Spor ve SağlıkUygunluk

Elleri Eğitimi: aktif ve pasif egzersizler

Bugün, farklı egzersizler bir sürü ellerin kaslar, bağlar ve tendonlar güçlendirmek için vardır. Aktif ve pasif - egzersizleri iki türü vardır. En iyi sonuç, aktif egzersiz ile bir el matkabı verir. En sporcular için tekrarlama sayısı ve yükün ağırlığı onların yaşına, kilosuna ve diğer birçok faktöre bağlı olarak belirlenecektir. Ama bunu güçlendirmek yardımcı olabilir fiili egzersizler hakkında konuşmak için daha spesifik değer kolların kasları.

En etkili egzersiz biri itmek. Başlangıçta, birçok şikayet boğaz kol eğitimden sonra. Ama birkaç gün sonra kaybolur oldukça yaygın bir şeydir. Ayrıca yumuşak zeminde iyi şınav başlatın. Ama belirli bir süre sonra o sert bir yüzeye geçmek mümkün olacaktır. halinde fiziksel uygunluk dizlerinin üzerine olmalıdır egzersiz başlamak için çok iyi değil. Push-up yeterince farklı olmalıdır.

eğitim yer aldığı ikinci yolu üzerinde asılı duran bir yük ile herhangi halat sopa el sarma olduğunu. Malların ağırlığı kendileri uygunluk bağlıdır. Ve başlangıçta onunla abartmak değil en iyisidir.

Eğitim kol kasları genişletici veya özel bir kauçuk topları nedeniyle olabilir. Aynı anda iki eliyle envanter ile egzersiz değer. Büyük egzersiz gazete crumpling düşünülmelidir. Bunu yapmak için, masada basit gazete koymak ve sonunda bir buruşmuş tomar dönüştü onu kırışık başlamalıdır. İlk defa bile tek gazete için yeterli olacaktır.

Buna ek olarak, ellerin eğitim nedeniyle oluşabilecek duvardan-up itin. Bunu yapmak için, daha sonra elleri ile germek ve doğrudan kendisini sıkma başlamak, ondan bir metrelik bir mesafeden duvara karşı durmak. Ek bir engel olarak arkasında baskı olacak bir ortak olarak hizmet verebilir.

Bir yere gitmek veya götürmek varsa, karpal genişleticiler ile çalışabilirsiniz. Bu zaman alıcı değil çok kolay egzersizdir. Ayrıca el eğitimi kol demiri yardımı ile gerçekleşebilir. Farklı kulpları uygularken Sizden sadece, yakalamak gerekiyor. Amerika'da bu mümkün olan en büyük ağırlığa sahip çubuğunda çok yaygın asılı olduğunu. Bu konuda özel bir şey değil, ama bu egzersiz etkili bir tendonu eğitir.

Yaygın Aşağıdaki sözde pasif egzersiz kollarının kasları güçlendirebilir inanılmaktadır:

  1. giysiler Sıkmadan ve halı nakavt.
  2. Küçük parçalar halinde kağıt yırtılma. Bunu yapmak için, takvim ve gazete alabilir.
  3. eller ceviz kırma.
  4. bacak üzerinde tek elle tutarak, sandalye Kaldırma. Bir sandalyeye bu durumda tamamen yüzeyden çekti gereklidir.

Düzenli olarak yukarıdaki egzersizleri her gerçekleştirirseniz, o zaman uzun yok sonucu bekleyin!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.