Spor ve SağlıkEkipman

Orduları en güçlü nişancı tüfeği

Rus ordusu ile hizmet en güçlü keskin nişancı tüfeği, - KSVK. Bu uzmanlar Kovrov tarafından geliştirilen Degtyarev Fabrikası. Svn-98 - tasarım çözümleri esas için önceki modeli alınmıştır. Başlangıçta, bir ordu keskin nişancı tüfeği büyük kalibreli olarak adlandırıldı. En fazla bin metre mesafede bulunan, zırhsız ve zırhlı teknik araçlarla hem çekim için bir silah olarak tasarlanmış.

En güçlü keskin nişancı tüfeği KSVK çeşitli uygulamalar bulur. Bireysel koruma, hem de düşmanın yaşam güçleri için amaçlanan para çekme başarısızlığın kullanılır. keskin nişancı amacı kadar bin beş yüz metre olabilir.

En güçlü keskin nişancı tüfeği Rus silahlı kuvvetlerinin bir tasarım düzen şeması "bullpup" içerir. Bu çözelti, namlu (bir metre) arasında nispeten büyük bir uzunluk rağmen kompakt silah yaratmak için bırakılır.

Sniper tüfeği KSVK otomatik aşırı şarja gerçekleştirmek için hiçbir mekanizmalar içerir. Tek çekim ve tetik mekanizması sağlar sürgü ile donatılmıştır. Besleme sol nişancı bir ilave bir destek olarak hizmet edebilir, bir plastik kapağı sahip olan beş atış kartuşları deposu kutu türünden türetilen.

Tasarım özellikleri varil "yüzen" uygulamasını sundu. kutuda Onun konsolidasyon özel konsollar tarafından yapılır. Sonuç olarak, gövde silahların diğer bölümleriyle doğrudan temas vardır. Tüfek namlu fren cihazı silahın geri tepme kuvvetini ödemek için (iki buçuk katına kadar) büyük ölçüde sağlar sağlanmıştır.

En güçlü keskin nişancı tüfeği Rus silahlı kuvvetlerinin kalibrelik 12,7h108 milimetre vardır. Hiçbir optik cihazları ve ağırlığını kartuşları oniki kilogramdır. 1000 mm - merdaneler de dahil olmak üzere dört yüz milimetre, toplam uzunluğu. Bir mermi namlu uçar hangi ilk hız, saniyede sekiz yüz elli metredir. Keskin nişancı bir dakikada üretebileceği en fazla on çekim Parametre oranı,. imha amaçlı hedef, onbeş kilometre kadar olabilir.

dünyanın en güçlü keskin nişancı tüfeği - RT 20. Bu silahların vakaların Hırvat ustaları tarafından üretilir. Orijinal versiyonda çok büyük bir darbe kuvvetini vardı. Ancak, yeni teknik çözümler anlamlı bu yanıtı azaltacaktır. Keskin nişancılar dünyadaki bütün ordular bu silahın geniş kullanımı yapmak. En güçlü mühimmat var kullanılmaktadır. Standart bir kartuş uçaksavar, top cephanelik temin edildiği yirmi milimetre vardır. Şu anda kullanılan zırh delici, yüksek patlayıcı ve zırh delici mermiler yangın. Tüfek RT 20 yaygın kullanımı ABD Ordusu ile hizmet veriyor. Genellikle düşman ekipman yok etmek için kullanılır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.