HobiDikiş

Ana sınıfı: Nasıl elleriyle peçete gelen bir ağaç yapmak. Mutluluk ağaç, peçete gelen çiçek ağaç

Rahat ev - herkesin rüya ve henüz her zaman büyük finansal yatırımlar gerektirmez. Bir şey başınıza yapılabilir. Örneğin, eğer biz onların elleriyle peçete bir ağaç yapacak nasıl bahsediyoruz. bunun maliyet fiyatı çok düşük olduğunu ve büyük bir sonuç almak. Eğer çocuğunuzla yapabileceğiniz Böyle bir ağaç, onu yaratıcı olmak, ya da herhangi bir durum için bir hediye olarak öğretiyorum. Yani, peçete bir ağaç nasıl anlıyoruz.

tanıtım

Bu çiçekler aksi topiary olarak da bilinir. Onlar böylece şeritler, kumaş çiçek ve kahve çekirdekleri, boncuk, kristal ve benzeri gidebilir sürüyor mendil yok sadece. Böyle bir ağaç zemin üzerinde durabilen ve kabin üzerinde (boyutuna bağlı olarak) olabilir. O evin uyum ve sıcaklık atmosferi dolduran, konfor ve dinlenme getiriyor inanılmaktadır. Bunu kontrol, bu yüzden kendi budama doğaçlama oluşturmak izin değer.

başlangıç materyalleri

Yani ağacı yapmak için ellerinizle peçete, aşağıdaki mülklerinin bakmaya çalışın:

 1. Renkli üç katmanlı peçeteler. Bunlar kendiliğinden renkli olabilir, ama birbirleriyle uyum içinde olmalıdır. Değil çok güzel iş, hepsi aynı renk olup olmadığını.
 2. Kağıt ve makas.
 3. PVA tutkal ve yapıştırıcı tabancası.
 4. Yaklaşık 40 cm uzunluğunda tel, o şekil tutmak diye kalın.
 5. Guvaş, akrilik boya ve bir saksı.

O kadar küçük değil çıktı, ancak bu bileşenlerin hepsi kolayca hemen her evin bulabilirsiniz. Tüm toplanıyor, onun başyapıtı yaratmak için başlayabilir. peçeteden - Ana sınıfından için, üretimin en ucuz yolu seçecektir. Böyle Topiary biraz rahatsız kendi pratik olmama, toz yerleşir çünkü üzerinde, o su korkuyor, ama kolaylıkla tatil dekore edebilirsiniz. daha bu uzun değil yapılır ve finansal yatırım çok az gerektirir.

peçete Ağacı: Master Class

 1. en bizim çiçeğin temelleri ile başlayalım. Bu amaçla, eski gazete sarılmış bir top, To ve o formu düzenledi olduğunu, mümkün olduğunca sıkı iplik sarın. Sen olursa olsun çabalaması, pürüzsüz topu alamadım. Bu nedenle, kartonpiyer tekniğini uygular. Gazete veya silme bezleri, küçük parçalar halinde gözyaşı ve top takmak için PVA yapıştırıcı içinde çözülmüş. Bu biraz yardımcı olacaktır, ancak pürüzleri düzeltmek için. kase çabuk kurutulmuş için, pilde konabilir.
 2. Bizim tele dönelim. O kendi içinde yağ ise, idare zorunda değildir. o oklava veya başka uygun bir silindir çapına etrafına sarılmış bir sarmal şekli verin. ince tel ise, süslemek gerekir. Tel güzel şerit sarıldığı sonra kağıt ve bant ile bu uyum düzenleme için. Veya sadece dekoratif bir kalın kabloyu sarabilirsiniz. Ayrıca edecek güzel görünüyorsun.
 3. Şimdi top gerçek ağaç almak için bagaja eklenmelidir. Bunu yapmak için, topun içindeki bir delik açın. Ofis bıçak çok daha hızlı başarılı olacaktır. Ayrıca ahşap şiş kullanabilirsiniz. Sıcak tutkal temelinde topu içinde sabitleyin.
 4. Boyama için aşağı alın. Hatırlarsan, o şimdi bir gazete andırır. Bir akrilik astar ile örtün mümkündür. Bu tür kir bazen siyah, genellikle beyazdır. Eğer özel bir kaplama yoksa, geleneksel koyu renkli guaj ile değiştirmek mümkündür. Tek kat akrilik lake içinde Üst kapak. Bu bizim temel ışıltı katacak. Bu unutulmamalıdır, birlikte, hemen hemen kalmayacak görülebilir.
 5. Biz ahşap renginde mutluluk hakkında konuşursak, hayal gücü için oda o tavsiye etmek zordur o kadar büyüktür yoktur. Daha kısa bir süre sonra onlarla başa. Yani, bu aşamada, bizim ağacını süslemek her şeyi hazırlıyoruz.
 6. Şimdi birlikte elleriyle peçete odun toplamak. çiçek Tutkal tutkal tabancası. Hoşumuza olarak renkleri alternatif. Şimdi yeşil yapraklar peçete boş koltukları doldurmak. Bu yapılabilir "kırparak" tekniği. Bu yeşil peçete için küçük kareler halinde kesilir. Bir kalem tabanına konur her kare yapışkan karışımı içine daldırılmış ve top bastırılır. tüm kullanılabilir alanı doldurun.
 7. Şimdi bir peçete gelen mutluluk bizim ağacını kökünü zorundayız. Bunu yapmak için, bir tencereye koyun ve alçı ile doldurun. sıva kuruduktan sonra ağaç tutmak için değil, başka türlü ağaç düzeltin.
 8. alçı yüzey boyası kılık.
 9. Biz ayrıca kristaller, inci, pullu ağacı dekore edebilirsiniz.

çiçeklerinde bahsedelim: güller

büyük bir çeşitlilik - kağıt veya peçete rengini oluşturmak için Teknolojileri. Örneğin, gül çok basittir. Bu eller bir gül tomurcuk şekillendirme, şeritler halinde kesilmiş kumaş oluşturma kırışıklık olmadan, yarı şerit kat, ve silindirler ile sıkın olabilir. peçeteden gül ağacı - en yaygın tür eserlerin varyantı, fakat tek.

Birkaç seçenek

Sen papatya ağacı yapabilirsiniz. Onun için, beyaz ve sarı peçete alır. şeritler halinde kesin ve daha sonra şeritleri kendilerini küçük kesilmiş "erişte." Bu bir rulo halinde şeritler büküm ve sonra yaygın olarak yayılır olduğunu yaymaya devam etmektedir. Seredinku ancak sarı peçete, aynı şekilde yapın. Büyük yapraklı Şakayık ve diğer çiçekler uzun yaptı. Peçeteler sonra bir çiçek toplanır yaprakları, kesilmiş olmalıdır. Böyle çiçekler uzun olduğundan emin olun. Eğer çiçeksiz yaptığınızda - Böyle bir ağaç üretmek için en hızlı ve nötr bir seçenek. Bunu yapmak için, sadece bez üçgenler, fan katlama ve çok ağacın ortasında uçlarını ekleyin. elleriyle peçete bir ağaç güzel görünmek için, çok, en canlı renkler tokatlamak gerekir. Ancak, bu seçenek, modern gençlik içine uyacaktır.

Çocuklar el sanatları

Sen çocuk sınıflarını gelişmekte gibi bebek bezlerinden mutluluk bir ağaç gibi el sanatları üretimini kullanabilirsiniz. Çocuğunuz sadece yararlı bir davaya müdahil olmayacak, aynı zamanda yaratıcı sürecinde yer alacaktır. Şu anda, o gelişecektir ince motor becerileri, düşünme ve estetik anlamda. çocukların yaptığı ve daha çok yerine mendil kil ve kahve çekirdekleri, kabak çekirdeği kullanmak yerine, versiyonlarını basitleştirilmiş ve edebilirsiniz bulunmaktadır. Henüz bir yaşında olmayan bir bebek ile bir ağaç yaparsanız, o yaratılmasında bir ele sahip olabilir zaten bu yaşta olduğunu. O parçalar halinde doku gözyaşı yapabilir ve tabana tutkal "Anı" bunları sopa olacaktır. Bu çocuk için yararlı bir ders olduğunu ve en az yarım saat uzakta taşımak için izin verir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.