TeknolojininElektronik

Immersion blender - Her ev kadını için vazgeçilmez bir araçtır

Bugün birçok ev kadınları mutfak blender olmadan yaşamlarını hayal etmiyoruz. Bu cihaz, birçok yemeklerin hazırlanmasını kolaylaştırmak yapabiliyor. İki hesaptaki El blenderi bir kokteyl malzemeyi karıştırın, hem de diğer çalışmaları yapmak, kıyma dönüşür, fındık eziyet edecektir. Birçok ev kadınları da mevcuttur mutfak robotu. Tabii ki, bu, blender aksine işlerin çok sayıda gerçekleştirmek için olabilir uygun üretken bir şeydir. Bununla birlikte, bir hacimli düzenin kullanılması dezavantajlara sahiptir. İlk olarak, işlemciler çok yer işgal ederler ve böylece sürekli olan yeterli değildir. Bunlar basit operasyonlar için çok yararlı değildir. Sadece soğan kesmek gerekiyorsa Örneğin, siz, biçer almak zorunda onu toplamak ve yeniden yıkanır ve sökülüp. Bir blender her zaman el.

Sık sık taşlama ürünlerin her türlü başa varsa: bu amaçla soğan, peynir, et, kraker, en uygun daldırma blender vardır. Gerekirse, bileşenlerin karıştırılması iyi bir çözüm kokteyli için blender sabit dönen bıçakların alt kısmında bulunur, cam, plastik bardak şeklinde düzenlenmiş yapısı.

Immersion blender Eğer karıştırmak veya parçalamak için bir şey istiyorsanız çalışmaları yürütmek üzere kabına indirilir plastik veya metal ayak vardır. lapası ve patates püresi - - O evde Çocuklar için Cooking olarak, küçük bir çocuk olsaydı vazgeçilmez olacak birkaç dakika yeter. Cihaz, bu çok fazla yer almaz küçük hacimlerde çalışmayı kullanma çok uygundur ve herhangi bir kapasite için uygundur. cihazın dezavantajı her zaman havada tutmak zorunda olması ve elleri ufalanmış ürünlerin büyük miktarda yorgun alabilirsiniz.

Önemli bir özelliği, bir blender yapıldığı malzemedir. plastik, ürün maliyeti çok daha düşük olacak, ama bu cihaz sıcak yemek hazırlamak için kullanılmayacaktır. Böyle durumlarda demir ayağıyla bir daldırma blender satın almak daha iyidir.

Ayrıca hız ve güç ünitesinin sayısının dikkatli olmalıdır. güç karakteristikleri daha önceki bir blender işi yapacak, ve elleri daha az yorgun alacak. hızlarda daha büyük bir çoğunluğu belirli bir ürün için en uygun ayarları seçmek daha kolay, bununla beraber bu araçların pahalıdır.

Genellikle blender veya ek ipuçları farklı bölümleri cihazla dahildir, dayak ve diğerleri için Vurucular. Ama sırf memeleri ekstra çiftinin bir ürün seçmeyin, bu ikramiye kullanmak zorunda olmayabilir. gündelik kullanımdaki kolaylık ve pratiklik tarafından yönlendirilen bir model seçerken çok iyi olur. Optimal olarak, blender kendisine verilen tüm görevleri gerçekleştirmek için yeterli güce sahip ve hızını ayarlamak için izin verecektir.

En yaygın olarak ev aletleri blender Bosch, Philips, Braun, Siemens, Tefal gibi önde gelen markaların bugünkü piyasasında.

Örneğin, marka Braun en kolay daldırma blender 300 watt kapasiteli ve 1000 ruble mal olur. 15 düzgün bir ayarlanabilir hızlı, yarım litre ile 600 watt bir en güçlü ve dolu blender kapasitesi beher ilave memeye (yumurta Karıştırma püresi dayak buz çırpma öğütmek) ve iki vakum kapları ile yaklaşık 2500 mal olur. Sabit bir cihaz ucuzdur dalgıç.

Blender uzun süre vazgeçilmez bir araç yaratıcı aktivitede günlük görevlerinden pişirme dönüşümü ve olmak yapabiliyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.