Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Şifa ve zayıflama için sabahları nasıl çalıştırılır

Sabah koşu parkta ya da stadyumda - yeni uyanmış vücut için streslidir. Bu kahvenin doğal enerji fincan yerine nüfusun çok düşünür. Ne yazık ki, çoğu keyfi ve enerji şarj kendilerini mahrum anlamıyorum.

dürtünceye Hazırlık

Eğer profesyonel bir atlet değildir ve "kendisi için" çalıştırmak istiyorsanız, ilk şey bir hedef belirlemek ve yetkin bunun uygulanması için hazırlamak gerekir. Her şeyden önce - ahlaki hazırlama ve olumlu bir tutum. her zamankinden daha erken birkaç saat Kalk - zevk herkes için değil. Ama o zaman enerji dolu olacağım ve özsaygınız önemli ölçüde artacaktır. Eğer kronik bir hastalığı veya kilo çok varsa, bir pratisyen ve kardiyolog ziyaret etmesi gerekir. Ve tabii ki, önemli ekipman: Geniş tabanı ve bacakları ve eşofman istikrarlı fiksasyonu ile ışık, rahat ayakkabılar daralmış pantolon (verilir). müzik ile daha iyi çalıştırın, bu nedenle oyuncuya veya teşvik ve destek olacak en sevdiğiniz şarkıları bir seçim yapın.

nasıl çalıştırılır genel iyileştirme için sabahları

vücudun genel sağlığı için, bağışıklık sistemini güçlendiren, sesi ve sadece iyi ruh geliştirmek ivme olmaksızın sabit bir hızda günlük koşu bulunmaktadır. Hatta edilebilir yürüyüş yolları veya hızlı yürüyüş. parkta ya da stadyumlarda, örneğin, uzak karayolunda kendi çalışmalarını yürütmek için deneyin. Günlük 20-25 dakika verecek kadar çalışacak Obshcheozdorovitel'noy. kendisi aşırı, ancak sürecin eğlenceli olmalı değil değer. gibi bu yüklemeler esnasında ne aramaya sabah koşu? Onlar kalp hızı ve solunum izlemek süre koşu sonrasında basıncı ölçmek ve belirleyin. Bu yalnızca bir durumdur. Bunun sonucunda, kaslarınız bağışıklığı ve dayanıklılığını artırmak, tonda gelecek, vücut daha güçlü olacaktır.

kilo kaybı için sabahları nasıl çalıştırılır

aşırı kilo boşaltıma doğru Koşu, sağlık-yapının yöntemleri nedeniyle farklıdır. Seçilen yönteme bağlı olarak, hatta bir gün meşgul olabilir. Eğer varsa yeterli boş zaman "20 dakika" size sürümü için doğru. Onun özü tekrar uzunluğu aynı hızda (ortalamanın üzerinde), 20 dakikadan daha az olması ve olmaması gerektiğini gerçeğinde yatmaktadır. Böyle çalışır oldukça yoğun olduğu düşünülen, bir iki gün izin verilir. Kalori tüketimi yüksek yoğunluklu bir çalışma kaynaklanmaktadır.

Sonraki seçenek - boş zamana sahip kişiler için: günlük en az 40 dakikada bir çalışır. yoğunluk ortalaması da biraz daha düşük. Önemli olan rahat hissetmek, aşırı iş yükü yok. Kalori nedeniyle istihdam süresine yaktı. Dahası, metabolik süreçler bir çalışmadan sonra bir süre yanmış yağların izin çalıştırmak için.

fiziksel olarak formda ve cesur insanlar için Seçeneği. Bu yöntem profesyonel sporcular tarafından uygulanmaktadır. 100 m hızlanma / 100m sakin tempo: Its etkinliği yoğunluğunun değişmesinde yatıyor. Bu yöntem oldukça karmaşıktır, ama burada ve verimliliği hakimdir. germe, karın egzersizleri, çömelme: Diğer fiziksel aktiviteler ile yarışı düzenlemek için tavsiye edilir.

sabahları kışın nasıl çalıştırılır

kış vadede faydaları, bir tez yazabilir. Başlıca avantajı - bu sağlıklı temiz hava var. insan akciğer saat içinde hareketsiz halde 700 l geçti. 6000 litre - hava ve kış koşu sırasında. yağ yakmak için tepki bu oksijenatlara hücresi. Bu kış sporu için hazırlıklar, giysi daha dikkatli olmalı - hafif ve rüzgar geçirmez; kauçuk kaymaz taban, kapaklı ayakkabı gerekir. Çıplak ten mutlaka yağ krem davranın. run sonra sıcak bir duş ve bir fincan çay almak gerekir. sabahları çalıştırmak için nasıl pratik tavsiyeler, onun koçu öğrenmek daha iyidir: o kim, hedeflerin temelinde, nasıl fiziksel hazırlanması için en uygun ürünü seçmek için söyleyecektir oldu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.