SeyahatYol tarifi

Köyün Planerskoe (Kırım) içinde yat, turistik, konaklama seçimi

Kırım Resorts, hepsi istisnasız kendi konumlar ve özelliklere sahiptir. Yalta, büyük şehirlerin severler ve Alushta Sevastopol seçin - lüks kalabalık tatil tercih Turistler, mutluluk ve eğlence şehre gitmek. Koktebel çare - Eğer uygun bir fiyata sakin bir aile tatil istiyorsanız, başka adı olan köye Planerskoe (Kırım), bak.

Güney-Doğu Kırım, pos. Planerskoe (Koktebel)

Köy Sudak ve Feodosia'nın arasında Kırım Yarımadası'nın güneydoğu yer almaktadır. O Big Feodosia'nın beldesinde ifade eder ve şu anda iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir.

İklim biraz daha yumuşak Feodosia'nın kıyasla bu yüzden Planerskoe dağlar, soğuk kuzey rüzgarlarından korur.

dağ, step ve deniz havası birleşmesiyle oluşturulan köyün eşsiz iklimi. Geniş çakıl plajları, berrak denizi, güzel doğa, iyi altyapı Planerskoe (Kırım), turist çok sayıda çekmek. Güzellik Koktebel birçok sanatçı, yazar ve şairlerin eserlerini ilham veriyor. Planerskoe çevresinde film yapmak.

Köyün geçmişi

Bilim adamları, mevcut yüzyılın farklı tarihsel topraklarında Koktebel insanlar tarafından iskan edildi bulduk ve bu yerlerde XVIII yüzyılın sonuna kadar kendi limanı ile oldukça gelişmiş bir köydü.

Geç XIX Çarlık Rusya döneminde - Koktebel erken XX yüzyıl orada soylu insanların ilk özel yazlık vardı ve Ekim Devrimi'nden sonra - Birinci ve tatil. Bazıları şimdi çalışırlar.

Planerskoe yerleşim (Kırım) doğrudan Sovyetler kayma tarihi ile birlikte. köyün adı tam da bu nedenle oldu. Klementyeva köyüne bakan ünlü dağ, sırt yirmili, kayma daha sonra bu dağda kuruldu dünya rekoru ilk kamu yarışma kayma idi.

Planerskoe içinde yat

Kırım - Yeryüzünde birçok çağrı cennet benzersiz bir yer. Koktebel istisna değildir. Ünlü sanatçı ve şair M. Voloshin, Sovyet zamanında Planerskoe yaşamış, tam kıyıda Koktebel Voloshin evi müze-yiyebilirsiniz eserlerinde bu yerlerden, güzellik ve çekicilik yansıttı. Koktebel yıldan yıla şair ve sanatçıların toplantıları yapılmaktadır.

Planerskoe yerleşim (Kırım) yazarlar arasında sadece çok popüler. Eylül ayında her yıl binlerce turist tarafından ziyaret edilir uluslararası caz festivali ve Festivali "Kadife Tango", orada yapılır.

Resort Planerskoe (Koktebel) plajları şık beş kilometrelik şerit ünlüdür. Düz taban, çakıl veya kum, berrak suları çocuklu aileler için idealdir. Altyapı çok iyi kafeler ve dükkanlar ile bir mesire vardır, ilçe plajları geliştirilmiştir. gizlilik ve alan Fanlar hep plaj inip mükemmel sakin bir yer bulabilir. Bu yerlerde Popüler plajları çıplaklar.

Köyün Planerskoe (Kırım) olarak Kırım ve Dolphinarium en büyük su parklarından biridir. yer çocuklarla ziyaret etmek için idealdir.

Aktif konuklar kendileri için ilginç bir çok şey bulacaksınız. On Dağı Klementieva planör uçuşu, dalış ve sörf popülerdir düzenlemektedir. Tur operatörleri turistik binicilik için hazırlanıyor ve çevresi yürüyüş vardır.

konumlar mahalleler

Eğer Koktebel köyünde tatilinizi geçirmek için karar, sadece yok sıkılabilir. Kendine özgü konumlar ile çok güzel köyü - Planerskoe (Kırım), fotoğraf aşağıda gösterilmiştir. şaşırtıcı rock Kara-Dağ'ın deniz boyunca yürüyen turistler ile çok popüler Golden Gate aradı.

Şarapçılık geziler az popülerdir. Burada tamamen meşhur Kırım şaraplar oluşturulmasını gözlemlemek ve onları tadabilirsiniz.

doğu Kırım'da bulunan, kesinlikle değer tarihe bir dip ve ünlü ziyaret Ceneviz kale, muhteşem deniz manzarası sunmaktadır.

Feodosia'nın Sanat Galerisi Aivazovsky tüm turistlerin ilgisini hak ediyor.

Köyde Konaklama

Koktebel konaklama seçimi çok büyük. yeşillik egzotik parklarda gömülü Lüks, modern oteller, lüks oteller, tatil köyleri, Avrupa sınıfın rahat rahat odalar sunmaktadır.

kurtarma ve rehabilitasyon programları ile sanatoryumun köyünde, eğlence ve turistik programlarının çok sayıda sunar.

"Herşey dahil" Birçok tatil ve otel Planerskoe şimdi sistem üzerinde çalışıyor.

özel sektör

Özellikle popüler Planerskoe içinde tatil evleri ve mini pansiyonlar bulunmaktadır. Kırım birçok pahalı bir çare düşünün, ancak bu yerlerde konut fiyatlarının oldukça uygun fiyatlı ve South Coast kentlerinde çok daha düşüktür. Özel sektör deniz ve tüm olanaklara yakındır.

Sen sahile 5 metre mesafede yer sayısız kızaklardan kalabilirler, ancak medeniyet takılar ile köy buradan uzaktır.

Eğer dikkat gereken İlginç konut temini, - özel bir avlu bu küçük ev, genellikle oyun alanı, barbekü ve çardak ile donatılmış.

Koktebel konaklama fiyatları, diğer tatil kasabaları ve Kırım köylerinde olduğu gibi, mevsime merkezine ve denize mesafe bağlıdır.

Planerskoe yılında her turist kendi yetenekleri ve ihtiyaçları bir sığınak bulacaksınız.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.