Ev ve AileAksesuarlar

Giysilerden sakız nasıl kaldırılır

Her soru ortaya çıkıyor önce Er ya da geç, nasıl giysilerden sakız çıkarmak için. Ben bıraktığı lekeleri için kıyafet ayrılmak istemiyoruz "Velcro."

giyimden sakız çıkarmak için çeşitli yollar vardır. Onlar zıt yöntemleri bazen dayanmaktadır. Biz yollardan biri vakaların% 100'ü hareket söyleyemeyiz ve diğer tüm yardımcı olmuyor. Onların yardım etmezsem, o zaman bir sonraki geçmek, öncelikle en iyi huylu yöntemleri deneyebilirsiniz. Er ya da geç, lekelerden kurtulmak olacaktır.

giysilerden sakız nasıl kaldırılır

Birinci yöntem. Biz donma kullanın. Kuru bir şey, bir plastik torba içinde koyun ve birkaç saat dondurucuda bırakın, sakız ile boyanmış. Freeze zaman sakızı dokusunda kumaş ve nasıl derinden "kökleşmiş" bağlıdır. Bir şey iyice soğutulmuş olduğunda, çıkarın ve dondurulmuş cırt cırt kazıyın. Bu yöntem, bir çok durumda, tek kazıma, kumaşa zarar vermeyen bir küt nesne kullanımı oldukça etkilidir. Bazen Kumaş, bir leke, ancak yıkandıktan sonra kaybolur.

İkinci yöntem. bir ütü kullanılarak ısınma sakız kullanın. yerinde ve demirin üstüne peçete üst üste bir demir (ütüleme tarafından tavsiye ve striptizci modunu kapatmak unutmayın olarak sıcaklığını ayarlayın). Leke giderek birkaç kez değiştirilmesi gereken bir peçete, devam edelim.

Üçüncü bir yol. sıcak su ve eski bir diş fırçası kullanma. su lekesi, üç kaynar suya daldırma ile diş fırçası. yüksek bir sıcaklıkta sakız peletler halinde haddelenmiş ve ayrılır. Ama sadece haşlanmış zaman kendi rengini kaybetmez pamuk şeyler bu yöntemi kullanabileceğinizi unutmayın. etkisini artırmak ve su sofra deterjan ilave edilebilir hızlandırmak.

Dördüncü yol. Sıvı kullanarak deterjan (aşındırıcı olmayan ve asitsiz). nokta, biz, seyreltilmemiş dökmek birkaç dakika bekleyin ve eski diş fırçası yuvarlanmış sakız topları kaldırmak için. Genellikle bazı durumlarda, In deneyebilirsiniz çamaşır sabunu. Orada hiçbir zarar olurdu ve olumlu etki olabilir.

Beşinci bir yöntem. oje çıkarıcı kullanma. Leke, ovmak ıslatın ve topakları. Daha sonra yıkayın. Kullanım oje çıkarıcı dikkatli olmak - Bazı dokular tahrip olabilir.

Altıncı süreci. Biz benzin kullanın. Daha iyi bir derece rafine benzin almak. Örneğin, için çakmak dolum. işlem açık - emmek ve fırça.

Yedinci bir yöntem. Biz kullanmak ... geviş. Yumuşatılmış sakız hangi sürece yapışkan olmaz olarak parmaklarında tatlılık anımsatıcı gitti. Şimdi, bu noktaya takılıp keskin yırtık. Bu yöntem kalarak sakız ana miktar kurtulmak ve sonra sıcak sabunlu su içinde kalan nokta yıkamak için denemek için bazen mümkündür.

Her şeyi denedik, ama hiçbir şey yardımcı olur? soru açık kaldı. Nasıl giysilerden sakız çıkarmak için? Sen büyük miktarlarda mağazalarda satılmaktadır evrensel leke çıkarıcı, deneyebilirsiniz. Bir araç seçerken, talimatlarını okuyun - Orada belirtilmeli "sakız lekeleri kaldırır." Daha sonra, talimatları izlenerek leke muamele.

Satışta da etkin olabilirse bir soğutma etkisi, püskürtür vardır.

sakız pantolon dan nasıl kaldırılır

Başka bir sorun pantolon gelen sakız çıkarılması olabilir. Genellikle saç içeren kumaştan, yapılır. Bu pantolonların anda ısıtma kategorik olarak kullanamaz. Ama benzin kullanarak lekeyi çıkarmak için deneyebilirsiniz deterjan veya tırnak cilası çıkarıcı. Bir dondurma veya leke çıkarıcı kullanabilirsiniz.

kumaşın zarar vermemek için, vasıtaların her biri, (yaka, cep, vs.) iç yüzeyi denemek için kullanılır. dokuda herhangi bir değişiklik varsa - güvenle leke tedavisi.

Bu yardım etmedi? Nasıl giysilerden sakız çıkarmak için? Bu son yoluydu - Kuru temizlemeye öğeyi içerecek şekilde. Belki de sorunla başa çıkmak için bir yol bulacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.