BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Zırhlı Savaş - güzel oyunun bir bakış

Bilgisayar oyunları endüstrisi zirvede olduğunu. Her ay yaprakları sadece inanılmaz bir miktar. hemen popüler hale ve oyuncuların milyonlarca tarafından desteklenen bazıları, diğerleri daha başarılı meslektaşlarının gölgesinde varlıklarını eke devam edecek ve yoksul ama sadık izleyici ile memnun.

Eğer hevesli bir oyun ve İnternetin güvenli bir kullanıcı değilseniz Ve, muhtemelen Zırhlı Warfare gibi böyle büyük bir oyun kaçırırız. Oyunun İnceleme bilgi boşluklarını doldurmak ve sizin için ya da değil ilginç olacak belirlemek için yardımcı olacaktır.

zırhlı Harp

"Zırhlı Savaş: Armata" - modern bir tankı ve tanksavar ekipmanı yönetecek olan bir bilgisayar çok oyunculu aksiyon oyunu. Bu onun temel özelliğidir. Dünya Savaşından bu yana askeri teçhizat Denekler oldukça sıkıcı hale geldi - sadece bazı oynanış özellikleri değiştirmek video oyunları bir sürü bıraktı.

şirketin Obsidian Entertainment çalışanları farklı bir açıdan tankı savaş meseleye yaklaşmak karar verdik. Şimdi oyuncular zırhlı araçların birçok modern modellerinin dümen oturmak mümkün olacak. Geliştiriciler bu sözü yerine getirmek yapmak kapalı beta testine de gösterdik - oyunda geçen yüzyılın ellili beri üretilen tanklar örnekleri vardır.

sanat sınıfları

Özellikle dikkat askeri araçlar tarafından temsil edilen sınıfa bölünmesi dikkat edilmelidir. Oyun Zırhlı Savaş, şu anda okumakta olduğunuz hangi bir yorum vardır:

  1. Kolay bir tekniktir.
  2. Ana muharebe gücü.
  3. Tank imha.
  4. Topçu.
  5. Zırhlı muharebe aracı.

istihbarat güçleri

hız ve sürücü sevenler için uygun benzer konularda birçok diğer oyunlar olduğu gibi hafif tanklar,. gerçekte olduğu gibi, hafif ekipman zayıf zırh ve küçük kolları var. Ana amacı - istihbarat operasyonlarını yürüten. Ve orada iki seçenek vardır - olağanüstü kılık fark edilmeyen sayesinde kalırken, bir mesafede çalılar ve parlak rakipler içinde oturup, ya da ilk arkasına gitmek, yaklaşmak, bu düşman zarar vermek acıyor ve sonra çabucak kovalamacanın hareket.

Zırhlı Savaş tankları ağır topları hızlı ve manevra RT yakalamak mümkün olmayacak. tekniğini kullanmak gibi, size tuzak veya çevreye düşecek, Ama eğer vazgeçmek için acele ve sis perdesi düzenlemek yok. Oyun sundu ve gerçek kavgaya getirdiği fırsat olduğunu.

savaş araçları ya da zırhlı savaş aracı Zırhlı, radyoterapi alternatif olarak hizmet eder. Ana amacı - bu zeka. Ama nedeniyle zayıf zırh için bu düşmanı hafife yok - VİA yetenekli acı acı o köşede yakalandılar eğer. Bu amaçla, bu güdümlü tanksavar füze şeklinde değil zayıf bir silahı var.

ana ateş gücü

Ana savaş gücü orta ve ağır tankları tarafından temsil edilmektedir. Bu makineler şeylerin kalın kalmak üzere tasarlanmıştır. onlarla düşman bir çift götürmek için bir kahraman gibi hissetmek istiyorum, ve ölümünden önce olanlar için idealdir. oyunu Zırhlı Harp yorumu kapalı beta testine dayanılarak yazılmıştır. O zaman, bu tür ekipmanın küçük modelleri vardı. Fakat geliştiriciler oyunun açıklamasına hangarı artırmak için söz veriyorum.

Tank imha

oyun ayarları karşıtı temsil Tank destroyer - Cum Bu türün diğer oyunlarda fark zayıf zırh var gibi, küçük bir hız geliştirmek, ancak kıskanılacak kollarını övünebilir. güvenli bir mesafeye ve "paçavra" Diğer oyuncuların keşif sonuçlarına düşman tankları kalın.

Topçu birliklerinin oyun özellikleri bir dizi aldı. Öncelikle, düşmana silah hedefleyen sadece radyoterapi ile ekip çalışması olmadan hiçbir şey yapamaz demektir ilk kişiye, içinde artık kullanılabilir. hemen konumlarını ifşa edecek bir atış sonrası İkincisi, huzur içinde çalışmaz çalıların arasında ayakta - sürekli hareket etmek zorunda.

oyun

Eğer bir inceleme okumak Zırhlı Harp oyunu, MMO projeleri mücadele iki geleneksel türde sundu. Ayrıca PVP olarak bilinen bu takım savaş 15x15, ve belirli görevleri (PVE) performansı ile savaş. Hiçbir şey savaş komutunun ilk türü hakkında eklemek - her zamanki gibi. Rasgele savaş başlar, bundan sonra, komut oluşturdu. Neredeyse hiçbir şey kalmayıncaya kadar Ve PVE modları hakkında ne diyeceğini - çok az bilgi geliştiriciler oyuncu sağlanır. Biz sadece onun arkadaşı ile bir takımdaki gerçekleştirebileceği misyonların çeşitli türlerde olacağını biliyoruz.

grafik bileşeni

grafik işlemcileri için Zırhlı Harp gereksinimleri oldukça düşük olmasına rağmen, yine de şunları güzel resmi keyfini çıkarın. Zaten görünür kalite ve arazinin doğru bir tasviri, ilginç özel efektler. resmi sürüme kadar, geliştiriciler oyun parlatmak ve yeni grafiksel bileşenlerin bir sürü yapmak için söz verdiler.

Oyun şu anda olabilir indirin. ücretsiz olarak uygulayın, ancak bunu çalıştırmak için, bellek ve işlemci saat frekansı 2,60 GHz 512 MB video kartı ile bir bilgisayara sahip olmalıdır. Zırhlı Harp başlamazsa, desteğine başvurun. Oyun beta testi, yani geçici başarısızlıklar - bu normal bir şeydir.

Gördüğünüz gibi bu oyun farklı bir şeydir de, herkes bulabilirsiniz. Bu heyecan verici olabilir ve hatta bilgisayar simülasyonu alanında bir atılım yapmak için söz verir. Yakın gelecekte, resmi bir açıklaması, biz tamamen muktedir ve bu oyunu takdir edecektir o zaman oldu. Yeni lüks proje sabırsızlıkla kendisini bekleyen hak ediyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.