Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Autodrome "Smolensk halka"

Rusya'da Halka motor sporları sürücüleri ve sponsorlara daha ilginç popüler ve çekici hale gelmektedir. O işbirliği SMP Yarış ve Rus Otomobil Federasyonu aracılığıyla gelişimi için mükemmel bir potansiyel ortaya çıktı. Bugüne kadar, rekabet, ulusal ve uluslararası düzeyde "Nijniy Novgorod halka", "St. Petersburg", "kanyon", "Red Ring" izleyebilirsiniz almak. Bu dikkat ve "Smolensk Ring" olmadan kalmaz.

Tarih ve açıklama

Son yıllarda, ülke birçok yeni otoyol-ring yarış açtı. bunlardan biri "Smolenskoye halka" aittir arasında. yarış pisti inşaatı 2008 yılında başladı. O projede Hermann Tilke üzerinde çalıştı. Tanınmış Alman mimar, Formula 1'in ünlü şampiyona, yerel topografyasının özelliklerin çoğunu hemen hemen tüm yeni yarış pistlerinden yaratıcısı, üst düzey bir yol yarattı. Onun özellikleri tüm FIA gereklerine ve ben RAF'ın sınıflandırması Kategori uygundur.

Autodrome "Smolensk halka" uluslararası seviyede pistlere ifade eder. Bu, Formül 1 hariç, bütün sınıfların devre yarış organizasyonu için tasarlanmıştır.

13-15 metre - Yarış pisti 3362 kilometre web genişliği bir uzunluğa sahiptir. onun temel özelliklerinden biri, sarım bir sayıdır. Onlar oldukça muhteşem bir yarış yapıyoruz. DTM otomobilleri için en yüksek hız 241 km / saat. Eş zamanlı olarak, devre 30/32 formül araç bir sınıf veya sportprototipy rekabet edebilir.

Speedway tüm güvenlik gereksinimlerini karşılar ve dünyada otomobil yarışmalar verir. başlangıç bitiş alanı ve pit ayrılmış özel bariyer, kutu onarım, bakım alanı vardır.

yoğun program

"Smolensk halka" düzenlenen büyük yarışmalarda ki, bu kamyon yarışlarının şampiyonluk ve yarış kaporta Rusya serisinin ilk aşamasının Avrupa aşamasını dikkati çekiyor. Pist düzenli bir ulusal ölçekte, hem de BDT şampiyonası olarak yarışmalara ev sahipliği yapmaktadır.

ilk aşamada halka yarışması içinde yarış pisti, "Smolensk Yüzük" RSKG bahar 2014 tarihinde geçti. ırkların Takvimi, bu yıl oldukça yoğundur. Rus şampiyonluk ek olarak, yol devre yarışları Belarus Cumhuriyeti Mayıs Şampiyonası düzenledi.

planlanan faaliyetler

yarış pisti daha birçok muhteşem olayları planlı yılın sırasında:

  • 23-24 Ağustos - Şampiyona RSKG ile ortaklaşa Formula-Rusya;
  • 13-14 Eylül - RHHCC amatör şampiyonluklar aşamalarında;
  • 4-05 Ekim - ırkların bir dizi Porsche Kupası;
  • 11-12 Ekim - RHHCC ve RB motorsporları şampiyonluk yüzüğü.

Amatör Şampiyonası kapsamında RHHCC Slav Kupası oynanacak. Planlanan aşamaları ülke çapında amatör yarış serisi Maks Güç Otomobil. Ayrıca pistinde RDS sözde usta sürücü yönetilen girişin ilk parçası olacaktır.

Bu aşamalar, seyirciler için giriş bu yıl ücretsiz RSKG dikkati çekiyor.

"Smolensk Yüzük" Özel ve kulüp etkinlikleri sürüyor. yarış pisti üzerinde kendini sürücü deneyimlemek isteyen herkes için düzenlenen iz günler genellikle vardır. Özel arabada hiç sürücünün serbest antrenman sırasında bir veya daha fazla seans kullanabilirsiniz.

yeni ufuklar

"Smolensk Yüzük" gelişimini sürdürmektedir. 2015 yılında o kadar, kamyon yarışı European Championships takvime devreyi dönmek için planlanan yarış kamyonları taraftarların çok çekecektir. Yayında Benzer adımlarla onun eğlence takdir ediyorum, ama hepsi emin farklı görünüyor yaşıyor.

Avrupa yarış deneyimini incelemek Devam Ediyor. motorsport Onun kültürü her zaman yüksek bir düzeyde olmuştur ve ödünç alınabilir birçok iyi şey vardır. kitleye dikkat ödedi. O her yaştan ziyaretçi için sağlanan eşlik eden eğlence yolda mücadele kumar gelen RSKG tüm aşamalarında ilgi olmalıdır. sayısız rahat barlar, kafeler, restoranlar, konferans salonları, otopark, yarış pisti bakan özel seyir platformlarından: onları ve autodrome yakın katılımcıların yarışları için gelişmiş altyapısı ile çok sayıda otel sunar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.