Ev ve AileAksesuarlar

Çadır-çadır: tipleri, uygulamalar

Hava her zaman bize lütufta olmayabilir: yağmur, rüzgar, sıcak güneş ışınları. Turistler, bahçıvanlar, bahçıvanlar doğada çoğu zaman. Kötü hava koşulları kurtarma çadır çadırın itibaren. Bunlar, hafif sert ve dayanıklı yapı optimum hacim, rüzgar direnci vardır. Özel kumaş içindeki ısıyı muhafaza eder. Hızlı kurulum Eğer kısa sürede bunları yüklemenize olanak tanır.

öykü

Antik çağlarda göçebeler at sırtında ve çadıra. Çadırlar nakledildi paketi hayvanlar tarafından. Geçici konut yer kapsamlı otopark konur. Şimdi ev çadırın işlevini kaybetmiştir. Temel olarak piknik veya kamp gezileri, ülkede kullanılmaktadır.

uygulama

Tente-tert bir çerçeve, ve üzerinde kumaş uzanıyordu. baz cam elyafı veya metal borunun yapılır. Tente için sentetik kullanılan su itici kumaşı. nedeniyle amacına çadır kullanma:

  • alan şartları için tasarlanmış seçilen model yürüyüş. Onlar rüzgar geçirmez, hafif su geçirmez ve cibinlik vardır. Kışın büyük rol katmanlarının sayısına göre oynadı. Gece boyunca bir orman ortamında uygun tek katlı ve hafif çadır içinde soba kalır. Soğuk geceler soğuk ve kondensat karşı koruyan ikinci bir katman gerektirmektedir. Ağırlık tasarımı nedeniyle değiştirilir malzeme ağının alt yokluğunda bu durumda düşük. Modeller, 4-C, ve 5,6,8-karbon da olabilir.
  • Bahçe tasarımı sadece bir cibinlik bırakarak itmek veya gereksiz bölümleri unfasten hangi gereklidir. Evler için Çadır-çadır duvarlar, pencereler, kapılar vardır. Duvarlar düz ve eğimli vardır. İlk uzay, ikinci genişliyor - dar ama gusts rüzgar sürekli ev yapmak. eğimli çatı kaldırır, su birikmesini engeller. Bazı ürünler sigara dumanı, mangalnye ısı veya sadece sıcak hava tesislerinde çıkarılmak üzere havalandırma sağlarlar. Bu güzel çadır çadır. Onların temelinde Çardak aile ve arkadaşlar takdir edecektir.
  • duvarlar olmadan açık rekreasyon kullanım çadır için. Bu tentesi, sıska dikdörtgen çerçeve. Bu model, hafif ve uygun fiyatlı bir kompakt vardır.

türleri

  • Tasarım gereği: kayaklar dayalı bir çerçeve bağımsız bir çerçeve, merkezi kazığa ile çadırda, beşik çadır çadır çadır.
  • Dibin şekli: yuvarlak, eğim verilmiş kenarlı bir kare, bir alt olmadan.

zemin şekli rüzgar direncine bağlıdır. bir çevreye daha yakın, daha rüzgar belirgin. Bu 4 kenarlarının alt izin - bu, kullanışlı çok yer veren kurulumu kolaylaştıran, ancak rüzgar esintileri bunu yıkmak olabilir. alt yokluğu size soba ayarlamanızı sağlar.

Çadır-çadır yapar açık rekreasyon daha rahat: rüzgar, toz, yağmur, güneş ve sivrisineklerden korumak. Geniş bir yelpazede en uygun modeli seçmek için izin verir. Fiyat çadır, şekil, amaç kapasitesine bağlıdır. Bu gerekli değildir kaydet hatta geçici barınma gibi, rahat ve güvenilir olmalıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.