Ev ve AileAksesuarlar

Buzdolabı "göz kapağı" - güvenilir yardımcınız

Tanınmış marka Avrupa "göz kapağı" şirket Arselik temsil ev aletleri üretimi, için nispeten genç bir şirkettir, Türk grubunun Koç Holding dahildir.

Bir imparatorluk inşaat malzemeleri ve tüketici mal ticareti ile işini başlayan Vehbi Koç, kurulmuştur.

Şirket Arselik 1950-beşinci yılında uluslararası piyasaya çıktı. Çamaşır Makinesi 1959 yılında artık serbest bırakıldı ve ilk buzdolabı 1960 yılında montaj hattından aşağı indi. Gelecekte, ürün yelpazesi giderek genişlemiştir.

şirket 1983 yılından bu yana "göz kapağı" markası altında ev aletleri üretmeye başladı. Arselik şirket markası için ev "göz kapağı" her türlü üretir ve Avrupa'da ev aletleri ve makinelerinin beş büyük üreticileri arasında yer almaktadır.

şirket istatistiklerine göre, her yıl, dünyanın en yüz bir ülkede satılan yaklaşık altı milyon aletleri üreten sekiz modern fabrikalar vardır, dünyadaki her iki saniyede bu şirketin ekipman satmaktadır. Bazı Avrupa ülkelerinde buzdolabı "Veco" lider konumunu aldı. Örneğin, İngiltere'de, o pazarın% 10'unu kazandı.

Buzdolabı "Veco": yorumlar

çok sayıda ulusal ve Avrupa ve kazanılan ödüllerle damgasını buzdolabı "göz kapağı" dir Yüksek kaliteli, modern tasarım ve ileri teknolojisi,.

Şirket sürekli ürünlerinin kalitesini artırmak için çalışıyor. 1991 yılında, Ar-Ge ve bilgilerin hizmet tüketiciler için Merkezi düzenlendi. ev aletleri kalitesini araştıran bu bölümlerin çalışması, büyük önem müşteri ihtiyaçlarına bir anlayıştır. Buzdolapları "göz kapağı" dikkatle incelenir tüketici yorumları, kesinlikle müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak yapılır. onlar en gelişmiş tasarım kullanılarak oluşturulduğunda, daha iyi muktedir gıdalar korumak için. istemediklerinizi ev kadınları defrost yardımı "No frost" sistemi girişme. Bu durumda, nem bölmesinden çıkarılır ve duvarlarda donar. Bir "mult don" sistemi ürünleri muntazam bir soğutma sağlar ve oda içinde sabit bir sıcaklık muhafaza eder.

Koku filtreleri emici, yüksek kalite ve uygun fiyat (ünitenin kolay yerleştirilmesi için) kapı ağır basmaktadır yeteneği minnettar müşterilerden buzdolabı "Veco" yorumları hak yani aldığını doğruluyor. Kendiniz için Yargıç - Burada bazı popüler modellerdir.

Beko CS 32500

dondurucunun Otomatik defrost sistemi. Hacim - 175 lt, kapsam - boya, beyaz veya metalik. Gürültü seviyesi 41 dB, iki bölmeli olduğu; otonom 16 saat soğuk tutar.

BEKO BU 1200 HCA

büyük avantajı - superfreezing dondurucu Döner kapak bölme hacmi 87 litre soğuk muhafaza - 19 saat.

Beko CS 338020

Güç tüketimi - Sınıf A + bölmesinin hacmi - 244 litre. Bağımsız 18 saat, çift bölmesi için soğuk tutar. Kamera dondurucu elle çözüldü.

Beko CS 335020

Sınıf A + dondurucu - - 204 litre, antibakteriyel kaplama otonom soğuk 20 saat, güç tüketimi korur. Kamera manuel buzu edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.