GüzellikBakım ürünleri

Alkollü "Armel": yorumlar. Fransız parfüm kadar ucuz Neden

Şüphesiz her kadın güzel bir buket ona uygun olacağını kokuyu bulmaya ortaya koymaktadır çalışıyor, aşınma dirençli ve tüm bunlarla muhteşem bir maliyeti olmaz. Nerede böyle bir "mucize" parfüm bulmak için? Cevap Eğer "Armel" alkol birbirine şirket vermek. Bunlardan Yorumlar konuşsun. Ama sırayla hepimizi bildirin.

Rus tarzı Fransa

"Armelle" Şirket imalat parfüm prim yapan bir Rus şirketidir. bileşimlerde doğal yağlar ve yüksek kaliteli bileşenlerin fazla yüzde yirmi münhasıran yurtdışında satın alınmıştır. şirket genç ve Rus tüketiciye vaat çok.

yorumlar çok umut verici Spirits "Armel", sadece Fransızların yüksek kaliteli hammaddelerden yapılır. Alkollü zaten iyi kalitesini gösterir üç notları ile ortaya çıkar. Ürünü kullanırken Hiçbir yabancı koku veya sentetik kimyasal ince notlar hissediyorum. On tüm malzemeler ve bileşenler Fransa'da satın ve tüm standartlar ve gereksinimlerine uygun olduğunu belirtti yüksek kaliteyi ve sertifikaları, söyle.

Bu arada, şirket aynı zamanda duş jelleri, vücut Balsam, klimalar, şampuanlar ve kremleri üretir. Alıcılar zararlı yabancı maddeler ve katkı maddeleri (sodyum lauril sülfat, parabenler, t. D) bileşiminde söz unutmayın. Bu, görüyorsunuz, ama sevinmek olamaz.

Neden bu kadar ucuz?

Bu belki de bir parfüm "Armel" yorumları okumak veya sadece arkadaşlarıyla görüş alışverişinde satın almaya karar beliren ilk soru. Tüm oldukça basit açıklanmıştır. şirketin bulunduğu ve ulaşım, gümrük ve böyle devam eder. D. Hayır için sarma, ülkemizde çalışıyor yana İkinci nokta - marka. Tüm ruhlar aynı zamanda ürünlerin çok daha ucuz hale getirir, ödeme yapmaz marka veya marka paketleme şirketi ile, sayılı yapılır.

Üçüncü noktası - şişe. Birçok incelemelerinde aynı tasarım tatlar ilişkin soruları bulabilirsiniz. en düşünelim. Pahalı markalı parfüm Alış, biz vermek para ünlü logosu vardır orijinal şişe içindir paylaşır. Bir şişe için ödeme neden bambaşka Ama, bu kadar önemli? Ve öyle - içeriğini.

şirket aynı şişeye doldurulur parfümler üretmektedir. Ama şık görünüyor. Bunlar çok yüksek kaliteli İtalyan camdan yapılır. savaşma. Oldukça kolay ve rahat. Ve bütün bunlar ile, şişeler moralinizi yüksek yapmadı. o ürünün önemli avantajlar değil midir?

Nasıl gövdede tutulmaktadır

de çok hızlı bir şekilde, pahalı olmayan parfümler bilindiği gibi, vücuttan "uçan" ve dayanıklı değildir kararlıdır. onlar, diyelim ki, parfüm "Armel 111" davranması nasıl oldu? kokusunu kullanmış kız ve kadınların Yorumlar, onlar uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir çünkü ruhlar, çok dayanıklı olduklarını söylüyorlar. İncelemeler bakılırsa, dönemini giyen ruhların türüne bağlı olacaktır. Altı saate kadar - Örneğin, narenciye tatlar yaklaşık dört saat, çiçek için tutulur. sekiz veya dokuz saat - uluslararası standartlara göre olması gerektiği gibi en kalıcı ve uzun oynama, doğu kokular bulunmaktadır.

Parfüm 119 №

119 yorum onaylamak şirketi "Armel" ruhlardan en müşterilerimiz sonrası aranan ve kadınlar arasında popüler arasındadır. Onlar paçuli, misk, çay yaprakları, yasemin, beyaz şakayık ve Limon ağacı notaları hissetti şaşırtıcı derecede hafif çiçeksi koku vardır. Bu koku çok uzun onun metresi sihirli çiçek sihirli çevreleyen, aşınmış. Yorumlar Bu koleksiyonun en kadınsı ve hafif kokuları biri olduğunu söylerler.

Alkollü 109 numaralı

Eğer - enerjik ve atletik genç bayan ve taze bir şeyler ve ışık istiyorum, o zaman numara 109. fiili yorum ruhları "Armel 109" altında ruhları dikkat portakal çiçeği ve yasemin (üstte) ve paçuli, misk ve muhteşem kombinasyonu anlatmak sandal ağacı (temel notlar).

Bu koku Vigor'unuzun, canlılık, kaygısız hakkında anlatacak bir yoldur. Bu parlak renklerde dünyayı görmek ve her gün zevk eğilimindedir Eğer öfkeli iyimser açılacaktır.

Parfüm 134 №

Bu koku popülerliğe üstünde de, ancak başarılı kişi iseniz, Fransız şık ve sofistike herşeyi seven. Bu koku üst notlar kuş üzümü ve armut meyveli notlar oynar. Daha sonra "Kalp" yasemin notaları, portakal ve iris muhteşem renklerini açın. Bu ürünü oluştururken şaşırtıcı vanilya kokusu bir üs olarak hizmet vermektedir. Şimdi yanıtları düşünen hangi Spirits "Armel", 134. Birçok kadın büyük patron bir hediye ya da bir hediye en yakın arkadaşı olarak tavsiye koku popülerlik doğrulamaktadır.

Bu parfüm gerçekten lüks oldu. Bu gizli kadınlık ve güçlü kişiliğinin arasında mükemmel bir birleşimidir. aksine Zengin, doğal malzemeler, uygun fiyat - bu parfümü hakkında tüm incelemelerde kaydedildi budur.

Bu bir kopyası değil

Biz bugün tartıştığımız hangi ruhları "Armel", incelemeler, dünyanın ünlü markaların bir kopyası veya taklit değildir. Bu büyük bir yanılgıdır. şirket numaralandırılır parfüm üretiyor ve diğer ruhların isimlerini kopyalamaz. Sadece bu şirketin kokular popüler lezzetleri ile aynıdır mevcut notlar.

Tüm parfüm şişeleri aynıdır. Numaralandırmadaki tek fark. Birçok müşteri 50 ml'lik şişeler kolaylık demek. Ve çantasında yerlerde bir sürü almak şık ve güzel görünmüyor konsolun üstüne evde zor değil, elverişli koymak. Ama bu hacim çok uzun zamanlı bu ruhları kullanmak yeterlidir. Yorumlar ayrıca her nota narin nazik parfüm izi sahibini bırakarak sihirli açar söylüyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.