GüzellikBakım ürünleri

"Trezel" ( "Avon"): açıklaması ve yorumu

"Trezel" ( "Avon") her zaman tutarlı "Avon" diğer birçok tatlar kayboldu rağmen, zar zor parladı, 15 yıldır katalogda görünür. İlginç nedir?

müzik

ilginç Buket: içlerinde çiçekler, hemen hemen hepsi çok parlak, ama bir demet, artı benzeri tatlı meyan kökü üzerinde biber ve hiçbir şey netlik vardır.

İris, zambak ve misk Tabanda.

karabiber ve meyan kökü Kalp notları.

nilüfer çiçeği, sümbülteber Üst notalarda, gül.

Bir nilüfer çiçeği, sümbülteber, zambak ve biber - kullanıcıların görüş, en çarpıcı not. En ifadesiz - İris. Lakrichinik ve iris birliğini hissetti. Ama bu ortalama derecesi olduğu açıktır. yönettiği "Trezel" ( "Avon") hayranlarının ve rakiplerinin bir açıklama vermek ne lezzet görelim.

ateşli rakip

İşte kategorik lezzet istemediklerinizi seçtiği sıfatlar şunlardır:

 1. sickeningly yorucu, tiksindirici, rahatsız edici, Çok sinir bozucu.
 2. devedikenleri soğutulmuş salatalık kokusu.
 3. Bayat çay.
 4. Ağır, baskıcı, neden baş ağrısı ve mide bulantısı.
 5. deodorant ilişkili monoton, kimyasal, rahatsız edici, düz.
 6. Sentetik, doğal olmayan.
 7. Soğutma.

Bu bir benziyor ...

"Trezel" den sadece az tatlı da nilüfer çiçeği esinlenerek Kenzo parfüm olan, - L'Eau par Kenzo ( "Avon"). Yorumlar L'Eau par Kenzo üzerinde, tabii ki, sadece yazarın saygın adıyla, görünüşe göre, nedeniyle, daha etkilemek. L'Eau par Kenzo birçok nedeni belirsiz dernekler ve bazen tamamen tatsız. "Trezel" ( "Avon") Hakkında pürüzsüz gözden geçirmektedir.

D & G Anthology L`Imperatrice 3 - uzak ziyade benzerlikler, ancak bazı kadınlar müşteriler Dolce & Gabbana evin ünlü eserlerin anımsatan "Trezel" derler. Lakaplar "İmparatoriçe", gerçekten benzerdir - aroması da zarif taze, zarif, kadınsı, su, vardır.

YSL Sinema - notlarda Eşleşmeler değil, ancak "Trezel" Sinema belli belirsiz anımsatır. Bu, çiçek buketi taze narenciye ve zarif sayesinde sayesinde aynı sonbahar lezzet.

Louis Feraud tarafından Eau des Sens - baharat ile çiçeksi-meyveli aroması. "Trezel" ilk notları ve soğuk olarak biraz daha keskin.

Avon tarafından Femme. Zaman faktörü, ayrıca birçok hayal kırıklığı "klonlar": Bu koku ortalama derecesi "Trezel" o ama lezzet ödülünü alan değil aynıdır.

Christian Dior tarafından Forever and Ever Les Creations de Mösyö Dior - benzeri taban ve tren.

2016 yılında "Trezel" ( "Avon") düşkün olanlar için büyük bir hayal kırıklığı parfüm üretimi, çekilme haberi geldi.

Ne gibi?

İşte bunu açıklamak için nasıl, lezzet tatmak gelenler:

 1. Narin, ışık, taze. genç kızlar ve kadınlar için idealdir. Bazı mutlaka ona sofistike ve yetişkin yol "25 +" kategorisini verirken.
 2. anlamsız değil, asil, zarif zarif, vakur, aynı zamanda özel hafta içi ilham dokunuş vermek, ofiste uygundur.
 3. Dolgun ve anlamlı.
 4. Zarif, rafine, sofistike.
 5. Parfümeri ve ağ için dayanıklıdır.
 6. Serin ipek.
 7. Garip, alışılmadık, Arsız orijinal.
 8. Bu erkeklerden övgü bir sürü alır.

belirsiz tatlılar hepsi gelince. Çoğu taraftar onun, nazik, tatlı, ince duydum ama lezzet kesinlikle tatlı olduğunu iddia amatör vardır. Taze ve özgün, ama hassasiyet ve tatlılık olmadan. tiksindirici yaklaşık aynı. Bazıları onun tatlılık boğan, suyun "Trezel" ( "Avon") tatlı, ama aşırı değil başkalarını inanıyoruz.

Duman doz direnci

önemli nokta, bu koku çok ileri gidebilir birçok incelemelerde yerleştirildi. Bu zayıf Vodicka değil, koku müdahaleci ve boğucu olma yeteneğine sahiptir, ama bir orta uygulama yumuşak, saran, derin, seksi, ışık olacak en. Direnç, dedikleri gibi, mükemmel. Bir günden fazla tutarak saç ve giysi üzerine değil, sadece lüks parfüm gibi dayanıklılık iftihar edebilirsiniz. Zephyr. Sabun ve asidik notları olmadan, güzel dans. bir döngü içinde ağırlıklı olarak çiçek notları "Trezel" ( "Avon") hissetti. Aşağıda görüleceği Fotoğraflar, en çarpıcı akorları döngü gösterilmektedir.

Ne kokuyor?

acil dernek her zaman en doğrusudur. Yani, koku kokuyor:

 1. Taze şeftali Pulp, erik.
 2. Renk: zambak sümbülteber, nilüfer,. Yukarıda da belirtildiği gibi İris, neredeyse hiç kimse duymuştu.
 3. Su zambak.
 4. Nadiren - gül ve beyaz çiçekler. Hem de o piramidin belirtilen olmasa bile bir orkide gibi.
 5. Bazı şanslı olarak çok güzel bir pelin acı yoktur.
 6. Yakalama ve çay notları, tuzluluk, tuzluluk güzel denir.
 7. Çim, yapraklar, hatta huş dallar.

lezzet için en iyi zaman ve hava: kışın değil sıcak soğuk erken sonbahar veya ilkbahar, çok bunaltıcı yaz. Ancak, yaz sıcağında mükemmel bir lezzet bulmak aşıklar vardır: su jeti gibi yenileniyor. Ayrıca bazen özellikle şaşırtıcı açıklayıcı kürk ürünleri üzerinde, soğuk havalarda harika olur derler.

taraftarların Derneği

Aroma çok kadınsı - Bu yelpaze oybirliği. Ayrıca, çoğunlukla zarif ve asil gibi sıfatları denir. Aroma düşüncesizlik yoksun ama melankolik romantizmin özelliğidir. genç bir kadın Çizilen resim, sofistike, gizemli ve esrarengiz, bilgelik ve pençeleri serbest bırakabilmek aynı anda bahşedilmiş sonsuz gençlik sırrı, sahip. Genellikle şampanya gibi, koku verici, akan, ferahlatıcı denir, su ile ilişkilidir. barış, o verir barış Ayrıca ortak kelime. Nadir daha samimi, baştan çıkarıcı, heyecan verici, ama (neredeyse her saniye) birçok diyoruz Seksi bu onu erkeklerden en iltifatlar birlikte olduğunu söyledi. Aynı zamanda sadece ibadet, hayranlık ve saygı için bu koku iddia edenler, ancak hayvan duygusallık ve hatta "Trezel" aseksüel olarak anılacaktır vardır.

Aromatik "I"

En en olarak "Trezel" seçmiş hiç kadın var mıdır? Evet. sanıldığı Ve bu kadar az değildir. Birçok parfüm denemiş olanlar arasından yorumlar vardır, ama iyi bir değiştirme nazik, keyifli, şehvetli bir parfüm "Trezel" bulamadık. en sadık taraftar şehvetli parfüm sis, o kadar, baştan çıkarıcı süzgün açıklar. Yumuşak toz iris sayesinde, teşekkür biber acılık, boğucu ve sümbülteber ve zambak renkli not, lotus ince sofistike - Tüm bu nazikçe parıldayan ve onun "I" duygusu ifade etmek yardımcı olabilir jet saran.

O nedir?

Aroma işin garibi, birçok kişi, biber notu iyi sıcak, davetkar bir, zarflama diyoruz ve tensel floral, baharatlı aromalar grubuna ait ortaya koymaktadır özellikle, içerisinde, oryantal baharatlı bir değil, ama. Ancak diğerleri koku, serin kalın ferahlatıcı ve yumuşak vücut şehvet yoksun söylüyorlar. İncelemeler bakılırsa, biz güven karmaşık lezzet ve karakter, aktif cilt kimya ile etkileşime olması ve farklı şekillerde kendini gösterir söyleyebiliriz. Bir incelemede Birisi koku bant denir. Doğru olduğunu görünüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.