Yayınlar ve yazma makaleleriKurgu

A. S. Puşkin, "Maid içine Mistress": çalışmaların Özeti

Sadece şiirlerinde ama düzyazılarıyla A. S. Puşkin bize bilinmektedir. "Bayan Maid içine" (özet bu makalede verilmiştir) - hikayelerinden biri serisi "Belkin Hikayeleri" dahil. Lisa ve Alexis: Ürünün özünde iki gencin arasındaki aşkın sırları. Hikayenin sonunda tüm sırlar açığa ve mutlu sadece severler yapar ama aynı zamanda babalarının edilir.

A. S. Puşkin, "Maid içine Mistress" a özeti. giriş

emekli asker - illerin birinde, Tugilovo köyünde Ivan Petrovich Berestov yaşıyor. O uzun dul olmuştu, eşi doğum sırasında öldü. Oğlu Alex büyüdü ve şimdi sık sık babasını ziyaret, şehirde yaşıyor. ilçesinde tüm Ivan Petrovich gurur, ama iyi ona doğru tanzim hissediyorum. Onunla birlikte almaz sadece İngiliz tarzında yaptığı çiftliği açar onun en yakın komşusu Grigoriy Ivanovich Muromsky. Herhangi bir yenilik tahammül Berastau, bunun için onu hor görüyor.

Yani, ana karakterlerin bir bilgi ile onun anlatım A. S. Puşkin başladı. "Maid içine Mistress" (okumak özet) - bu okuduktan sonra aklında hoş bir izlenim bırakır kolay bir şakacı bir hikayedir. Onun karakterleri sevimli ve duygusaldır. Dekuplaj aşk hikayesi de okuyucuyu memnun. Ana arsa gitmek zamanı.

A. S. Puşkin, "Maid içine Mistress" a özeti. gelişmeler

Ivan oğlu Petrovich'in Alex, sık sık babasını Tugilovo gelir. Yerel bayanlar ona ilgileniyor. Ama soğuk kalır ve nezaketlerin yanıt vermiyor. Bu onun gizli aşk için kızlar oluşturuyor. Kızı Grigoriya Ivanovicha Muromskogo Lisa, aynı zamanda yakışıklı genç komşu ilgileniyor. Yani onun serf kız Nastya Tugilovo akrabalarının yanında kalmaya gönderildiğinde, kız yakından Aleksey bulmak için ona sorar. Döndüğünde bir çiftçi genç adam iyi ve kızlarla brülör içinde oyunlar onlardan her öptü gerçeği olduğunu Elizabeth söyledi. genç bayanlar bir komşu görmek için bir istek vardır. Ama nasıl uygulamak için? kafasında Alexei ile bu formda bir köylü ve bir araya olarak giyinmek için bir plan yumurtadan. Bunu uygulamak için, o ertesi gün başladı. Köylü kıyafeti giyen ve onu karşılaşmak zorunda belirterek, adamın genç usta avı sevilen Tugilova, yakın ormana gider. İşte havlayan köpek ile çarpışır. Yakında orada kendini Alexei. Gençler öğrenirler. Lisa ona Akulina, yerel bir demirci kızı gibiydi. Ertesi gün karşılamayı kabul, onlar sapmak. Alex güzel bir kadın, bir köylünün âşık başlar kendisi için görür.

doruğa. Alex ve babası Murom gider

aynı yerde ertesi gün onların ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Genç beyefendi sabırsızlık ile bekliyordu. Ama Lisa belki de aldatma konusunda, artık buna değer karşıladığını onu ikna etmeye çalışıyor. Ve yakında bir olay gerçekleşir. ava Grigory Ivanovich Muromsky atı uğradığı sıfırlar ve o hareketi yapmak üzere çalıştırılır düştü. Şu anda bir numara onun evine davet Berastau vardır. Yani Grigory önce sevilmemiş komşu ziyaret ediyor. Babalar karşılıklı sempati içinde ayrıldı ve Murom evinde toplanmaya karar verdiler. Ivan oğlu ile gelmek söz verdi. Lisa bunu öğrendi, o karışıklık geldi. kızın başında yeni bir plan olgunlaştı. belirlenen saatte misafirler evlerine geldiğinde, onu ve yoğun nasurmlonnaya nabelennaya, extravagantly giyinmiş ve garip coiffed gitti. Bunu bilmek imkansızdı. Alexei Muromsky kızı olumsuz bir izlenim yaratır.

A. S. Puşkin, "Maid içine Mistress" a özeti. sonuç

Babalar yakında güzel bir dostluğa dönüştü tanıdık. Onlar çocuklarını evlendirmek ve böylece bunları yayınlama karar verirler. Alex çekilme anlatmak, uyarı olmadan Murom evine gider, bu karşı çıkıyor. eve girmek, o hafif yaz elbise Lisa görür. Genç bir adam ona Akulina sürer. O ise garip o köylü sundress içinde olmamasıdır. Lisa kaçmak istedi. Ama onu durdurdu. Aralarında bir mücadele vardı. Onları gençlerin birlikte zaten görüyoruz Grigory girdi.

Boldino köyünde 1830 sonbaharında işini yaratır yılında, burada Pushkin'i özetler. Öyküsü "Maid içine Mistress" kolay bir duygusal yaratılmasıdır. Kolayca oku. Biz orijinal ürün ile tanımak için tavsiye edilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.