Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Nasıl karar: çalıştırmak için yağmurda koşmak ya da olmamak?

Ne güzel açık alan, temiz hava etrafında çalıştırmak için. hevesle koşu sert kış sonunu bekleyen ve bu tür Hayranları vakit harcama eğilimi Beden ve ruh için yararlar. Hava her zaman elverişli değildir ve bazen Akla şu soru geliyor "yağmurda koşmak ya aday olmamaya." sakin zihinsel duygusu ile ilişkili bulutluluk edelim, ancak hayati çalışma enerjisini doyurmak ve canlandırıcı moral hissedebilirsiniz.

Yine de, soru, "yağmurda koşmak ya da koşmak" yeterince ciddi, spordan ve tıptan hem. Koşu - ciddi kontrendikasyonu olan her zamanki sağlığını - özel beceri, gelişmiş donanım, fizyoloji bilgisi gerektirmeyen bir evrensel spor. seçerken - belirleyici faktör aşırı nem yoğun ısı eşlik eder bir "sera etkisi" olarak hizmet edebilir, yağmurda koşmak ya çalıştırın. Bu gibi durumlarda, ve kesinlikle sağlıklı kişi WMS olarak Vücut doyurmak için yeterli oksijen değildir. o ertelemek daha iyi olur vücut egzersiz yeniden başlatmayı önlemek için.

yağmur veya vadede çalıştırma hakkında düşünme, orijinal durum için uygun kıyafet donanmış gerektiğini unutmayın. Tahmin edebileceğiniz gibi, koşu kıyafetleri hep rahat olmalı ve dondurmak veya da çok iyi değil, aşırı ısınma etmemek için, iklimsel parametreler uygundur. kaymazlığın ayakkabı tabanları dayalı seçiminde temel prensibi, üst kısmı sırasıyla su geçirmez olmalıdır. Yağmurda ve her türlü hava koşulunda sadece pamuk çorap, en yaygın rahatlık verecek ve ayakları mükemmel fazla nemi emer. Faydalı ve kafa için bazı basit koruma. o gözleri ve baş koruyucusu olacaktır çünkü Eh, kapağı uygundur. Yağmurda Küçük fiziksel ısınma iyi kapalı yapılır. İlk kez koşu başlamaya karar ve hiçbir şey spora yoksa, o zaman soru "yağmurda koşmak ya, çalıştırmak" tek bir doğru cevap vardır - "hayır" İlk kez sürprizler ve olası yaralanmalara bazı rahat bir ortamda ışık koşu, iyi korunması ile başlamalıdır.

Yaz fazla blagosklo Sürekli açık arazide koşucuların için, hava ve doğa maksimum fiziksel zevk alma katkıda bulunur. Müzik - Bir yürüme bandı için mükemmel eşliğinde, bu araçların hareket gerekli işitsel algı olduğunda bu, özellikle şehirde, dikkatli temel kuralları takip edilecektir. Kış oturumları genellikle odasına aktarılır. Bu donatılmış bir spor salonu olabilir , bir koşu bandı, ya da home run. Bir daire ya da evde simülatörü yüklemek kolaydır. Bu bir çalışma yapmak istediği zaman bir fırsat sağlayacaktır. bu bir Antrenmanlarınıza vücudunuzun yalnız kalmak zarar vermez zaman.

eli bir koşu bandı olarak bulamazsa Alternatif olarak, yerinde çalışan düşünebilirsiniz. Daha az doymuş, ancak yapılan düzgün istenilen kas grupları üzerinde iyi bir fiziksel yük getirecektir. Her zamanki ışık ile başlayabilir yerinde koşu, ardından ileri dizlerini yükseltmek küçük ayakları (itme etkisi) geri atma bir seçenek uygulamak tekniği ekleyerek zamanının değişim sayesinde.

Yağmurda koş ya da değil çalıştırmak için? Biz tavsiye ve karar verin. Hoş koşu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.