IlişkilerDüğün

Gelin buketi: sonbahar stil düğün

Sonbahar - bir düğün için uygun bir zamandır. Yılın tüm bu zaman parlak oynar sonra rahatlıkla kullanılabilen benzersiz renkler düğün günü gerçekten güzel ve unutulmaz yapmak için. Ama ne gelinin buketini, kendi seçtiği düşüşünü olmalıdır? kullanmak en hangi renkler?

Gelin buketi: Çiçekler Autumn Waltz

Burada düğün buketi bir sır değil - en önemli aksesuarlardan biri. Ve sonbahar çiçekleri ona parlaklık ve zerafeti verebilir. kompozisyon Scarlet, sıcak sarı ve turuncu renklerin yanı sıra daha az göz alıcı pastel renklerle yapılabilir - İşte çiçekçiler fantezi sınırlı değildir.

Sonbahar buket gelin gerberaların, büyük dahlias ve kallâ zambak veya krizantemlerin oluşabilmektedir. Tabii ki, farklı tonlarda tüm favori gül kullanabilirsiniz. Yine de, her zaman, örneğin kullanarak benzersiz, orijinal kompozisyon oluşturmak için riskli bir yol olabilir, mükemmel beyaz gelinlik ile kontrast olacak ayçiçeği, büyük çiçekler.

Sonbahar gelin buketi (fotoğraf) otların ile dekore edilebilir. Evet, olgun kulaklar parlak ve sıradışı bakacağız.

sonbahar çiçek düzenleme arasındaki temel fark yeşillik eksikliğidir. Buna karşılık, dekorasyon için, kuru yaprakları sadece bu özellik geliştirme vurgulamak sıcak kahverengi ve sarımsı renk tonları kullanabilirsiniz. Bu arada, Profesyonel çiçekçiler sıkça yapay kullanılan sonbahar yaprakları, daha sonra benzer çiçek başyapıtı masallar vermek kristaller, boncuklar, boncuk ve pul ile dekore edilmiştir.

Tabii ki, çiçeklerin güzelliği zarif desen veya minik kristaller dekore uygun ipeksi kurdela ile vurgulanabilir.

Gelin buketi: sonbahar düğün seçeneği

Tabii ki, hatta en erdirmek yetenekli bir çiçekçi tarafından oluşturulan düğün dekorasyon başarısız bir seçim de, buket donuk ve hatta uygunsuz bakabilirsiniz. Ama ticaretin bazı hileler yardımıyla tüm tatil sonbaharın parlak ve sıcak renkler saklamadı ki yapılabilir.

gelin kıyafetleri dikkat etmelidir sizinle başlamak için. Basit kesim elbise renk tonunda bir kurdele veya kuşakla dekore edilebilir. Güzel, uygun renk bakmak ve ayakkabı edecektir. saç içine dokunmuş birkaç parlak çiçekler - Tabii ki, bu saç hakkında unutmaz verecektir gelinin , görünümü güzellik onu gerçek bir peri orman gibi görünmesi.

Eğer karşılık gelen renk kravat gelecekteki kocası seçebilmesi gelin ve damat, birlikte harika görünmelidir unutmayın. Bu arada, ideal olarak, eşin bir demet gelinin buketi aynı çiçeklerden yapılmış olmalıdır, ya da güzelce onunla birlikte.

Aynı parlak renkler, sonbahar yaprakları ve güzel kurdele ile oda ve tablolar süslemek için nasıl düşünebiliriz - bu iyi bir ruh hali yaratacak ve kutlama daha fazla sıcaklık ve samimiyet verecektir.

Tabii ki, misafirler için buketler da yapay ya da taze çiçekler kullandığınız aynı tarzda, yapılabilir.

Gördüğünüz gibi, gelinin buketi sonbahar balayı için değil, aynı zamanda onları tebrik ve birlikte bu önemli olayı kutlamak için gelenler için sadece güzel, unutulmaz bir gün dönüştürerek, kutlama için tonunu ayarlayabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.