Spor ve SağlıkDoğa Sporları

Nasıl Silindirler başlayanlar Satın?

Çok ilgili internette yazılmıştır videoları seçmek için, nasıl ama ne yazık ki bu bilgiler genellikle belirli bir model ya da üreticinin reklam düşürülür ve bir acemi ipuçları reklam ayırt etmek kolay değildir. Amaç ekstra para videoları satın almak ve binmek için öğrenme temelleri onları yakalayın ve bu aşamada harcamak yok etmektir.

Ben ilk silindirleri seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatmaya kısaca ve parmaklarını çalışacağız

1) boyutu. Bu Amoy önemlidir! Sen bir süper pahalı mega kurumsal videoları satın alabilirsiniz, ancak yanlış boyut ise, biraz eğlenceli olacak ve bunları binmeyi öğrenin! İşte bazı ipuçları:

- aynı boyutta ya da ayakkabı daha az kat silindirleri seçin. Her şeyden önce patenle içinde kırmak ve giderek daha özgür hale gelir. İkinci makara, normal ayakkabı biraz daha sıkı bacak oturmak gerekir.

- Şüphe durumunda, ayakkabı tablo boyutlarını kullanmak ve iç taban silindirlerin uzunluğu hakkında satıcı sormak. Eğer doğru başparmaka topuğundan ayak uzunluğu ölçmek ve iç taban silindirlerin uzunluğu bilmek, o videolarınızı bu iki değerin tesadüf% 99 olasılık ile boyut olarak uygun olabilir demek!

- 50'den fazla kg ağırlığında ise, ayarlanabilir boyutu ile paten almayın. Bu videolar çocuklar, gençler için tasarlanmış, ya da en azından çok zayıf kızlar at edilir

2) Önyükleme. O ayak uydurmak ve güvenilir olmak zorundadır. sürgüler, dantel silindirlerin ve bu elemanların + Velcro kombinasyonu bulunmaktadır. Güçlü tüm rulolar halinde bacağını sıkın olabilir veya bir başlangıç için gerekli olan + dantel, sürgüler kıracağım Sadece bağcık veya bağcık + cırt daha tecrübeli patenciler içindir, daha fazla özgürlük verir.

3) tekerlekler. Poliüretan (PUR şeffaf ve yumuşak, çoğu kez jel çekişli dese). , Sertlik (78A, 80A, 95A) 'de çap (72 mm, 76 mm, 80 mm), Farklı hassas sınıfı yatakları (ABEC-1, 3-ABEC, ABEC-5). Faydalı ipuçları:

- Daha iyi, sokakta daha yumuşak -Bu rollerdrome eğer daha sağlam tekerlekleri binmek eğer. Ama tersi olduysa, hiç önemli değil!

- rulmanlar sonunda kirlenir ve kayak birkaç gün sonra rulman doğruluğu sınıfı artık bu kadar büyük bir rol oynamaktadır. Sen elbette her gün sökmek ve jant yağlamak, ama uzun ve kritik değildir olabilir. ABEC-1 genellikle çocuk tekerlekli patenler, ABEC-3, ABEC-5, en yaygın rulman konur.

4) Neden? Popüler bir satıcı bir soru: neden :) friskeyta veya freeride için video çekmek?

- Evet, ben nereye gidebilirim ki, ama binmek ve nasıl açacağınızı anlamaya biliyoruz!

İşte burada. Tüm bu buzzwords bir acemi için değil! Agresif, onlar vb raylar, bordürler, atlama çünkü o kesinlikle satın olmayacak ve bu öğrenme geleneksel kayak becerileri iyi bir temel için gerekli olduğunu. koşu ve silindir hokeyi ile aynı. Bir "serbest yolculuğu" gibi sesler çevirir, hangi silindirler friskeyt sözde - diğer değil, daha kısa bir çerçeve ile bir uygunluk olarak. üstün manevra kabiliyeti ama daha az istikrar var ve yarı profesyonel olarak kabul edilir, bu nedenle tam olarak çok acemi gerekenleri değil. Yukarıdan o sonucuna varılabilir ve benim tavsiyem basittir - ilk makaralar formunu aldıkça - İlk yıl binmeyi öğrenmeye başlamak için emin ve mutlu olabilir en yaygın, tekerlekli paten,!

5) Üreticiler. Birçok kısaca en temel gözden geçirecek vardır:

- Seba - Fransa. Yarı profesyonel ve profesyonel tekerlekli patenler 300 $ dan fiyatlı. Çok yüksek kaliteli ve düşünceli!

- Paten - İtalya. Piyasadaki 2005 yılından bu yana, bazen başarılı Seba ile rekabet. Bütçe fitnes maliyeti en az 150 $. 300 $ dan Yarı profesyonel friskeyty.

- K2 - ABD. Otelde spor reklamları konusunda uzmanlaşmış, bu nedenle bu yönde kalite ve güvenilirlik için dünyada ilk pozisyonların birini alır. 150 $ Düşük maliyetli seçenekler.

- Powerslide - Almanya. fitness ve friskeyt modelini yapmak. Bu listedeki ilk üç aşağı Bence Kalite ancak,.

- Fila - Güney Kore. Bu yüksek kaliteli fitness ürünleri bir model friskeyt yoktur. Fiyatlar, 150 $ fitnes, 300 $ friskeyt benzerdir.

- Nike - ABD. bunu kim, ben açıklamaya gerek olduğunu düşünüyorum. Silindirler - Şirketin değil ana yönü, ancak vicdanına umurumda değil.

- Hy Paten -Almanya. BDT, o iyi bilinmemektedir, ancak yüksek kaliteli, güvenilir spor videoları üreticisi haline gelmiştir. şahsen İşaretli :) Ukrayna'da Almanya'da, çift başına 100 Euro fiyatı yeni satmıyoruz.

- Roces - İtalya. İyi spor. 100 $ seçin.

- Bauer, CCM, Misyon - patenli hokey dahil hokey ekipman üreticileri,. En iyi İş hayatında.

Bu üreticileri paten, sen yazıt "Çin Malı" görebilirsiniz. Önünüzde sahte içinde olduğunu söylemek, ancak sadece üretim kalitesini etkilemez, hangi Çin'de olduğu anlamına gelir gelmez.

Ve şimdi safkan Çinli üreticilerin hakkında:

Kim bu nedenle piyasalarda satmak için seviyorum ve bazı online mağazalarda. Fiyatlar, dalgalanma çocuk videoları , 250 UAH yetişkin - - 200 ödeyerek satın alınabilir. 300 UAH 700. ve üstü, deneyimine bağlı olarak ve çarşı :) daki satıcı. Birçok isimleri, periyodik olarak güncellenir. Duruşmada Kepai Amigo Sport At.

Neden bunları satın alıyor?

- düşük kaliteli sentetik ayakkabı malzemeleri kolayca zarar görebilir

- genellikle bağlantı elemanları, şaftlar ve vidalardan kalitesiz "yalıyor"

- Çok yumuşak tekerlekler, şiddetle "sopa" zemine ve hızlı bir şekilde daraltmak

- merdane yetişkin boyutu ayarlanabilir boyutu ile, kayma yapar. Sonuç olarak, makaralar ve sonunda yıkıldı "sallama yürüyen" kadar kilo, ayakkabı dayanacak yoktur.

- genellikle fiyat kalitesini eşleşmiyor

İşte kolayca ilk silindirleri satın almaya karar bu bilgiye sahip, bu makalede sunmak istiyorum temel ilkeler vardır ve satın alma ile mutlu olması muhtemeldir!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.