KanunCeza hukuku

Maria Glikina eksik öldürülmüş olarak bulundu

Nijni Novgorod olarak, 8 Kasım ondokuz öğrenci Maria Glikina kaybetti. o mutlu bir ailede büyüdü ve ebeveynleri ile güvene dayalı bir ilişki vardı çünkü kaybolması, bir arama başlamasından hemen sonra kapat kız - gecikmiş eğer hep denir. Vücut yaklaşık iki gün Meryem kaybolduktan sonra gönüllüler tarafından bulundu.

kader toplantısı sınıf arkadaşları

Mary ama oldukça ev, bir kız Glikina yaratıcı ve modern oldu. onun 19 yıl içinde, o her zaman nereye gitmek ve ne kadar onlara, İnşaat Enstitüsü'nde okudu resim ve fotoğraf seviyordum ve ailesi ile birlikte yaşıyordu. kızı bile her zaman uzun süre iş bırakarak denilen ve o iyi olduğunu söyledi: Anne kızı Masha güven, o sözleşmeyi varolduğunu söylüyor. Cumartesi, 8 Kasım tarihinde, eksik şehrin kafelerden birinde okul arkadaşları ile buluşmaya gitti. Mary ebeveynler tekrar kız görmedim canlı, her zamanki gibi davrandım 19.00 civarında evden ayrıldı.

Olayların Kronoloji

O Maria Glikina gerçekten Spit on okullarından birinde arkadaşlarıyla buluşmak bulunmuştur. mezuniyet toplantıları kız sonra sokak Timiryazev yaşayan arkadaşı, gitmeye karar verdi. konuklara uzun zaman yok endişe, bir arkadaş onu aramaya karar verdi. Mary çağrısına yanıt verdi, ancak ülke heyecanlı olabilir diyor, büyük olasılıkla gelmek mümkün olmayacak, dedi, bir şey açıklamaz, ve kapattı. arkadaşlar ve kızın ebeveynlerin aramaları cevap vermedi sonra bu telefon görüşmesi, onbirinci saat başında gerçekleştirildi. Ebeveynler yanlışlıkla yapamadı "çılgınlığı" veya aramayı unutma, şok ve kızının kaybolmasıyla korkutmuş idi. Hemen, sosyal ağlar ve Mary sorgulamaya arkadaşları üzerindeki sayfalarını keşfetmeye başladılar.

Aramalar ve korkunç keşif

Arama Mary Glikina neredeyse hemen başladı. Uzun süre eksik Baba polis çalıştı ve hizmette eski meslektaşlarının durumunda bağlanır. kenarda durup sayısız arkadaşlar canlısı kız vermeyin. insanlar görüşülmüştür sokakta, fotoğraflarla broşürler yaygınlaştırılması, Masha amaçlanan hareketin tüm rotayı düşürmekten bir cep telefonu sinyalinin ve defalarca izini başardı. Ama sonuç değildi ve canlı her geçen saat eridi kızı bulmak istiyoruz. Arama ekibinin Hatta bazıları Mary'nin uzun zaman önce ölmüş ve vücudunu belki mahzende, toprak altında olduğunu belirtti psişik yetenekler çağırdı. Bu denirdi ve nerede yaklaşık yer bulunacak. Medyumlar haklıydın: kızın babası tarafından yönetilen 10 Kasım gönüllülerin akşam onu buldu. Çeşitli çöp arasında sokakta Studená terkedilmiş binanın bodrum katında şiddetli ölüm bariz işaretleri ile uyuşmuş kızın vücudunu yatıyordu. Bazı kaynaklara göre, cenaze kısmen görünür sayıda çürükler olan çıplak gözle cilt soyulmuştur. Vücudun keşfinden sonra makale altında bir suç olduğu "Cinayet." Suçlu, bu yüzden katı mahrum Mary Glikina hayatı, emin yakalanıp cezalandırılmasını.

Most Wanted!

Bu hikaye sebebiyle gönüllülerin aktivitesine büyük kamu yararına aldı, arkadaşlar öldürdü. Ölü kız her açıdan, bu yakın o kadar pozitif ve böylece acımasızca onunla başa kimin olduğuna hiçbir ses ipuçları etkileyen. Maria Glikina 12 Kasım günü toprağa verildi, fakat suçlunun soruşturma ve arama hala devam etmektedir. arama işlemleri sırasında kameraların çok sayıda gelen görüntüleri görüntülendi açık gözetim ve avtoregistratora. Uygulanan farklı sürümleri potansiyel tanıkların ve suç şüphelileri sorguya çekti. Herşeyin tamamen bu korkunç cinayeti işleyen kişiyi cezalandırılır inanmak istiyorum. Hala gözyaşları akraba ve arkadaş göremiyorum olmadan fotoğrafları olan Maria Glikina, çok parlak ve yetenekli bir insandı. Suçlu, hayatının mahrum, yasanın verdiği ölçüde suç için cevap vermek zorunda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.