SağlıkTıp

Formik Yağlar. Nasıl kullanılır?

Çoğu vakada vücudun bazı yerlerinde aşırı saç bolluğu kişiyi kısıtlar ve utandırır. Günümüzün çoğu ürünü istenmeyen tüylerin hızlı bir şekilde alınmasını sağlar, ancak çoğu zaman çok acı verici ve pahalıdır. Karınca yağ bu planda nasıl yardımcı olabilir? Bu konuda konuşalım.

Formik Yağlar: bir açıklama

Günümüzde doğal ürünler büyük bir başarıya sahiptir. Böylece formik yağ benzersiz özellikleri sayesinde büyük bir popülarite kazanmıştır. Bu yağın epilasyona yönelik olduğu konusunda yanlış bir görüş var, ama aslında onların büyümesine müdahale ediyor.

Uygulaması modernitenin bir yeniliği değildir. Formikar yağı yüzyıllar önce kullanılmaya başlandı. Özellikleri ilk önce Doğu Avrupa ve Orta Doğu sakinleri tarafından açıldı . Günümüzde saç büyümesini engelleyen ilaçlar yumurta karınca yağı, özel kremler ve krema form vermek için çeşitli katkılar içermektedir.

Modern ilaçların bileşimi saç köklerini zayıflatır. Bu, ampullerin çok yavaş bir hızda geri getirilmesine yol açar ve bu nedenle Saç kapağının büyümesi yavaşlar. Aynı zamanda, kremlerin bileşiminde% 100 doğal ürüne sahip oldukları belirtilmekte, yüz ve bikini alanı da dahil olmak üzere hassas ciltlere bile uygulanabilmektedir.

Yakın zamana kadar, ürünün piyasada bulunması zordu, ancak bugün birçok mağazada (çevrimiçi mağazalar dahil) karınca yağları satılıyor. İncelemeler alıcılar tarafından çeşitli forumlarda okunabilir. Bu ilaçların etkisiyle hoşça şaşkına döneceksiniz. Ve karınca yağının bugün satın alınması gerçeği sorun değil, sahtekarlıklardan korkmanın faydalı olduğuna işaret ediyor. Daha önce bu ilacı alan kişilerle seçerken danışmak daha iyidir.

Karınca yağı nasıl kullanılır?

İlacın etkisini en üst düzeye çıkarmak için, böyle bir şeması:

  1. Karıncığı tüm vücuda uygulamadan önce küçük bir alanda test edin. Kremayı her kullanmadan önceki gün test alanına uygulayın (örneğin, kulaklar). Ertesi gün hiçbir tahriş ya da kızarıklık olmazsa, cildin doğru bölgelerine ürünü uygulamaya devam edebilirsiniz.
  2. Mevcut saçları kaldırarak alanı hazırlayın. Köklerle birlikte çıkarılıyorsa ideal olacaktır. Bu amaçla, örneğin bir depilatör kullanabilirsiniz.
  3. Çeşitli kirleticileri çıkarmak için sabunlu su ile iyice yüzeyi temizleyin - formik yağ ile istenmeyen bir kimyasal reaksiyona girebilirler.
  4. Alanı iyice kurulayın ve ilaçları dikkatli bir şekilde ovun. Birkaç dakika sonra kurumaya başlar. Kremayı 4-5 saat kadar çıkarmayın.
  5. Vücudun belirli bölgelerinde yatmadan önce ürünü uygulamaya devam edin. Gelecekte, saçları arıtılmış bölgelerden çıkarıp üzerine bir krem uygulamanız gerekiyor.

Saçın büyümesini etkili bir şekilde yavaşlatmak için, cildi antimon yağı ile yukarıda tarif edilen şekilde işlemek birkaç ay alır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.