ModaGiysi

Bundeswehr Parkı: tanımı ve yorumu

Bağlı üzerine amaçlanan kullanımı her tip giysi zorunluluk olan bazı özellikleri, ağırlıklı için tüketiciler. Onlar satın popülerlik, talep ve memnuniyetini belirlemek. açık rekreasyon, balıkçılık, avcılık, turizm için giysi ve spor airsoft seçerken, kolay, pratik ve çok yönlü ceket parkı Bundeswehr vazgeçilmez bir seçenektir. Neredeyse herhangi bir sınırlama ile kanıtlanmış çok sayıda avantaj içeriyor. Başlangıçta için geliştirilen Almanya'da Ordusu de, yüksek kalite ile karakterize edilir düşünülmüş ayrıntıları ve çok yönlülük 60'ların ve 70'lerin modernize. erkek hem de kadınlar için bir ceket seçimi. Dikkate türlü modelleri, renkleri, açıklama ve analiz lehte ve aleyhte arasında üst giysi içinde ayrıntı.

Açıklama, türleri ve renkleri

"Flektarn", "zeytin" ve "tropentarn": Bundeswehr filosu üç temel renk ve modellerde mevcuttur. başlangıçta askeri giysiler olduğu gibi her biri arazi ve çevrenin değişen kamuflaj etmek üzere dizayn. açık hava etkinlikleri için modeller ceket adapte olarak renk daha kişisel zevk ve tercihleri seçimi tarafından belirlenir. Böyle elverişli olarak Airsoft, çevresel koşullara kolay uyum için en yaygın ve popüler renkler flektarn olduğunu.

Park - uzun başlık ve zemin ile karakterize edilen bir kumaş ceket. Bu birlikte ve onsuz podstezhkoy olarak gider. Bundeswehr Park ısıtıcı ile genel askeri orijinal modeli temsil etmektedir. Bunun için uygun olan sezon-off ° C -15 kış için her iki Üye serin ve rüzgarlı havalarda için tavsiye. Bu püskürtülmezken, bağları ile rahat bir kaput ve yandan olmalıdır küçük şeyler için cepler bir numarası vardır.

Park Bundeswehr "flektarn"

Bu yeşil renk ve bulanık sınırları farklı boyutta kahverengi lekelerin bir kombinasyonu ile karakterize edilmektedir. Kumaş -% 20 poliester ve% 80 gövdesi, iyi bir ısı iletkeni nefes pamuk sağlar. ceket yıkama ve kurutma, kuru temizleme işlemi için daha kolaydır. bileşimdeki polyester giyim bir nem bariyer özelliklerini içerir. tuşları, telefon ve diğer değerli eşyalarınızı saklamak için göğüste podstezhki üzerine koluna eğik, göğüs, (sol elini kullananlar için sağ ve hakkı için sol),: Park Bundeswehr "flektarn" cepler çok sayıda vardır. deliklerin altında havalandırma için koltuk altı vardır. Onlar fermuarla kapatın. Çizgili aynı delik. aşınma kolaylığı için başka iyi düşünülmüş değişimdir Onlar hiçbir yıldırım,. Velcro ve fermuarlı ceket manşet, ağız kavgası çalışan, yürüyüş için serbest dolaşım edebilmek için, sadece belden yukarı gider.

Park Bundeswehr "zeytin"

Model ceket lider askeri uzmanlar tarafından tasarlanan ve böylece kalite ve işlevsellik şüphe yoktur edildi. Temel malzemesi - bu% 100 pamuk,% 100 poliester sargıdır. Park Bundeswehr ( "zeytin") - 4 ve 5 artış meme hacmine sofistike boyutlu ızgaraya bir güçlü, çok yönlü ve rahattır teşekkürler. yerine ticari sürümünden daha orijinal ceket satın almak, kaliteli malzeme ve dikiş için yeterince uzun bir servis ömrü sayesinde güvenebilirsiniz. "Zeytin ağacı" modeline sahip düz kesim özgür, kaput puflar sayı ferah cepler. düğmeleri ile takılır. parklar Podstezhki evrenseldir ve ceketler herhangi biri için kullanılabilir.

Park Bundeswehr "tropentarn" ( "çöl")

Sıcak iklime sahip dağ veya çöl alanları için tasarlanmış Ceket farklı renklendirme. yüksek aşınma direnci ve konfor ile karakterizedir. Bu göğsüne vanalar için düğmeleri iki cebi, bir fermuar ile iki tarafta iki küçük şeyler için koluna birine sahiptir. Malzeme -% 15 poliester ve% 85 pamuk. Bundeswehr'in tüm parkları olduğu gibi, syntepon gelen yalıtılmış eklemek için kullanılabilir. İkincisi birlikte çekilmiş büyük göğüs cebi ve alt İpli vardır. Yüksek boğaz Eğer yarısında yüzünü kaplayacak sağlar. Kelepçeler ve resepsiyon akrilik malzemeden yapılmıştır. Ekleme parka bağlı değil, bu yüzden diğer ceketler ile ayrı ayrı kullanılabilir veya ayrı bir kalem olarak yapılabilir. İyi, döken ve küçültmek değil yıkanır. Park Bundeswehr, sipariş hem kamu ve özel akredite şirketler tarafından üretilen yeni modeli. Bu saygı, orada olabilmesidir bazı farklılıklar içinde kesim ve özellikleri dikiş.

Artıları ve park Bundeswehr'in eksileri

Yüksek kalite ve üretim standartları, hem de kullanımları Bundeswehr mükemmel kalite, pratiklik ve modellerin yönlülük yapmak için fırsat verir parkalar için. Onlar çok yönlü ve spor, balıkçılık, avcılık ve turizm için uygundur. Modelin yönlülüğü nedeniyle sıcak podstezhki kapalı sezonunda ve kış aylarında parkı kullanmak yeteneğidir. cepler çok sayıda size parmaklarınızın ucunda gereken her şeyi taşımak için izin verir. Kullanışlı boyama hizmeti sunulamaz oyunu Paintball, örneğin, hem de sakla kir ve lekeler ilişkili olan onun aktif kullanımı içinde doğal ortam. Park Bundeswehr, kullanıcıların görüş, pratik olarak "neubivaemaya" in. Bu kutu be iletilen gibi bir miras gelen nesil için nesil ve hala olmazdı, güzel için bakış. malzemenin bileşimi ceket rüzgar geçirmez hale getirir ve yağmur ve neme karşı tutucu korur. Podstezhki yüksek yakalı soğuk havalarda yüzünü kapsar ve uygun davlumbaz gözleri kaymaz ve rahat aynı zamanda kapağın üstüne oturmak. Parks hem yeni / kullanılmış, mükemmel koşulu satılmaktadır. İyi boyutu tasarlanmış. eksileri, bazı kullanıcılar telefon sığmayan küçük kol cebi, arama ve koşarken yüksek standı yaka podstezhki üzerinde fermuar yüzüne çok sert vurabilir.

parklar Bundeswehr'in Yorumlar

Modeller ceketler oldukça yaygındır ve yerli kullanıcılar tarafından kapsamlı bir denetim geçti. Bunların Yorumlar çoğunlukla tüm olumlu. Ceket yönlü, kullanışlı, pratik bir çağrıda bulundu. kaliteli kumaş, aksesuar, akıllı tasarım ve cepler ve fermuarlar stratejik konumu kutlama. Ayrı uzun süreli kullanım ve bakım pratiklik üzerinde gösterir. Park hareketini kısıtlamak ve kolay kullanım için Velcro çok sayıda düğme mevcut değil. varlığı podstezhki başka büyük sebebidir. Bu farklı mevsimlere ceket uyum sağlar. Moskova'da Bundeswehr Parkı elverişli teslimat seçenekleri ile fiziksel adres sayısı ve ağ olarak satın alınabilir. Sonra belirlenmesinde büyüklüğü ve karar satınalma ikinci seçenek elemanı da pomonitorit fiyatları için fayda ait alıcı.

Park Bundeswehr irade haline vazgeçilmez bir unsuru oluşan mevsimlik gardırop için sporcu, turist, balıkçılar, avcılar, aşıklar arasında piknikler ve aktif bir eğlence dışarıda. Sonra seçme istenen boyama ve desen ceket, o sadece sipariş online ya satın alınmış bir sayı adresleri de şehir. tüm artılarını ve eksilerini tartı yanı sıra kullanıcılardan geribildirim analiz ettikten sonra, satın alma başarılı olduğu sonucuna varabiliriz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.