Ev ve AileAksesuarlar

Yapım şirketi "Konsolos" minder. müşteri Yorumları

Tam dinlenme, geri getirme kuvveti, yalnızca ürün kolayca yatak "Konsolosu" (şilteler) yardımcı olabilir emin olmak için, sağlıklı bir uyku verebilir. Tüketici yorumları bunlar kaliteli malzemeden yapılmış unutmayın, ve üzerlerinde rahat ve konforlu uyku.

Şirket Hakkında "Konsolos"

Birkaç yıl için, Rus pazarı kararlı bir şekilde Konsolos tutan çalışır. Bu uyku en kaliteli ürünleri üretmektedir. Ortopedik ürünlerin büyük bir menzile sahiptir. Kural olarak, ürünlerin uzun ve şık ve çağdaş bir tasarıma sahiptir.

Sadece kalifiye uzman uyku "Konsolosu" (şilteler) için ürün geliştiriyoruz. Yorumlar Bu ürün hemen hissedilir etkisi olan anti bakteriyel ve anti-alerjik dolguyu sahip olduğunu söylüyorlar.

Ürünler yılda bir uyku için yaklaşık bir milyon kişi seçildi. Ne olursa olsun ürünlerin kategorisinin üstün kalite ve yenilikçi tasarımı birleştirmektedir.

şirket durmuyor ve sürekli gelişmektedir. Bugüne kadar, ülke genelinde 100'ün üzerinde şubesi bulunmaktadır. uluslararası sertifikalar ile teyit Rusya Federasyonu Gosstandart Ürün kalitesi ve uygunluk.

çeşit

Endişe "Konsolos" müşterilerine dokunmatik kapsar yumuşak ve hoş kaliteli malzeme, hem de farklı yeterince büyük fiyat aralığında oluşur geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Yatak "Konsolos Klasik" üç çeşit olduğunu (yorumlar, bu ürün orta sertlik olan iyi bir ruh halinde uyanmak ve gece dinlenmek için yardımcı unutmayın):

 • Doğal dolgu maddeleri ile yay;
 • alerjik olmayan tabakaları ile yay ürün;
 • Yaylı seçeneği.

yaylı yatak, doğrudan ürünün doldurma tabakası ile bağlanır. Yumuşak - Hindistan Cevizi onlara sertlik ve lateks ve poliüretan köpük verir. Onların birleşimi evrensel sertlik sağlar.

Hindistan cevizi Hindistan cevizi en popüler ürünleri arasında "Guidon" minder "Theon", "Sonnet", "Ilion" dir. Bu ara tabaka kalınlığı farklıdır.

lateks dolgu ile en popüler ürünü "Elişa" olarak kabul edilir. Bu yumuşak ve uyku insanın tüm vücut hatlarını takip eder. Yatak "Sultan Konsolos" (yorum bir rahat ve dinlendirici bir uyku sağladığını söyleyebiliriz) lateks değil aynı zamanda Hindistan cevizi katmanından hammadde ibaret değildir. Bu ortalama sertlik ve yüksek esnekliğe sahiptir. poliüretan köpük ile doğal dolgu maddeleri kombinasyonu "Temir", "Cleon" ve model gözlenir "Zephyr'dan."

şirket hipoalerjenik dolguları ( "Elysium") struttofayberom ile ürünler üretmektedir ( "Licinius", "Melmoth", "Ratmir", "Dadon") yanı sıra minder memoriformom ( "Orpheus", "Baiyun", "Lel") .

"Philo" modelleri springless ürünlerden en popüler, "Cornelius", "Vatan", "Juvenal" ve "Damis".

Şirketin ürün yelpazesinde büyük olduğunu ve atanan parametreler (çocuk, yetişkin, yaşlı kişi), yapısı, içeriği ve fiyat ayrılmıştır.

Nasıl şirket "Konsolos" ürünlerini seçilir?

Tam bir gece uykusu ayrılmaz uygun ve doğru seçilmiş şilte ile bağlantılıdır. boy, kilo ve aktivite uyku sırasında: Ürün kişisel parametrelere dayalı seçilmelidir. Bir şilte "Konsolos" satın almadan önce yatay konumda boyunuzu ölçmek gerekir. Minder, yorumlar çoğunlukla olumlu, pahalı bir otelde uyku hissi yaratan lüks kapağı var.

Yatağın genişliği parametreleri yatak ve gece etkinliğine dayalı, seçilir. Bir kişinin savurma ve onun uyku, huzursuz uykusunda dönüm ise, daha kapsamlı bir ürün için tercih olmalıdır. Minder "Konsül" 150 kg vücut ağırlığı dayanabilen.

Bir ürün seçerken onun sertlik derecesini dikkate almak. yaşlılar, kötü sırt ve kişiler için uygun Yumuşak modeli sıkı yatmadan. Ilımlı sertlik yetişkinler ve ergenler için idealdir. Sert versiyonu anatomik nitelikleri telaffuz ve küçük çocuklar ve bebekler için uygun omurilik yaralanmaları, insanlar için vazgeçilmezdir etmiştir.

Ayrıca, ürünlerin çerçeve içinde değişir. Yaylar "Bonnell" 180 kg / m 2'ye kadar dayanabilir, güvenli bir şekilde uyku sırasında arka konumuna bağlanmıştır. Kompleks "Multipaket" vücut rahatlama uyum sağlar. "Düet" sistem ağırlığında büyük bir fark ile bir çift için uygundur. Hatta uzun süreli kullanımdan sonra yatağın tüm özelliklerini korur. Mevcut ve Yaylı modelleri aralığı. minder "Konsolosu" bütün inşaat çevresinde sıkıca oturur.

Yenilikçi teknolojileri kullanarak uyku için ürünlerin imalatında fazla. Bu sistem "Antihrap", otomatik olarak bir kişinin, Hiç kendini ısıtma ve kurutma modu dahil olmak Kuru teknoloji, yanı sıra karmaşık Purotex horlamaya başlar başlamaz, en kısa sürede yatak başı pozisyonunu değiştirir patojenik mikroplar ve akarlar gelişimini önler.

alerji ve astım hastası insanlar için mükemmel - "Konsolos" (şilteler) şirketten Ürünler - Online mağaza üzerinden sipariş verirken değerlendirmeleri bazı insanlar malların geç teslim söylüyorlar.

Beş en çok satan modeller: değerlendirme

Ürün ciro bazlı Bölümü analistler, en popüler beş modellerin bir listesini hazırladı. Aşağıda listelenen değişiklikleri içerir:

 • Yatak "Sultan" hindistan cevizi lifleri ve lateks bir katman birleştirir. Bu sertlik, elastik, dar bir ortalama derecesine sahiptir. Bu uyku sırasında dinlenmek ve konforlu dinlenme yardımcı olur. 13,500 ruble hisse fiyatı.
 • "Rogdai" modeli muazzam ağırlık yükleri dayanabilir. Lateks tabakası yumuşaklık ve konfor yeterli derecede sağlar. 9500 ruble maliyeti.
 • Ürün "Kopenhag" çocuklar ve gençler için tasarlanmıştır. Bu katılık ortalama derecesine sahiptir. Bu çocuklarda skolyoz gelişimini önler. 9000 ruble için satın alınabilir.
 • Yatak "Konsolos Elite". Tüketici yorum uyku sırasında rahatlık ve konfor not edin. Orta sertlik ürünler güvenilir omurga destekler ve kasları rahatlatır. Ürün ortopedik özelliklere sahiptir. Yaklaşık 12.500 ruble maliyeti.
 • Modeli "Çok Ross" doğal dolgu maddeleri (lateks, hindistan cevizi) gümüş iyonları ile emprenye Örnek ve bir yay "Multipaket" ihtiva eder. Rahat, konforlu ve sağlıklı bu yatak dinlenin. fiyat 27.000 ruble bölgede değişir.

Bunlar hiçbir analogları sahip şirketin en iyi ürünleri, ve onların popülerlik sadece her yıl artmaktadır.

Döşek Dolgu maddeleri Hakkında

Minder "Konsolos" rakipsiz kalite sunan ve onların eylem ortopedi gece uykusu alanında yoğunlaştığı (müşteri yorumlarını dezavantajlar olmadan bu markanın ürünleri işaret). ürünlerin üretimi için bütün malzemeler özenle seçilmiş ve dinlendirici bir uyku garanti edilir. Çoğu kapakları onların ömrünü uzatmak gümüş iyonları ile emprenye edilir. Dolgu ürünler uykusu için aşağıdaki malzemelerdir:

 • lateks;
 • Hindistancevizi;
 • Hindistan cevizi lateksirovanny;
 • hindistan cevizi elyafı;
 • ekokokos;
 • Ecolatex;
 • poliüretan;
 • vyazkoelatichnaya köpük;
 • viskoz;
 • saf formda ve Hindistan cevizi ve jüt ilavesiyle strutofayber;
 • kılı ;
 • kenevir;
 • lateksirovannaya yün;
 • Sert keçe;
 • Pamuk.

Bu dolgu maddeleri Ürün, elastik, yoğun, elastik ve kalite olun. ortopedik özelliklere dinlendirici bir uyku sağlamak ve sağlığını korumak. Bu özellikler, yatak ile tamamen tutarlıdır "Konsolos Elite Lateks Coco." Yorumlar iyi bir geri kalanını omurga verir ve vücudu rahatlatır söylüyorlar.

Özellikler minder

Yatak "Konsolos Elite Hindistan cevizi", hem de markanın diğer ürünlerini gibi özelliklere sahiptir (yanıtları ürün tam olarak maliyeti ve eşler arasındaki ağırlık büyük bir fark etmeye dayanabilen haklı olduğunu teyit):

 • uyku iyileştirilmesi. Adam hemen uyandırmadan, derin bir uykuda, uyuyakaldı.
 • Rijitlik. Sağlam şilte "Konsolos" bükmeyin, (yorum ürünler kötü bir geri insanlar için mükemmel olduğunu söylemek) ve ortağı oturur veya yataktan kalkar gibi kişi hissetmez.
 • Anatomik özellikleri. Tüm ürünler özenle düşünülmüş olup, uyku sırasında insan vücudunun şekil almaya.
 • Masaj. yatağı nokta iç yüzeyi, vücut uyuyan etkiler.
 • Horlama kurtulmak. uyku sırasında uygun vücut pozisyonu horlama çıkmasını önler ve ortadan kaldırılmasını kolaylaştırmıştır.
 • Doğal dolgu malzemeleri. insan vücudu üzerinde olumlu bir etki, ürün ömrünü uzatır.

Bütün bu nitelikler her insan için minder "Konsolos" vazgeçilmez kılıyor.

olumlu yönleri

verme ve yorum ortopedik ürünler tüketicilere kullandıktan sonra sırt, omurga ve boyun ağrısı önemli bir düşüş kaydetti. Bu marka sık alevlenme eşlik ediyor osteokondrozis, insanlar için önemli olan omurga, doğru konumunu yakalayan uyku için döşek "Elite Lateks Konsolos" yanı sıra diğer ürünler. , Baş ağrısı azaltmak kol ve bacaklarda rahatsızlık ortadan kaldırabilir Ürünler, bunlar artık hissiz ve uyuşmuş. Bu mümkün uykuya rahat pozisyon almak mümkün kılar. skolyoz Uyardı ve onu düzeltir. Hatta bir yastık olmadan, sessiz ve dinlendirici bir uyku sağlar.

eksileri mallar

Sonuç olarak, ürün normal kullanımı da mal kısa işlemi ile yatak yüzeyi üzerinde oyuklar ve çeşitli çukurların görünüm olarak ifade edilmiştir dezavantajları, bir dizi oluşturdu. hızlı bir kişinin genellikle bölgede yatak ve hoş olmayan çatırtısı oluşumunu mendil olmuştur. Bazı durumlarda, kapak yırtılmış, ancak dolgu dışarı çıkar edildi. mobilya tutkal veya çürümüş saman gibi kötü bir koku, söz konusu olabilir.

Nerede bir şilte satın alabilirim?

uyku "Konsolosu" için ürünler, dükkanlarda, şirketin resmi web sitesinde satın büyük şehirlerin showroom markalı edilebilir. Genellikle yatak mobilya mağazaları ile birlikte satın almak için sunuyoruz. Bu ürünler büyük hipermarketler bulunur.

maliyeti

Şirketin fiyatlandırma politikası 4.000 160.000 ruble aralığındadır. Tüm minder marka "Konsolos" dört kategoriye ayrılır:

 • Ekonomi - 10.000 ruble.
 • Standard - 10000-25000 ruble.
 • Prim - 25000-40000 ruble.
 • VIP - 40.000 ruble daha fazla.

Çoğu zaman, şirket bazı prim modeli yarı fiyatına satın alınabilir olaylar, çeşitli tutar.

tüketici yorumlar

minder "Konsolos" satın alırken müşterilerinin çoğu memnundu. Bu insanlar uyuduktan sonra sırt, omurga ve boyun bölgesinde ağrı semptomları düşüş etmektedir. Müşteriler minder "Konsolos Klasik" dahil, şirketin ürünlerini takdir. Yorumlar bunun tam ve rahat bir uyku bekliyor söylüyorlar. Bu hızlı düşüş uykuda ve uygun dinlenme katkıda bulunur. örme ve jakar hem - Müşteriler kapakları sevdim. Onlar kendi yumuşaklık, güzel ve modern tasarım not edin.

Bir hafta içinde kaybolur ve cilt koku hızlı aşınma, bir adam bulma sabiti yerlerde yatağın girintili şikayet kullanıcıların küçük bir kısmı. kötü servis şirketleri savunan bireylerin parçası. Bunlar, ikiye katlanmış buruşuk ve uyku için uygun, ürün getirdiği İstem. Ve şirket uzun ve tüm kusurlarını ortadan kaldırmak için isteksiz bir vardır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.