SağlıkMüstahzarlar

"Neotrizol": kullanımıyla ilgili yorumlar ve talimatlar

Kadınlar bazen ürogenital bölgenin çeşitli patolojiler ile uğraşmak zorunda. Bu tür durumların tedavisi için ilaçların çeşitli atanır. Bu tür araçlar, bir ilaç "Neotrizol" dir. Bunun Yorum Bu makalede dikkatinize sunulacaktır. Sen ilaç ve konuyla ilgili doktorun görüşünü kullanmayı öğreneceksiniz. ilaç gebelik sırasında "Neotrizol" kullanıldıkça Ayrıca değer, söz. Yorumlar anneler aşağıda açıklanacaktır bebek bekleyen.

İlacın İşlevleri

demeden önce, mumlar "Neotrizol" yorumları nelerdir, bu talimatları hakkında söz etmek gerekiyor. ornidozol, mikonazol nitrat, prednisolon ve neomisin sülfat: O aşağıdaki maddeleri bildirilmiştir.

ilaç, anti-bakteriyel ve anti-mantar maddedir. Bu eşsiz yapı çeşitli patolojiler ile başa çıkmak için ilaç verir. Aletin etkinliği damardan ya da kas içinden uygulama için amaçlanan ilaçların önemli ölçüde daha yüksek olduğu belirtilmelidir.

kullanım endikasyonları ile ilgili doktorların Görüşler

tıp "Neotrizol" tıbbi yorumlar nedir? Doktorlar bu araç birçok mikroorganizma ve mantarlara karşı oldukça etkili olduğunu söylüyorlar. Bu nedenle, bileşimin kullanım endikasyonları durumlarda aşağıdaki gibidir:

  • vajinit ve vajinoz;
  • trikomonyasis, ve maya;
  • ortakların sık değişmesinden kaynaklanan üreme yolu enfeksiyonları;
  • Ameliyat için ihtiyaç;
  • Böyle böyle devam histeroskopi, metrosalpingography gibi tanı yöntemleri, daha önce.

İlaç genellikle geç hamilelik sırasında doğum kanalının yenilenmesi için kullandı. Ancak, bu daha detaylı uygulama aşağıda açıklanacaktır.

Ne kontrendikasyonlar hakkında söylenebilir?

tıp hekimleri gelen "Neotrizol" tepkisi nedir? Doktorlar ilaç bir kadın yüksek duyarlılık ve ilacın bir veya birden fazla bileşenlere alerjiye yakalanma olasılığı vardır durumunda kontrendikedir söylerler.

Ayrıca, ilaç menstrüasyon ve sistematik inflamasyon sırasında tayin edilmez.

vajinal tabletleri kullanarak yöntemi

Nasıl tıp "Neotrizol" başvurulur? Hastaların Yorumlar özel aplikatör ilacın tanıtımı bağlı olduğunu söylüyorlar. Biz ani gelen ilacı uzaklaştırmak için ve suda birkaç saniye nemlendirin gerekir. Bundan sonra, uygulayıcı kullanılarak vajina içine derinden tableti girin. aksesuarını çıkarın ve saf su ile yıkayın. Daha sonra, uygulama aracı daha sonra kullanmak için kurutulmalıdır.

İlaç günde bir kez vajinaya enjekte edilir. Bu 15 dakika boyunca yatay bir pozisyon kullandıktan sonra alınmalıdır. Doktorlar bir gece uykusu önünde bir tableti tanıtmak için tercih olduğunu bildirmişlerdir. Bu düzende, ilaç tedavisinin maksimum etkiyi gösterecektir. Tedavi süresi genellikle 8 gündür. Ancak, doktor tavsiyesi üzerine, sen ilacın kullanım süresini uzatabilir.

Hamilelik sırasında ilaç kullanımı

Nedir "Neotrizol" anlamına bebek bekleyen anneler gözden? Kadınlar bu ilaç genellikle teslimattan önce atanmış olduğunu bildirmektedir. Bu yeniden yapılanma patojenik mikrofloranın doğum kanalını temizlemek için yardımcı olur. Bu çocuk doğum sırasında bakteriyel bir enfeksiyon almaz gerçeği katkıda bulunacaktır.

Ayrıca, hamile kadınlar bazen ilk üç aylık dönemde ilaç kullanımı ihtiyacı ile karşı karşıyayız. Doktorlar ilaç toksik değil ve doğmamış çocuk için tamamen güvenli olduğunu söylüyorlar. Hamilelik sırasında ilaç yukarıda açıklanan şeması için kullanılır. Bu durumda, düzeltme süresi hekim tarafından ayrı ayrı belirlenir.

Ne kadar?

Zaten ilaç "Neotrizol" yorumu ne olduğunu biliyorum. İlacın fiyatı yüksektir. Bu adil seks ile kanıtlanır. Örneğin, vajinal tabletlerin tek bir pakette size yaklaşık 500 rubleye mal olacak.

Klinisyenler ve eczacılar aşağıdaki bilgileri rapor. Neredeyse bu formu olan tüm ilaçlar ucuz değildir. "Neotrizol" ilaç çok uygun tanınan nedeni budur.

yerine bir sonuca ait

Artık "Neotrizol" hazırlık hakkında çok şey biliyorum. etkinliği ve güvenliği rağmen, doktorunuza danışın kullanmadan önce gerekli olduğunu unutmayın. Büyük olasılıkla, vajina bir temiz tanımına bir karalama teslim etmek gerekir. Ancak o zaman doktor bu ilacın kullanımını tavsiye edilebilir.

Bazı durumlarda, aracın kullanımı antibakteriyel bileşimlerin kullanımı ile eşlik eder. Bu çoğu durumda, bu araçlar birbirinin etkisini artırmak dikkati çekiyor. Bu tedaviyi seçerken dikkatli olun.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.