem yürütülürken parçalarının çıkarılmış ve aşındırıcı temizlik otomatik montaj dahil, ek özelliklerle varlığını dikkate almak gereklidir.

Sonuç

makinistlerin ressamlar ve çok sayıda tanıdık kumlayıcılar bazı sürümlerinde kalite işleme drobemetam gelmektedir. Sonuç özellikleri açısından temel fark kapsama alanı azaltılır. Bu tedavi kalitesinin eşit olabilir, ama tek oturumda ayar kumlamadan içinde birkaç kez geleneksel pnömatik cihazlar daha fazla ayrıntı vermektedir. Bu endüstride aşındırıcı teknoloji ve büyük şantiyelerde bu tip yaygınlığı nedeniyle. Bu tür ekipman biçiminin kullanımı küçük ölçekli arıtma olarak, her şeyden önce, enerji tasarrufu için uygun değildir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.