MaliGayrimenkul

LCD "Opaliha O3": kiracı, geliştirici, adres, sürenin yorum. Krasnogorsk, Moskova bölgesi

Moskova'nın nüfusu yıldan yıla hızla büyüyor, kendi topraklarının büyüklüğünü etkileyemez. başkentlerinin daha önce yalnızca yakın Alanları, şimdi onun "yapışık" bir parçası haline gelmektedir. Moskova ve banliyöleri arasındaki sınırlar giderek ulaştırma ve altyapı genişleme etkin geliştirme nedeniyle kaybolan. Bu artıları ve eksileri vardır. Şirket "Kentsel Grubu" kendi inşaat projelerinin hayata geçirilmesi için banliyö alanlarında avantajlarını kullanıyor. İyi bir çevre, sermayenin merkezi bölgelerinden uzakta huzurlu ve sakin bir ortamda, uygun maliyetli bina (sonuçta konut fiyatını etkiler) - Moskova'da olmayan ikramiye, ancak lehine oynadığı varlığını ve en geliştiriciler ve mülkiyet alıcılar .

Önümüzdeki proje bahsedeceğiz "güneş sistemi", "şehrin liman bölgesi," "Mitino O2" ve diğerleri. Günümüzde uygulanan şirket oluşturucu gibi komplekslerinde daire satın almış olan konsept projelerinin şimdiden mutlu müşteri "Kentsel Grubu", benzersiz sayıda 8.5 Moskova'dan km - LCD "Opaliha O3". sakinlerinin Yorum Bu kompleksin en eksiksiz ve objektif bir resim yapmak için yardımcı olacaktır. en onun yerini, hem de kavram daha yakından bakmak ve bina ve çevresi peyzaj yapımında somutlaşan ana fikirleri düşündükleri ile başlayalım.

Nerede daire kompleksidir?

Krasnogorsk (Moskova bölge) konut kompleksi "Opaliha O3" yapımı için seçildi. Karmaşık Volokolamsk karayolu 4 kilometre uzakta bulunan, yakın metro istasyonları - "Volokolamskaya" ve "Tushinskaya" na tren istasyonu (- 1 kilometre mesafeye) kolayca ayak ulaşılabilir. Kalın bir çam ormanı bina çevresi, bu sermaye ve Moskova bölgesi bölge arasındaki filtrenin bir tür haline gelmiştir. Yaklaşık 10 kilometre - kuzeyden güneye Onun uzunluğu. orman parkı büyük bir bilimsel ilgi olduğunu opalihovskom buzul oluk (Doğu Anikeevskaya) vardır. Birlikte ormancılar ve çevreciler geliştirici HS burada bulunan ormanlar, nadir bitki ve hayvan koruma burada büyük çaplı ekolojik programı tutan ile (bembeyaz zambak, vadi ve başkalarının zambak.).

çok sayıda sarayı ve pavyonlar, kilise ve tiyatro, küçük çay bahçeleri ve çardaklar: LCD çevresinde ünlü Devlet Müzesi-Estate tüm aile ile yürümeye hoş ve ilginç "Arkhangelsk" dir. Her yaz burada sanatın keyfini gelebilir tüm yıl boyunca önemli caz festivalleri ev sahipliği: Bu heykeller ve tablolar, nadir kitaplar koleksiyonu sunar. Yakın diğer siteleri vardır: Novonikolsk, Ilyinsky, Znamenskoye'de Gubaylovo ve diğerleri.

onun yeni proje (Moskova bölge) için Krasnogorsk oluşturucu seçildi hangi nedenleri - doğal çevre, temiz hava, bölgenin kültürel bileşeni Zengin. "Kentsel Grubu" her zaman dikkatli bir şekilde gelişmesi için bölgelerin seçimine uygun. Yeni Riga 'daki gizli bir yolda Moskova'dan 15 dakika sürücü veya başka kompleksinin tam kalbinde w / d istasyonu kullanın: Böylece ulaşım organizasyonu sakinleri LCD kolayca sermaye almak sağlar.

Kompleksin konumu Yorumlar

Bu soru iki bölüme ayrılabilir: uzaklığı ve konumu doğrudan. Nüfusun büyük bir bölümü Krasnogorsk'daki için sermayeden açan olası trafik tıkanıklığı için endişelenir. LCD "Opaliha O3" oldukça uzak birçok çalışıyoruz ve hangi araçla ulaşım (ya da demiryolu kullanın) her gün zorlanacak başkenti uzaklıkta yer almaktadır. Ancak, bu noktada kategorik görüşleri: insanlar Moskova dışında bir ev satın fakat anlamlı (iyi, vb temizlik, gürültü yokluğunu) gayrimenkul tasarruf ve mükemmel yaşam koşullarını almak biliyoruz.

Buna ek olarak, birçok tüketici Moskova'ya almak için düşük maliyetli bir alternatif yollar varlığı hakkında olumlu konuşuyor ve Yeni Riga kalkış yakınlığı (ağırlık / tren istasyonu kompleksinin hemen yakınında bulunmaktadır). taşıma erişilebilirlik sayısında kazanır diğer benzer kompleksler ile karşılaştırıldığında. Bu konuda kiracı değerlendirme LCD "Opaliha O3' yerini gelince hemen hemen aynıdır. Birçok çocuklar için güvenli ormanın yakınlığı ve suyun organlarının varlığı, temiz hava yürüme fırsatı, belirttiği (uzak sermaye, çitlerle çevrili bir alanda, oyun bir sürü itibaren).

proje hakkında eşsiz nedir?

Bir zengin doğal ve kültürel mirası ile çevresel performans alanında benzersiz konumu yanında, "Kentsel Grubu" bir dizi yeni diğer özellikleri bir numarası vardır. LCD "Opaliha O3" geliştirici tasarlanmış ve fikri yazarı ve tüm önemli tasarım kararlarının ana geliştiricisi oldu Rus mimar Maxim Atayants, işbirliğinde uygulanan mimari görünümü. projede aktif katılım da Ettore Mariya Matstsola, ünlü İtalyan mimar aldı.

LCD "Opaliha O3" Mimari çözümler

Bu kompleks, Avrupa'nın eski kentlerin karakteristik üç aylık gelişim ilkelerine göre inşa edilmiştir: bütün evler tek ana caddenin etrafında düzenlenir. Bu doğal ağaçlı yol koşu veya yavaş için idealdir akşam yürüyüşü.

doğrudan konut kompleksinin mimari çözümler etkilemiş ana fikir, - doğal manzaralar için dikkat ve saygı. Böylece, bütün konut kompleksi "Opaliha O3" yüksekliğinde küçük evler (maks 8 kat) orman yüksekliği ile bu orantılı farklıdır. Ve ormana ev daha yakın, aşağıda katlar. Bu çözüm sayesinde, kompleksin sakinleri yeşil güzellikte bir nefes kesici panoramasını sunar, bir biçim özel olarak tasarlanmış daireler panoramik pencereler ve teras sen görünümler sonuna kadar dışarı açılması tadını çıkarabilir.

Bir etkileyici geniş cephesi ve ilginç mimari aksan ile karakterize kompleksinin ana cadde boyunca doğrudan yer Evler,. Onlar benzersiz bir mimari panorama oluştururlar. Bu çevreleyen doğal uzaya mükemmel bir uyum renk bütünlüğünü koruyan portakal kırmızı pearl gray ile koyu kahverengi, vb ...: renk düzeni gelince, LCD "Opaliha O3" canlı renkler sıçraması ile yumuşak loş gölgeler seçilen

Kompleksin mimari hakkında yorumlar

Bu an - LCD'nin ilk alıcılar biri artıları "Opaliha O3" kutladı. hevesli daha binaların mimari hakkında sakinlerinin Yorumlar. Burada (orman güzel manzarası gibi) binaların katlı sayısının düşük ve kompleksin bahçesinde otomobil eksikliği bir daire satın almış olanlar ile özellikle memnun. Ayrıca "OPALIKHA O3" içinde öyle bir ev satın almak için onları istendiğinde diğer faydaları alıcılar LCD kaydetti: Evlerin mimarisi çok güzel ve göze hoş vardır, o rekreasyon alanları ile donatılmıştır ve avlular, güzel manzara ile donatılmıştır. Genelde mimari çözümlerde sadece hoş duygular insanları bırakarak LCD somutlaşan.

Karmaşık altyapı Özellikleri

Tüm karmaşık ev ve sınıf (ekonomi ve konfor) 23 farklı düzeylerde içerir. Tüm kilometre taşıma tamamen uzaktır, kapalı garaj giriş cadde tarafında gerçekleştirilir. büyük bulvarlar boyunca her çeyrek, organik çevre dostu ürünleri, eczane, kafe, hem de banka şubeleri ve hizmet noktaları (kıyafetler tamircisi kerasoty vs.) süpermarketler bulunmaktadır. Orada küçük bir alışveriş galerisi de ve ana alışveriş kompleksi tren / tren istasyonuna yakın konumda yer almaktadır. araba ile 15 dakika içinde hipermarketler, "Leroy Merlin" ve "Globe" vardır. çocuklu ailelerin LCD topraklarında rahat bir yaşam için tüm koşullar için "Opaliha O3" Büyük bir stadyum ile birkaç anaokulları ve okulları vardır. Kompleks içinde uzak bir bölgede bir daire satın alırken özellikle önemlidir bir tıbbi tesis bulunmaktadır.

altyapı Yorumlar

Bu sorun% 100 geliştirici tarafından dışarı atılır. Geliştirilen altyapı, ev yaşam ve rekreasyon yakın için gerekli tüm mevcudiyeti - ana nedenlerinden biri, "Opaliha O3" LCD tercih alıcılar denir. kiracı Yorumlar aslında indirgenebilir memnun daha teklif edilen kompleks Livability onları daha söyledi. çocuklu Çiftler evlerin salonlarında onların mülkiyet güvenliği için korkmadan, bisiklet veya tekerlekli sandalye bırakabilir özel bir yeri olduğunu kaydetti. Farklı büyük şeyler bodrum katında ayrı bir muhafaza odası bulunur İçin - bir çok şey taşıyan kişiler, bu tür evlerin uygunluğunun teşekkür ederiz. sakinleri, ilgili tek şey - bu, hem şu anda tüm altyapı tamamlanarak kullanıma uygun bazı binaların ve yapıların inşaat açısından gecikme mümkündür.

İlginç bir çözüm: bir kulüp evi

geliştirici onun yaratıcılığı ve inşaat alışılmadık bir yaklaşımla çarpıcıdır. "Kentsel Grubu" sadece ev inşa ve güzellik ve saflık ile çevrili rahat bir yaşam için mini kenti yaratmak değildir. hemen kendileri için yeni bir çevreye atılmak ve ilerleme işin çeşitli organ rahatsızlık dert isteyen müşteriler için, kulüp evi oluşturulur. Burada yerleşim ilk günden itibaren, konforlu, rahat ve kesinlikle güvenli olacaktır. Bu çözümün avantajları açıktır:

 • (Taşıma en uygun bir yol sağlar, ama bu temiz hava var) her iki ana yol ve ormanda yakın konum;
 • Evin alanlar iyi özel projeye göre, kapalı;
 • Huzur ve sakinlik - burada sessiz asansörler business class, sağlanan ek gürültü yalıtımı sadece duvarlar değil, aynı zamanda zemin ve hatta çift camlı pencereler;
 • Asansörler ve salonların özel tasarım - pahalı, temsilci;
 • Tüm dairelerde kulüp evi ile dekore edilmiştir, yerleşim hızlı birkaç kez çalışır.

ilginç ve pratik çözümü - Alıcılar fırsat farklı fiyat kategorilerinde bitirir seçim olduğunu işaret etmektedir. Bu nedenle, her bir düz büyük bir avantaj (bakılmaksızın trim ve yerleştirme) çift camlı yüksek kaliteli, pahalı bimetal radyatör ve kaplama ile donatılmıştır.

Tüm karmaşık bir vurgulamak ve mimarinin merkezi elemanı - konut kompleksi "Opaliha O3" in Kulübü ev. yarda iki metre çit ışığı geçirebilen korunmaktadır, elektronik giriş sistemlerine anahtarları yalnızca sakinlerine var. oturma yerleri ile evin çevresi görünümü her mevsim değişir - bu peyzaj tasarımı başka bir yazarın fikir. Yard ukarashayut su özellikleri, yürüyüş yolları ve arka planını aydınlatmak ağaçlar.

kulüp evin sakinlerinin özel statü lüks prim vitray ekler ile sütunlar, geniş sundurma, pencere ve kapıları girişlerinde vurgulamak. olumlu evde koridorları hakkında burada özellikle konuşmak bir daire satın aldı: çok düzeyli lobide aydınlatma veya göze batmayan müzik eşliğinde rahat kanepeler, tasarımcı lambaları ve posta kutuları, hem de bu tür şeyler vardır. Sakinleri tüm bu bile dairenin dışında, konfor ve sevinç özel bir atmosfer oluşturduğunu varsayalım.

LCD "Opaliha O3" Club daireler özellikle çocuklu aileler arasında talep bulunmaktadır. Burada rahat bir yaşam için gereken her şeyi ilk günden itibaren taşımak isteyenler durdurabilir ve komşularıyla doğrudan buluşup çocuğunuzun yakınında yaşayan çocukların iyi bir yapışkan grubunu sağlamak. Alıcılar bu size güvenlik ve rahatlık gibi böyle önemli şeyler hakkında endişelenmenize gerek yok bir aile kulübü tür söylüyorlar.

LCD "Opaliha O3": daire planlaması

projesi çerçevesinde geliştirici 27 ila 90 metrekare arasında değişen çeşitli büyüklüklerde (40) ait daireler sunmaktadır. "Kentsel Grubu" ilk konut maliyetini artırmadan yeni binalar ekonomi ve yetkin, inşaatta bu fikri uygulama olanağı estetiği dikkat biri. artık daireler önceleri sadece üst sınıf vatandaş göze olabilir benzersiz biçimleri ülkenin ortalama vatandaşı bulunmaktadır.

LCD rekabetçi fiyatlarla "Opaliha O3" konut nadir düzenleri satın alınabilir:

 • yüksek tavanlı (3.5 metre) ile;
 • iki tarafı ve hatta 3 pencereli;
 • Büyük panoramik pencereli;
 • banyoda bir pencere;
 • giyinme odası ve depolama odası;
 • büyük teraslar;
 • Kombine mutfak ve oturma odası ile;
 • büyük bir mutfak;
 • Loggia veya balkon.

Sen oda sayısını (1-2-3), fakat katlı numarası (tek veya dubleks daireler) sadece tercih edebilirsiniz. Ayrıca konut için bu ödeme yöntemini seçerseniz zaten ipotek dahil edilecek çok sayıda bitirme seçeneklerinden birini sunar.

Dairelerin Yorumlar

"Opaliha O3" LCD dairelerin düzeni gibi müşterilerden İster? sakinlerinin Yorumlar planlama kararları rahat daha farklı aynı anda birden olduğunu göstermektedir. "OPALIKHA O3" in, düz standart dışı boyutta hayal, ama yüksek maliyet nedeniyle kendileri yetmeyeceğini olanlar onların arzularını gerçekleştirmek. özel teraslar ve panoramik pencereli karmaşık nota daire Özellikle sakinleri. Birçok kiler, dolap ya da diğer özel amaçlar ile donatılmış olabilir dairelerde ek tesislerinin mevcudiyetine olumlu konuşur. Gençler küçük kare görüntüleri iltifat iki seviyeli daireler hakkında konuşabilmesinin (nedeniyle bu tür konut küçük bir alanda ortalama kazanç olan kişiler için mevcuttur).

diğer konularda sakinlerinin endişeler

Bu kompleks içinde bir daire satın memnun olan kişilerin çoğunluğu. Mimarlık, altyapı ve planlama, doğa, temiz hava - geliştirici, alıcıların görüşüne göre ince karar bütün bu konular. Ancak, gündemde mümkün park problemleri gibi sorunları (arabalar özleyeceğiz korkusu) yanı sıra yüksek fiyat, bazı bitmemiş altyapı (muhtemelen inşaat zamanlamasını geciktirerek) bulunmaktadır. Buna ek olarak, (geliştirici söylentilerini yalanladı rağmen) Önümüzdeki 5-10 yıl içinde orman kesilecek söylentiler var. Bir başka dikkat - yol ve gelecekte Riga karayolu mümkün olan en yüksek kullanımı yakın evlerin pencereleri altında arabaların geçiş.

Projenin teslim zaman?

Şu anda, proje "Kentsel Grubu" henüz tamamlanmış değil, ancak tesislerin çoğu zaten inşa edilmiştir. Dairelerin alıcılar yepyeni bir LCD "Opaliha O3" taşınmak mümkün olacak ne zaman? İlk evlerin teslim Zamanlama 2017 3-4 çeyrek için planlanan nihai inşaat 2018 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanıyor.

LCD konut maliyeti "Opaliha O3"

Dairelerin fiyatları büyüklüğü ve bitiş arasında değişen ve metrekare başına 77.000 125 ruble gelen operasyonda belirli bir evin teslim bitiş tarihleri, çeşitli kriterlere göre değişir. ölçer. Her iki 2.900.000. (en ucuz seçenek olabilir) LCD bir daire satın ve 10 milyon. Ruble (büyük yarda, teras vb.)

Gördüğünüz gibi, geliştirici bu konut kompleksinin konut sakinlerinin daireye ve eve ve çevredeki tüm gereksinimlerini karşıladığından emin olmaya çalıştı. Projenin tüm avantajlarını kendi başınıza değerlendirmek için "Opalikha O3" LCD satış ofisine gelin. Adres: Moskova bölgesi, Krasnogorsk şehri, Opalikha bölgesi (Opaliha tren istasyonuna 100 metre güneyinde). Tesise götürülürsünüz, herkes söyleyecek ve gösterecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.