Spor ve SağlıkEkipman

Çadırın seçim: kamp gidiyor

çadırın seçimi kadar zamandan beri ve yılın hangi zamanında, marş olacak hangi bölgede bağlıdır. Örneğin, bazı online mağazalar uç koşullarda yaşamak üzere tasarlanmış örnekleri sunuyoruz. (6 kg'a kadar) düşük ağırlığı ile bu tür ürünler kar yükü dayanabilir bir iç çadır var, 2-3 kişinin kalabileceği, yağmur, su geçirmez bir tabana sahiptir. Bu tür ark çadır dış parçası 4.2 metre ve bir iç bir uzunluğa sahiptir, yaklaşık 1 cm'lik bir çapa sahip olan yüksek kaliteli ama hafif alüminyumdan imal edilmiştir -. 2.25 metre küçük bir "tambur" seçeneğini sağlar 2 metrelik bir genişlik ile. Bu örnekteki dikişleri de bunun için bunlar daha boyutlu, yüksek mukavemet ile ayırt edilir. Çadır cibinlik, iç ve dış pencereler, bagaj ve kişisel öğeler için asma raflar vardır. Bu ekipmanla ile dağlara kolay çıkamazsınız. Daha ucuz örnekleri, örneğin, bu nedenle, sıcaklık değişimleri tolere edemeyen fiberglas, yayları dağ koşulları için uygun değildir, sahip olabilir.

kamp için ekipman seçerken, çadır seçim insanlar birkaç gün içinde yaşayacak ve çevre aşırı farklılık gerçeği ile belirlenir. yüksek tavanlı, çeşitli bölmelerde, büyük pencereler ile uygun numuneler vardır. Eh "salonu." Varsa ağırlıkları 10-15 kg kadar ulaşabilir çünkü bu çadırlar araba ile taşınır. Bu iki "uç" Arasında aşırı benzer, ancak geniş bir alanı ve tek tayin park kullanılan ortalama ağırlık ve trekingovye örnekleri var çadır yönlendiriyoruz.

o da buna bir tente neyin yüklü olduğu görünümünde yapılan bir çadır seçimi ve çerçeveyi temsil ettiğini. ekipman Doğa birinci düzenlemesi rüzgar karşı daha dirençli olan ve diğer büyük yüksekliği sağlar bir çerçeve veya yarım küre şeklinde bir yarı rulo olabilir. Buna ek olarak, gergili ilgili mesajların veya ağaç arasına monte edilmiştir çerçevesiz varyasyonları vardır.

Eğim tert tek katlı veya çift tabaka olabilir. sadece su geçirmez malzemeden yapılmış bu yana eş zamanlı olarak ilk hareket ve zayıf ısı yalıtımı sahiptirler. Katman çadır, ayrıca, bir iç tabakayı, bir ısı tasarrufu sahiptir. Deneyimli turist katmanlar az iki kişinin santimetreden arasındaki boşluğa dikkat etmeleri önerilir. onun yokluğunda, çökelmesi esnasında suyun içine nüfuz yüksek bir olasılık olarak.

Turizm ve çadırlar, kullanmayı planladığınız yılın zamanına bağlı olarak birkaç tipe ayrılır. Orada dört mevsimlik ekipman, örneğin bir havalandırma sistemi, ilkbahardan sonbahara kadar kullanılmak üzere çadır, vardır (genellikle böyle bir "kar etek" gibi bir eleman içerir), fakat soğuktan korumaz. o sadece konfor değil, aynı zamanda ikamet güvenliğini belirlediği çadır seçimi, mutlaka dikkate bu faktör alarak yapılmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.