OtomobilArabalar

Rus yollarda Çinli Geely Emgrand

Tüm Rus vatandaşı olduğunun farkındadırlar tüketim malları Çin'den düşük kalitededir. Aynı zamanda sıkı tüketici standartlarını karşılamak Avrupa pazarı mevcut ürünleri. araba Geely Emgrand bir zaman önce yerel yollarda çıktı. İlk kez ona karşı tutumu ihtiyatlı oldu. Makine - Bu bir elektrik süpürgesi veya bir araç kiti değildir. satın için, herhangi bir para birimi cinsinden para önemli bir miktar gerekir. Ve birçok tüketici bu amaçla krediler için kullanın. Ama yavaş yavaş, araba güvenini kazandı ve Geely Emgrand yorumlarıyla ilgili giderek daha olumlu bir ses haline gelmiştir. Zaman işini yapar, ve diğer ülkelerde araba yeni marka ve modellerde yol vermek.

Bu süreçte, şaşırtıcı veya olağandışı hiçbir şey yoktur. uygun bir fiyatla cazip bir körü körüne ne denir edinilen zamanki cesur insanlar, şöyle. yorumu bu hususları bulundu. Geely Emgrand altı yüz bin dörtten aralıkları mal oldu. Çin'de Siyah renk vakur ve şenlikli bir olarak kabul edilir. Belki de bu milli gelenek Otomobilin dış şeklini etkiler. Modern Rus tüketiciler sevdikleri renk araba tercih yapabiliyor malzeme refahı düzeyine ulaşmıştır.

Çinli Geely Emgrand için oy ruble, sürücüler çok iyi araba almak. deri gibi hissediyor çok yüksek kalitede plastik ile dekore edilmiş geniş iç. Sürücü koltuğu geniş ve konforlu. Onun yapılandırma kolaylıkla herhangi yüksekliğe ayarlanabilir. Kontrol paneli elverişli düzenlenir ve başını çevirmeden ve olmadan görebileceğiniz tüm aletleri, yoldan avunma. Bu bağlamda, bu karayolunda ve çevredeki anket sağlayan geniş ön camı unutulmamalıdır. Ayarlama Direksiyon kolonu sürerken sürücüyü sağlar maksimum konfor sağlamak.

Biz Geely Emgrand, konfigürasyon seçenekleri hakkında bilgi devam etmek için gerekli olan inceleme hakkında konuşursak, Ruslar üç türüdür. Standart özellikler yan içerir aynalar elektrik ve ısıtılmış. sürücü ve ön yolcu için ön hava yastıkları. Elektrikli camlar, klima ve arka koltukta çocuk koltukları için bağlantı. "Comfort" ve "Suite" ile dahil park sensörleri, monte edilir arka tampon ve deri döşeme. Lüks ekipman alaşım jantlar ve DVD oynatıcısının ile tamamlanmaktadır.

Avrupa uzmanların bitiminde, Geely Emgrand sınıfının en güvenli otomobillerinden biri olarak tanıdı. yapılandırmasına bağlı olarak, farklı bir sayı ile donatılabilir hava yastıkları. Maksimum set arka koltukta oturan yolcuların ön ve yan hava yastıkları içerdiğini vurgulamak önemlidir. Bu nokta nedeniyle makine iki motor tipi ile donatılmış olmasıdır önemlidir. One Of Güç - 98 ve diğer - 127 beygir gücünde. Her durumda, hız yüksek değerlere ulaşabilir ve güvenlik önceden dikkat çekmek gerekir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.