Sanat ve EğlenceFilmler

Adın Bay Garrison nedir?

Sansasyonel animasyon serisi Güney Parkı sonra ( "South Park") 1997 yılında kanalın Comedy Central serbest bırakıldı. Üç yıl sonra, sağ müzik kanalı MTV kurtarmak. yaratıcıları Trey Parker ve Mett Stoun, ironi kült karikatür maksimum vermek ve bu alay gerçek hikayelerden onlarca sunmak ve ABD'nin bütün kültürünü eleştirmek için her türlü çabayı göstermiştir. Hikaye küçük Kolorado kasaba söyler. South Park kasabasında, tüm karakterler -, gizemli, duygusal ve çok saçma nitelikleri bir tezahürüdür. animasyon serisinin en renkli karakterlerden biri - bu Bay Garrison bu.

karakter nedir?

Bay Garrison'un karakteri ilk serisi ile birlikte ekranda görünür. Garip ve çok kibirli ilkokul öğretmeni 20 mevsim bulunur. Harrison - Aynı madalyonun iki yüzü, bir tezahürü olduğu mütevazı, yalnız, içine kapanık öğretmen ve küçük bir kasaba alaycı, kızgın sakinleri arasındaki çizgi. Zaten Garrison ilk seriden bizi hep şaşırtıyor. Önce madalyonun ikinci tarafı onun küçük eli kuklalar, bkz. Biz öğretmen arkadaşı "Bay Şapka" yardımıyla dış dünyaya saldırılarını savaşmaya çalışıyor ne kadar basit (bkz art arda bir bebek başvurun Garrison bir dizi ve ikinci "I" olarak ifade eder) olabilir. Buna ek olarak, okul öğretmeni oldukça basit notlarının bir öğretmen gibi değil. Onun işi tamamen açık ve uygun değildir ve sınıfta çocukların davranış zayıftır.

Nitekim olarak, onun adı?

Sn Harrison adına ilk söz 901 serisinde oldu. Sonra okul öğretmeni dikkatli köken, meslek ve böylece kendini denilen her zaman farklı adını gizli. Adını tüm serilerde bilemeyiz kitleniz tek bir karakter, yoktu rağmen. İlk denirdi Ethan için, bir kitap "penis Vadisi" yayınladı ve bazı serilerde bu Janet ama gerçek adını denirdi - Herbert. Oldukça dikkatli bir şekilde 406 bölüm gözden Bay Garrison adını öğrenmek için ( "Cartman alır NAMBLA yönettiği"), 111 ( "Rinoplasticheskaya Kliniği Tom") ve 511 ( "Varlık").

Bay ve Bayan Harrison?

karakterin Doğa yalnız Garrison bahsediyor. kimse küçük sempati hisseder Ona göre, o neredeyse hiç arkadaşı yok ve şehir halkı bunu fark yoktur. daha o Bay Garrison - şiddetle bu gerçeği inkar gizli homoseksüel. Bir okul öğretmeni Alışkanlıkları onun cinsel yönelimini vermek ve yeni bir serinin eşiğinde birkaç sezon sonra hepsi aynı bir okul öğretmeni görünür, ancak bir kadının vücudunda. Bay Garrison umutsuzluk onun seks değiştirir ve (dönüm noktası oldu okul öğretmenleri için) kendini Jenna çağırır.

o cinsel partnerleri ve homoseksüel arkadaş yeni bulduğu zaman. Bu dönemde, Bay Garrison daha güvenli ve açık hale arkadaşı Bay Şapka, sürer. Ancak, yepyeni bir deneyim uzun sürmedi ve biz Jenna bakınız sonraki serileri tekrar sıradan öğretmen Herbert Garrison olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.