Entelektüel gelişimiNumeroloji

Eğer gerçekten ne zaman biliyor musunuz?

Birçoğumuz adı altında kaldılar "zaman". o bir büyünün etkisi altında olduğu zaman, kahramanı ne olduğu hakkında masal düşünün. Artık kendi içinde olduğunu ve öngörülebilir ve yönetilebilir bir kulu olur.

felsefe

Büyüler işletim sistemleri anımsatmaktadır. Onlar kodlanmış veri formülü çalıştırın ve bunu otomatiğe çalışır. Bu, her şeyden önce, bilinç coşku, bütünlük, ruhu yoksun ve.

Zamanın önemi

zamanın önemini anlamak insanlığı yakalar. Biz saat ile yaşamak: takvimler, olay planlayıcısı, zaman kartları, organizatörleri ... Bizim telefonlar, dizüstü bilgisayarlar üzerinde, her odada bir saat var, hatta arabada. Biz önceden düzenlenmiş olmayan bir toplantı için insanları uymayan ve onlar kazara biriyle örtüşen bile, konuşmamız zamanımız yok çoğunlukla, kahve vb gitmek Düşünüyorum - ve Eckhart Tolle anlayışı var, o zaman bir yanılsama olduğunu ve gerçekte orada sadece "burada" ve "şimdi".

Zaman kavramı kayma ve bizi kandırır edilir. İleride yaşadığımız ve bu nedenle bu kaçının. Ama artık var, ama gelecek eğer - bu "Şimdi" da bir sürü

Ne anlama geliyor?

Kendi hayatının yaratıcısı, ana şey - - sadece yaşamak için bu her kişinin anlamına gelir. çevredeki tüm doğa, bitkiler ve hayvanlar, saat rehberliğinde edilmez ne kadar zaman tanımak ve hangi ayda bahçesinde hiçbir fikrim yok ederken Adam, bugüne kadar ne anlama geldiğini düşünmeye zamanın bir köle haline gelir.

Korkularınla fethetmek

Homo sapiens - zamandır tek bir tür. Zaman sorun: Bu nedenle, ve insanoğlunun bildiği En büyük korkularımdan biri vardır.

Ama biz hayatımızda bu büyü kırılması durumunda, zihinlerimiz ruhsal büyüyecek ve bizim ego, diğer taraftan, yukarı kıracak ederken, kendilerini gerçekleştirmek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.