Ev ve AileAksesuarlar

Ağaç üzerinde Boncuk: dekorasyon Noel ağacı temel kuralları

Şimdi Noel özellikler için çok moda süslemeleri çok renkli cam boncuklar olmasıdır. Ağacın üzerinde, bu ürünler yine geçtiğimiz yüzyılda astı. Günümüzde bu gelenek döndürülür. Çok popüler ayrıca boncuk yapıldığı ürünüdür. Bu süslemeler hakkında daha fazla ayrıntı, okumaya!

Noel ağacı üzerinde cam oyuncak çeşitleri

Noel ağaçları için cam süsleri şu şunlardır:

  • topları - En güvenli ve kolay bir seçenek;
  • Noel ağacı (kubbe, yıldız, çan kulesi) için ipucu;
  • Boncuk - canlandırmak ve bileşimin tamamlayıcı;
  • figürinler ve heykelcikler (melekler, sevimli küçük hayvanlar, çizgi film karakterleri gibi).

Uzmanlar, çünkü yukarıdaki ürünlerin hepsinden büyük ağırlığı sadece boncuk işaretlenir uyarıyorlar. Bunların Dekorasyon iyi bir uzunluğa sahiptir. Buna ek olarak, boncuklar bazen çok büyük, bu nedenle çoğu durumda çok zordur. Orman güzellik Aşırı yükleme değmez.

Cam boncuk: açıklaması

Yukarıdaki takı doğduğu antik Mısır olduğunu. Nedeniyle renk ve şeffaflık etkilerine, yani cam ağaç üzerinde inanılmaz güzel boncuk üretti hangi ile mükemmel bir malzemedir.

Bu ürünler teknolojiyi sinterleme tarafından üretilmektedir. Metal çubuğun etrafında erimiş malzemenin gaz lambası etkisi altında sarılır. "Delme" bir pres ısıtılmış cam kullanım yöntemi kullanılarak boncuk arzu edilen şekil kesip. Aynı zamanda, diğer metotlar, yukarıda ürünlerin üretimi için kullanılır - Slack, germe işlemi, stekloduvstva yoluyla.

Bugünün üreticileri müşterilerine farklı formlarda ve farklı renk boyama yapılan yukarıdaki geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Rusya'da, ağaç üzerinde boncuklar şirket bültenleri "Balıkkılçığı." Ama tüketiciler arasında özellikle Çek boncuklar, yurtdışı popülerdir.

oyuncak boncuk Montaj - bu nedir?

çeşitli formlarda teller üzerine düzgün bir şekilde toplanmış, küçük ve büyük, - Bu ürünün aynı boncuklardır. Çok popüler ve ağaç üzerinde boncuklar, ve montaj oyuncakları geçen yüzyılın 60-ler kullanılmaktadır. Alternatif olarak, neredeyse değildi. Her evde Noel ağacı renkli boncuklar çoğu lekeleri asmak şimdi görülebilir. O zaman çok şık dekorasyon oldu.

cam oyuncak boncuk montaj ve bugün oldukça özgün ve zarif bir dekorasyon. Bu ağaç, zarafeti ve sofistike belirli bir stili vurgular. Bu dekorasyon basitçe kendiniz yapmak. Birçok yayın kendi sayfalarında özellikle öncesinde yeni yılın, yukarıda sözü edilen ürünlerin üretim şemaları sunuyoruz. Hoş yıldız veya boncuk kar tanesi ihale güzelce Noel ağacı süsler.

Noel ağacı süsler boncuk: temel kurallar

oyuncakların çeşitli süslemek için Noel ağacı geleneği Almanya'dan bize geldi. Son yüzyılda Noel ağacı, bağbozumu boncuk renkli kağıt, şeker, fındık ve yapılmış heykelcikleri dekore cam topları. Günümüzde, bu moda döner. Bu demişler şaşılacak, her şey yenidir - iyi eski unutulur!

Yani, bazı kurallar uzmanlar boncuklar ile bir Noel ağacı süsleme için, demek vardır:

  1. Bu ürünler gövde etrafında olması tavsiye edilir. Onları dikey tavsiye edilmez asın.
  2. Boncuk herhangi bir rengi kullanabilirsiniz, Noel ağacı süslemek için. Ama onlar kadar yok yılbaşı ağacı süsleme genel fikrinden uzaklaşmaya burada hatırlanmalıdır.
  3. ağaç daha etkileyici görünüyordu için çiçekler ile aşırıya gerekmez. Daha iki boncuk kullanımı ya da üç ana renkten maksimum. Yani bu Noel ağacı şık ve zarif bir görünüme sahip olacaktır.
  4. Cam üstünde ağaç aşırı gerekli değildir. Gerçekten de, bu süslemelerin çünkü kabarık ağaç dalları ve diğer oyuncaklar açıkça görünür olmayacaktır.
  5. günümüzde değerli metallerin çok moda tonları olmasına rağmen, uzmanlar hala altın ve gümüş renkte boncukların birleştirmek değil öneriyoruz.

Noel ağacı boncuk Dekorasyon - harika bir fikir sizin odun güzellik için özgün ve rafine bir tasarım oluşturmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.