Spor ve SağlıkEkipman

Gyro egzersiz elle: nasıl kullanılacağını?

Daha önce yaygın uzamsal yön belirlemek için kullanılan bir cihaz - jiroskop egzersiz el, jiroskop dayanır. Cihaz şu anda kullanılan, çoğunlukla, insanlar gelişimine maruz karpal tünel sendromu. hastanede tedavi ciddi ihtiyacı sendromun Gelişmiş evreleri. Bu tür sorunları önlemek için, bilek gelişiminin önlenmesinde yapmaya önerilir. Ve bu, hem de mümkün, uygun jiroskopik egzersizciler için.

dizayn

Harici olarak jiroskopik egzersizciler küçük küresel nesnenin hatlarını var. Temel gövde, çoğu durumda, farklı renk ve şeffaflık dayanıklı plastikten imal edilmiştir. Aynı zamanda, metal cayro modeli simülatörleri bütün bir kütle mevcuttur. Bununla birlikte, bu düzenlemeler bir şekilde değer olduğundan fazla ve avantajlı gelişmiş sporcular kullanılan farklılık gösterir.

Bir jiroskopik egzersiz elektronik devir sayacı üstünde içerebilir. Bazı modellerde gerektiği gibi, ayrı ayrı satın alınabilir benzer aksesuarlar altındaki bir koltuğun azaltılmış değerine sahiptir.

Makinenin alt kısmında rotor çalışmasını görebilirsiniz geçtiği açık bir alan bulunmaktadır. O özel iplik ile başlar. elinde emin eğitmen tutulmasına katkıda genellikle elastik kauçuk pedleri ile kaplı bu tür cihazların muhafazası,.

Biz de eğitimi için jiroskopik simülatörleri aydınlatma belirtmeliyiz eli. Örneğin, bir jiroskopik egzersiz torneo, diğer popüler modelleri bir bütün ana olarak, parlaklık ve renk rotor hızının fırça hareket ve döndürme yoğunluğuna göre değişir dinamik aydınlatma sahiptir.

Çalışma prensibi

Yukarıda belirtildiği gibi, jiroskop plastik kürenin ortasına bir hızla dönen rotor göre simülasyon çalışır. Eğitim dairesel, uygulanmasına dayanmaktadır dönme hareketlerinin rotor hızına ek bir tork ekler elin. Aktif rotorlu simülatörün dönme elinde güçlü bir tutma cihazını gerektiren kuvvetlere karşı fırça ile ilgili etkilere yol açar.

üst ve alt - özel oluklar, alet ekseni taşımak için kuvvetleri yatay rotor simülatörü eğim ile başlayarak. sürtünme kuvveti dingil ve olukların yapısı arasında geciktirilmesi ya da iç cayro dönmesini hızlandırabilir. Rotor ekseni oluklar boyunca kazanç düz kayma olduğunda maksimum ivme en dikkat çekici hale gelmektedir.

Sürtünme kuvvetinin varlığı jiroskopik Exerciser kullanarak eğitimde önemli bir rol oynar. Bu nedenle, kayda değer bir etki elde etmek için yağ tür cihazlar mekanizmaları tavsiye edilmez.

Ne kadar yararlı jiroskop egzersiz?

rotor çalıştırırken jiroskopik testing davranışı topaç, yo-harekete geçirici bir şekilde benzerdir. Ancak, bu cihazların aksine, "jiroskop", iç mekanizmasının iyi koordine işten zevk eklemler, kasların esnekliğini geliştirmek ve kendi kayıtlarını kaydetmek için, yüksek sonuçlar elde etmek için, ellerini yetiştirmek fırsat verir.

jiroskopik Exerciser (250 cps) veya oturur pozisyonda bilek benzer hareketleri gerçekleştirmek için ihtiyaç ile ilgili günlük aktiviteleri tavsiye başka aygıt güç insanları elde edin. jiroskop simülatörde istihdama uygulamak zorunda kalacak çabalar eklemleri ve ellerin kasları sadece aktive değil, aynı zamanda önkol ve omuz kemeri tüm çalışma yapar.

Gyro simülatörü - nasıl kullanılır?

Herhangi bir batarya yokluğunda mümkün jiroskopik simülatörleri çalışın. Rotor aygıtını etkinleştirmek için tipik olarak elle aktif dönme hareketleri sırasında özel bir kordon yeterli yer olup.

rotorun dönme yönünün aksi yönde karpal dönme hareketi yapması olabilir simülatörü egzersizlerin zorluk artırılması. Bu yaklaşım ek yük üstesinden gelmek için ellerin kas neden çok yönlü kuvvetler arasında bir direnç ile sonuçlanır. Bu durumda, simülatörün etkisi sadece bilek alanda gerekli olan, ama aynı zamanda omuz kemeri alanı.

özel eğitim veya fiziksel gelişimin belirli bir düzeyde gerektirmez simülatörünü uygulayın. Çocuklar ve yaşlılar da dahil olmak üzere her yaştan uygun cihaz kullanıcıları,.

Egzersizler jiroskop simülatörü üzerinde pratik

  1. Trişin egzersiz simülatörü mahfaza parmak olduğu kadar sıkı bir kavrama gerekmektedir. Başlangıçta, el gevşemiş, eğilmiş olan. Egzersiz özü devrimlerin hız kademeli bir artış ile ön saat yönünde önkol bir dönme hareketi yapmaktır.
  2. biceps için Egzersizler kaldırma ve el testing sıkarak elle dirsekte bükülmüş düşürücü gibidir. To biceps egzersiz de düzgün, ritmik fırça dönme hareketini çalıştırın. En aktif hareketlerde ek eğitim kolun üst boyunca oluşur.
  3. göğüs kasları eğitmek elin yönünde kol boyu simülatör tutma içerir. boynuna kadar, kol ve göğüs kasları üzerindeki tüm yükü hissettiğini, bu nedenle etkin olmalıdır dönme hareketi fırça gerçekleştirin.
  4. Parmaklarını eğitmek sıkıca Hand trainer tutarak döndürme yapmak için yeterlidir. parmak yerleştirme yakın son kullanım veya palm simülatörü taşıyarak ayarlanabilir. Eğitimin etkinliğini iyi sonuçlar elde etmek ve geliştirmek amacıyla, dönme yönünü değiştirmek için önerilir.

Herkes jiroskop Exerciser lütfen?

Gyro egzersiz, karpal tünel sendromu sertliğinin üstesinden etkili bir araç olabilir kas yorgunluğu, hem de eklem ve aşağıdaki izleyiciler için bilek kasların gelişimini rahatlatmak:

  • deneyimi olan ofis çalışanları;
  • ama etkinliği hareketsiz, oturma pozisyonunda uzun vadeli ve gerekliliği ile bağlı kişiler;
  • Bilgisayar başında günün büyük bölümünü yürütmek için olan kullanıcılar;
  • Etkinlik olmaması muzdarip yaşlı insanlar;
  • öğrenciler ve geliştirmek için gereken öğrenciler ince motor becerileri parmakları veya aşılması kronik el bileği sertliğin.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.