Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Rus biatloncu Rostovtsev Pavel Aleksandrovich: biyografi, başarı

şiirsel isim Gus-Kristal ile Vladimir bölgesinde küçük bir kasaba gezegenimizin biatlon taraftarların kalbinde sonsuza dek kalır başardı güzel atlet, bir spor dünyasını sunmuştur. Bu Rostovtsev Pavel Aleksandrovich. Sporcunun doğum yılı - 1971 inci doğum günü - 21 Eylül. Eğer domuz yılında doğan doğu burç, erkek bakire, inanıyorsanız nedeniyle sıkı çalışma ve doğal doğuştan inadı hayatları boyunca tam kilidini açabilir fazla yetenek var. Bu tür bir özellik, tam yaşam Pavel Rostovtsev tutarlı bir yoldur. Sadece doğuştan yetenek var, çok daha önemli tam olarak bunu uygulamaya muktedir olmaktır. Spor kariyeri Paul mükemmel bir teyidi bu tez olarak hizmet vermektedir.

o bir ünlü Rus biatloncu Rostovtsev Pavel Aleksandrovich, nedir? Büyüme atlet - 187 cm ''; ağırlık - 80 kg. iyisiyim Cazip adam. mekanik mühendisi - Bu özel tarafından yüksek öğrenim vardır. Nasıl hayatını yaptı? o elde etmeyi başardı Ne? Bu makaleyi okuyarak öğreneceksiniz.

çocukluk

1977 yılına kadar Gus-Crystal kentinde yaşamış olması, Rostovtseva ailesi Vitebsk'e taşınmaya karar verir. O bu şehirde Paul birinci sınıfa gittim olduğunu. Üç yıl sonra - yeni bir geçiş. 1980 yılında Paul ve ailesi küçük kasaba olan Kovrov Vladimir bölgesinde. O bu şehirde Paul ciddi spor yapma başlar. Bir taşra kasabasında boks kariyerine başlamak için çok fazla seçenek yoktu. belirleyici faktör Papa Paul Aleksandr Nikolaevich Rostovtsev, kayak spor bölümündeki istihdama çocukların bir grup kazanıyor faktördü. Böylece, ilk teknik direktör Rostovtseva güvenle o kendi babasını varsayabiliriz.

biatlon ilk adımları

Başlangıçta biatlon soru değildi. Rostovtsev Pavel Aleksandrovich uzun mesafelere koşmak tercih kros kayağı yapıyor. Biatlon - Paul on dört yaşında iken, kayak yarış spor bitişik kendi el denemek için bir seçenek yoktu. Yeni spor yüzden Paul, ikinci derecede saf kayak yakalanan. Şimdi bir gencin bütün düşünceler sadece biatlon ilgiliydi. İstikrarlı olmayan çekim parça Rostovtsev üzerinde emin görünüyordu biatlon yarışmaları nihai sonuçlar üzerinde olumsuz bir etkisi vardı ki - İlk başta çok zordu. Fakat genç sporcunun potansiyeli yüksek görünür biatlon uzmanları oldu. Bir noktada o Rostovtsev Pavel Aleksandrovich İl Kovrova seviyesini geçmek ortaya çıktı. Ve profesyonel büyümek için, bir şeylerin kökten hayatınızda değiştirmeniz gerekir. Bir aile konseyi azından Krasnoyarsk, Paul taşımak için karar verildi.

Profesyonel kariyerinin Başlangıç

Valery Stolnikov - Krasnoyarsk bölgesindeki önemli hareketli argümanlardan biri Pavel Rostovtsev kişisel ilgi ünlü biatlon koç gösterdi olmasıydı. Stolnikova ile çalışma neredeyse hemen meyvesini verdi. O yerli biatlon yarışmaları üzerinde birkaç zaferler kazanıldı. Ve zaten 1995 yılında, milli takımının bayrağı altında Krasnoyarsk, Paul davasına taşıdıktan sonra.

biatlon Rus ekibi

1995 sonlarında, Slovakça kentinde Osrblie Biatlon Dünya Kupası'nda Paul ilk sürdü. yarışta seksenden fazla sporcu katıldı ve daha onurlu yaptığı ilk yarışta Rus biathletes tarafından işgal, dokuzuncu oldu. kimin biyografisi dikkatinizi 1996-1997 sezonunda milli takım yerleşmiş makale, sunulan Nihayet Rostovtsev Pavel Aleksandrovich. Aynı sezonda, uluslararası arenada ilk kişisel başarı. Dünya Kupası'nda 1996-1997 ilk sürat yarışı Paul ikinci sırada üçüncü sırayı ve Rostovtsev konumunu iyileştirir peşinde ertesi gün, finishiruya getirdi. Rostovtsev Pavel Aleksandrovich - ciddiye Nagano Kış Olimpiyat Oyunları'na bir gezi için ana aday olarak koçluk personel kabul biatloncu.

sevdiklerinin kaybı

Ancak, bu planlar ters gitti. Koç biatlon Dünya Pavel Rostovtsev keşfetmek - bir trafik kazasında 1997 yılının baharında trajik Valery Stolnikov öldürdü. Aynı yılın sonbaharında Paul bir başka ciddi şaşkınlığı attıktan. Hayat Paul babası Aleksandr Nikolaevich Rostovtsev sürer. Paul yaşadığı Psikolojik şok, onun sonuçları üzerinde olumsuz etki yarattı. zamanda biatlon ekibi Hakkında unutmuştu.

depresyon Paul çık gelecekteki eşi, aynı zamanda biatlon, Julia Dykanyuk yardımcı oldu. O, yeni teknik direktörü Paul, birlikte Konstantin Ivanov, şimdiye kadar, kendini bulmak için atlet yardımcı oldu.

milli takıma Muzaffer dönüş

sezon 1998-1999 yılında Rostovtsev yine Rusya'nın biatlon takımda başlıca katılımcılar olduğunu. Kupa sezonunun sonuçların ardından, Paul bireysel şampiyonluk yarışlarında prestijli Küçük Kristal Globe sahibi olur. Aynı sezonda Paul dünya şampiyonasında ilk başarısını geldi. 10 km'lik ilk sürat yarışta, Holmenkollen, Norveç'te düzenlenen 2000 Dünya Şampiyonası'nda, en Paul gümüş madalya kazandı. Ertesi gün, peşinde Rostovtsev Almanya Frank Luke sadece üç saniye şampiyon kaybederek yine ikinci oldu. Bir sonraki yarış 15 km toplu başlangıç oldu. Bir kez daha gümüş madalya. Yine de, bu Dünya Kupası'nda yaptığı altın madalya Paul kazandı. Rusya'nın röle ekibinin bir parçası olarak, o nihayet, dördüncü aşama, büyük Norveçli William E. Borndallena yendi.

çift altın

Dünya şampiyonası Özel altın 2001 yılında Slovenya, Pokljuka içinde olaydan sonra Paul koleksiyonunda geldi. Zaten on yarışın ilk yarışta bizim sporcu eşit değildi. Onların başarısı, Paul ertesi gün geliştirdi. peşinde rakipleri karşısında önemli bir avantaj başka zafer kazanıldı. Bu şampiyonluk Paul kariyerinde en başarılı olmuştur. İki gün içinde elde edilen şampiyonluk İki altın madalya - Sonuç, o saygıyı hak ediyor.

kaptan

Dünyanın en büyük rekabete sonuçların istikrar ve ilerleme Paul yetkisi üzerinde olumlu bir etkisi vardı. 2000 yılından beri biatlon milli takımının kaptanı oldu. Sezon 2001-2001 yıl başarıyla Paul için geliştirir. biathlon ana sık biri olarak Salt Lake City Kış Olimpiyatları uygun Paul için Dünya Kupası sürekli yüksek sonuç gösteriliyor. Ancak, her zaman fanlar ve gazetecilerin ilgi odağı olmaktan, muazzam bir psikolojik baskı yaşandığı Paul provalno ilk Olimpiyatları düzenledi. Belirli bir hayal kırıklığı bayrak yarışı olan bizim takım şansını yoksun olan son aşamada Paul talihsiz çekim olduğu idi Olimpiyat madalyası. Olimpiyatlarda başarısız performansın hayal kırıklığı sezonunun biten Paul çok başarısız oldu ki harikaydı. O Dünya Kupası'nı kazanmak için gerçek bir şans kaçırılan.

spor kariyerini Tamamlama

Ertesi sezon atlet sürekli hayal kırıklığı getirdi. varlık Paul sadece birkaç yıl içinde - sadece bir bireysel yarışlarda podyumda alma. Kitle start Paul ikinci gerçekleşti nerede Anholtse Dünya Kupası'nda oldu. Giderek spor kariyerini için Rostovtseva düşünceler sonunda ortaya çıkmaya başladı. Buna ek olarak, 2004 yılında eğitime Pavel Rostovtsev yeterince ciddi yaralanma var ve tüm sezon öncesi eğitimi kaçırmak zorunda kaldı. Ancak, doğuştan mukavemetli Dünya biatlon elit dönmek ve haklı bir madalya almak için Paul yardımcı oldu. Bu İtalya'nın Torino 2006 Kış Olimpiyatları'nda oldu. Röle ekibinin bir parçası olarak, Paul sıra Rus takımı Olimpiyat gümüş kazanmak için izin üçüncü aşamaya geçti. Bu sezon profesyonel sporcu olarak Paul Rostovtsev için son oldu.

spor kariyerinin ardından Yaşam

profesyonel kariyerine bitirdikten sonra, üç kez dünya şampiyonu Rostovtsev Pavel Aleksandrovich spora veda etmez. O bir idari çalışanı olarak profesyonel sporda kalır. O Krasnoyarsk Bölgesi Fiziksel Kültür ve Spor Dairesi başkanı görevini teklif edildi. 2009 yılında Pavel Rostovtsev Rus Biatlon Birliği başkan yardımcısı seçildi. İlkbahar 2011'de, Pavel Rostovtsev koçluk içine gitmeye karar verir. Evet, kadın biatlon ekibinin Rusya koçu atandı. Onun sorumlulukları silah eğitimi sporcular dahil. üç yıldır bu pozisyonda çalışmış olan Paul teknik kadronun Wolfgang Pichler ile birlikte 2014 yılında emekli oldu. Ayrıca varlık içinde Pavel Rostovtsev Krasnoyarsk kenti ve İrkutsk bölge Spor Bakanı görevinden rugby kulübü "Krasny Yar" bir işi vardır.

Rostovtsev Pavel Aleksandrovich: Aşk hayatım

Paul, hayatında o iki defa evlendi. Paul ilk eşi Julia Dykanyuk da profesyonel biatlon yapan. Paul ve Julia 1994 yılında eğitim kampında buluştu. Aralarında Birkaç yıl ilişkiler özellikle kolay. 1997 yılında Paul hayatında yaşanan trajik kaza zinciri (babasının ölümü ve koç ölümü), derin bir depresyon atlet daldı. Hayatın bu zor dönemi aşmak için Paul yardım etmek Yulya Dykanyuk başardı. Nisan 2000'de, resmen ilişkilerini kayıtlı.

Rostovtsev Pavel Aleksandrovich çocukları mı? Julia'nın eşi düğünden önce ona bir oğul verdi. resmi düğün esnasında onlar dört aylık oğlu İskender vardı. Julia aile hayatının uğruna kariyerini feda etmek zorunda kaldı. Özellikle 2006 yılında, genç çift ikinci bir çocuk vardı. Yine bir çocuktu. Ebeveynler Artemije koydum. aile için korkunç bir darbe Julia lösemi teşhisi konuldu haberdi. korkunç hastalıkla başa çıkmak için tüm girişimleri sonuçsuz kanıtladı. 35 yıl yaşındayken Julia gitmişti.

2011 yılında Pavel Rostovtsev ikinci bir evlilik girmiştir. Eşi Olga Turovets oldu. Bununla beraber, Paul Krasnoyarsk doğduğu şehirde bir araya geldi. eğitim Paul Gelecek eşi avukat olduğunu, ancak bölgesel kanalı "Afontovo" konulu bir editör olarak çalıştı. TV çekimleri sırasında yaşansın Tanıtımı Paul katılımıyla gösterir. Bir süredir gelecekteki eşleri bir araya geldi ve 2011 yılında resmen ilişkilerini kayıt karar verdi. Bu Olga ona Rus milli biatlon takımı kafa Paul zor bir karar almaya yardımcı oldu.

Şimdi 45 yaşında Paul, ve biz sadece bu büyük atlet duymak değil hiç şüphe yoktur, Rus spor birçok zaferler sunuldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.