Özel tarım (LPH) şifre çözme anahtarı kavramları

o özel çiftçilik (LPH) için manası nedir, çeşitli yasal belgelerde bulunabilir, hangi bugün en alakalı Kara Kodu ve (2003, 7 Temmuz ayında kabul) federal yasa sayı 112 bulunmaktadır. İkincisi göre, bu terim yetiştirme ve tarım ürünlerinin kişisel kullanım üzerindeki Ticari Olmayan aktiviteyi ifade eder.

Hangi özellikler LPH vardır? yönetmelikleri Deşifre yönetme vatandaşın bu yöntem dışında işçi tutmadan tek başına ya da ailenizle birlikte taşımak gerektiğini gösterir. o Arsanın bu amaçlar için özel yarattığını Tüm, onun malı sayılır ve piyasada örneğin uygulanabilir. Bu durumda onun etkinliği girişimci olarak kabul edilmeyecektir.

Nasıl doğru LPH yapmak için geliyor? sadece arazi kayıtlı fakat LPH için herhangi bir ek yasal tescil gereklidir sahip özel ekonomi tüm yetenekli vatandaşlarını yol açabilir federal mevzuat numarası 112 raporların yukarıda belirtilen sayının üç makale çözülmesi. Bu tür ihtiyaçlar için tahsisleri ev ve alan ayrılır. Temel fark saha tesisinde binaları ve yapıları inşa edilecek olması yatıyor. Bir yerleşim merkezi, destek odaları, seralar, kaplıcalar ve diğerleri çiftlikte büyüdü olabilir.

Ne zaman lph iletimi durdurduğu? Aynı kanunun makale №10 Deşifre yönetiminin bu tür çiftlik bulunduğu arazinin mülkiyeti sona ermesi ile bağlantılı olarak sonlandırılır belirtir. arazi verilmiş aile "iş" otoritenin bu tür faaliyetler herhangi bir hukuk ihlallerinin farkında olmak kadar değil sürece müdahale etme hakkı yoktur.

Nasıl özel çiftlikleri organize etmek? Altında Kara belediye ya da devlet mülkiyeti elde edilebilir. Ve o kadar kolay, bu tür araziler sadece boş arazi durumunda kullanılabilir vatandaş olarak kırsal kesimde kayıtlı vatandaşlar, yapmaktır.

bu ülkenin küçük çiftçilerin ekonomisi için ne anlama geliyor? istatistiki verileri Deşifre daha on beş milyon kişiye ekonomik faaliyet bu şekilde Rusya, arazinin yaklaşık 6.4 milyon hektar tane olan bertaraf olduklarını göstermektedir. Bunlar, sığır, atlar, domuz yetiştirilmiş patates özü, bal, meyve ve meyve bahçesi bitkileri ve ağaçları önemli verimleri.

Genel olarak, devlet bu önemli alanın gelişmesi ile ilgilenen, bu nedenle normatifler ürünlerin pazarlanması için puan yaratarak altyapıyı oluşturmanın şeklinde yardımda, kuruluşlar karşılıksız veteriner muayene, hayvanlarda salgın kontrolü, teknoloji geri ödenebilir, mali yardım, ileri teknolojilerin tanıtılmasına sağlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.