Sanayi

Değiştirme işlemi türleri, amacı ve açıklama: akümülatörler için zarlar

Zarlar için kurucu unsurları akümülatörler olan pompa istasyonları. Bu durumda, önemsiz cihazlardır. havayı ve suyu: Bunlar iki hazneye toplama deposu ayırmak için tasarlanmıştır. Bu, bu cihazın en önemli özelliğidir. genellikle karıştı Uzmanları odalarına söyledi. Su enjeksiyonu, zar meydana geldiği unutulmamalıdır ve bu ve akümülatörün duvarı arasında hava, istenen basınç oluşturarak, sıkıştırılır.

Ürün çeşitliliği

Kullanım için, ısıtma ve sıcak su için membran akümülatörler vardır. Bize ayrıntılı olarak her tür düşünelim.

 • Su aküler için Membranlar beyazdır. Bunlar yapılır doğal kauçuk. Bu malzeme, bakteri etkisine dayanmak ve hijyen ve temizlik uygun olabilir.
  - Sıcaklık: 0 ila 70 ° C
  - Sınır basınç - 7 bar.

 • Isı akümülatörlere Membran siyah olabilir. Onlar özel kauçuktan imal edilmiştir - EPDM. Bu madde, ısıtma sistemlerinde basınç ve sıcaklık önemli değişikliklere karşı dirençlidir.
  - Sıcaklık: -10 ila 99 ° C
  - Sınır basınç - 8 bar.

Diyafram akümülatör değiştirilmesi. işlemin açıklaması

Membran akümülatör hemen her zaman sırf kullanıcının hatası geçersiz hale gelir. Teorik olarak, örneğin EPDM kauçuktan yapılmış, makale, garanti hizmetinin on yıl yaklaşık verilir söyledi. çıkarılamaz bir zar ile hidrolik akümülatörleri vardır. Bu üreticinin belli teminat olarak kabul edilir, daha sonra tamamen farklı çalışma koşulları olacaktır. Basınç akümülatör (100 l) için membran giriş ve çıkışı olan bir çorap şeklini andırır gibi ev kullanımı birimlerinde, piriform bu cihazlar göre.

Ev akümülatör diyafram pompası Değiştirme

Bu süreç çok karmaşık değildir. Başlangıçta, gücü kapatın ve sistemin çöküşü yapmalıdır.

 • Akümülatörler için membranların uygunsuzluğun rağmen, hiçbir hava basıncı cihazı olması için tekrar gereklidir.
 • Sonra cıvataları sökün ve şımarık membran kaldırmak flanş çekin.
 • yerine flanşı Vidalama, 1.4 atmosfere hava enjeksiyon yapmak.
 • Daha sonra pompa sisteminin güç ve pompa basıncında, su, tapa ile doldurulmalıdır.

Bundan sonra güvenle cihazı kullanabilirsiniz.

konsey

Bu ürün, bir sarf malzemesidir çünkü satılık, yaygındır mevcuttur. Hala akümülatörlerin üretici veya tedarikçiden onun kullanılabilirliği hakkında sormak mümkündür. Onlar bu cihazın seçiminde gerekli yardımı sağlayacaktır. Membran üreticisi oldukça sık nedeni boyun çapı farklılıkların diğerinden cihaza sığmayan unutmayın. Ayrıca periyodik kontrol etmeyi unutmayın hava basıncını yakında tekrar zar akümülatör içinde bir değişiklik yapmak gerekmez cihazda.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.