GüzellikBakım ürünleri

Her kadın bilmeli uygun makyaj Temelleri

Modern kadın güzel makyaj için - bu, bireysellik görüntüsünü bir görüntü yaratmanın bir yoludur.

güzel makyaj sanatını incelemek amacıyla, yeterli değil biz de uygun makyaj temellerini öğrenmek gerekir, iyi bir makyaj için. Uzun yıllar boyunca, kurallar herhangi bir makyaj tekniği için aynı kalır. Bunlar zarif bir stil oluşturmak için kız yardımcı olur.

tozu ve tonal çerçeve seçimi için kurallar

kişi doğal olmayan görünmüyor ve onun cilt sağlığı ve tazelik parlıyordu için, tonal kaynakları, uygun cilt tonunu seçmek gereklidir. Kullanılması renk makyaj tonu daha koyu gölge geçişleri uygulamanın sınırları dikkat edilmelidir. Böylece boyun ve saç çizgisine belirgin bir kontrast önlemek mümkün.

göz kalemi nasıl kullanılır

Her zaman güzel görünmek için, her kız uygun makyaj temellerini bilmesi gerekir. onlar daha etkileyici yüz gibi temel kural, gözleri mükemmel okları oluşturma yeteneğidir. Birçok kadın için, oklar kusurlarını gizlemek için doğal bir yoldur. başlayanlar Dışarı çıkmadan önce dağıtım öncesi eğitimden geçmesi gerekecektir böylece dekoratif astar kullanılarak, belirli beceri gerektirir. Çizilen oklar, düz ve ince olması, göz şekli ile aynı olmalıdır. Hiçbir hazırlık süresi varsa, bu bir kalem anahat kullanmak en iyisidir.

gölgeler seçilmesi

kızın görüntüsü tatsız ve bayağı bakmadı Yani, giyim ve birleştirmek için tavsiye edilmez kırmızı, gölgesini turuncu ve mavi. Sadece giysi nötr gölge halinde doymuş makyajını kullanılmasının sakıncası yoktur.

Uygun makyaj Temelleri allık uygulayarak

Allık yanak yanağa ortasından hafif darbelerle uyguladı. tenli için daha iyi renk pembe uyacak ve havanın kararmasını - kahverengi ya da carmine. Aksi takdirde görüntü mizahi dönecek da elmacık kemikleri ayırmaya tavsiye edilmez. Allık da gölgeleme gerektirir.

Genel Kuralları

Her kadın makyaj yapmayı bilir düşünüyor. Erken çocukluk itibaren hemen hemen her kız bebeğini renkli ve annemin makyaj memnun. bugün Gençler çantanızda eski kızlarda gölgeler, ruj, kalem sayısı aşağı değildir. Ama makyaj temel kuralları bilmek olur?

Ilk şey hatırlamak is o olması gerektiği tekabül etmek yaşı, konumu ve genel görüntü. göz bebeğinde saçma akşam makyaj gün ve "savaş boyaları" bakacağız.

Tüm kozmetik özel uygulamaları, süngerler ve fırçalar ile yüze uygulanır. Bunlar kozmetik aksesuar bakteriyel büyüme ihtimalini önlemek için titizlikle temiz tutulmalıdır. Sonuçta, onlar böyle devam aşırı kozmetik, sebum mikropartiküller ve vardır. Düzenli kullanım ile, bütün kitle cilde sürülür süngerle. Kremler ve vakıflar parmak uçlarınızla uyguladı.

Sağ yüz makyajı iyi ışık yapılır. Gölge bunların Yüzünüzde veya kısmen üzerinde düşmemesi arzu edilir. Gündüz makyajı ile uygulanır gün ışığı yapay - ve gece.

kozmetik nasıl kullanılacağını öğrenin

Dizide adım doğru makyaj adımı uygulamak önemlidir. Eğer dekoratif kozmetik kullanmadan önce, yüz iyice temiz olması ve her zamanki basit günlük krem nemlendirmek gerekir. Daha sonra, tonal çerçeve sünger az miktarda uygulayın. krem "go" deri üzerinde zorundadır, bu nedenle, kuruluşundan sonra 5-10 dakika içinde makyaj uygulamak için önerilir. cilt kusurları farklı renk gelir düzeltici aletler gizlenebilir. Kızarıklık kuyu maskeleri yeşil kapatıcı ve cilt sağlıksız sarılık - mor renk. düzeltici kozmetik uygulandıktan sonra cilt tonunu hizalamak için gereklidir.

Ayrıca, dudaklar ve gözlere makyaj uyguladı. Odak bir konuda olduğu önemlidir. sıvı veya gevrek göz farı, göz kalemi kalem veya kontur ve maskara uygulayın.

sabah veya Gündüzleri yumuşak renkler, tüylü çizgileri kullanırlar. Bu makyaj yüzünün doğal güzelliği vurgulamak ve küçük kusurları gizlemek gerekir. Dudak en uygun ruj veya pastel tonlarındadır.

Parlak renkler akşam makyaj için kullanılır. istenirse Eğer parıltı ile göz kalemi, takma kirpikler ve gölgeler kullanabilirsiniz. konturlar anahat Dudak ve sonra parlak ruj boya. anlayabilmek için doğru makyaj nasıl uygulanacağı, fotoğraf dergilerinde bulunabilir.

Bundan başka renk ile seçilir ve geniş ya da dar fırçalar uygulanır kızarmasını koydu. Üst üste binmiş yüzünüz şekline göre bir kozmetik olduğunu. Buna ek olarak, teşekkürler allık, çeşitli hileler için çare olabilir. Örneğin, burun ucu gölgeleme, görsel olarak daha kısa yapılabilir ve eksprese çene yumuşatılmış ve yuvarlanır. dikkat çekmek için - Koyu allık maskelemek istediğiniz yüzü ve ışık alanlarına bindirilmiş.

günü için makyaj mat allık yumuşak tonları kullanmak en iyisidir ve akşam - parlak, altın ve sedef tonları.

Tamamlanma ve düzeltmeler makyaj toz. Renk deri altına seçilir. Birçok kadın sadece iki veya üç tonları kullanın. Toz bazı eksiklikler görünümünü maskelemek edebiliyor. Örneğin, genişletmek veya dar yüz ve çift çene gizler. öğleden sonra bir mat veya yansıtıcı tozu kullanmak daha iyidir. yapay aydınlatma avantajlı görünüyor ise toz parlayan. Bu tip bir kozmetik ürünün ondan fazlalığı çalkalandıktan sonra toz puf veya dairesel fırça uygulandığı. Uygun makyaj temellerini bilerek, bir kadının dönüştürülebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.