GüzellikBakım ürünleri

Kaşlar için fırça ne olmalıdır? Nasıl kaşlar için bir fırça kullanılır?

Mükemmel makyaj kusursuz bir fırça oluşturur. Onlar şimdi oldukça çok bulunmaktadır. Ve her biri bir amacı vardır. ellerde villi suni doğal, sentetik olabilir. İlk yün proteinleri, samur ve midilli yapılmıştır. Bu fan ve fırça düzenekleri için tercih edilir, uygulanan ruj veya tozu. ruj ve göz kalemi için araçlar neme dayanıklı ve kolay temiz olmalıdır. Bu nedenle, yapay bir yığın var kullanılmaktadır. Bir makyaj yapay ve doğal kürk ile uygun bir fırça kaşları. Bu uygulanan kozmetik tutarlılık bağlıdır. Dökme aracı daha kolay ve doğal kıllara sahip bir fırça daha uygun. Ve sıvı kozmetik yapay seçenekleri kullanmak gereklidir.

Doğal bez Özellikleri

farklı olabilir, doğal kıl fırça ile kaş fırça. Özellikle dikkat bunun yapıldığı hayvanın kürk dikkat edilmelidir. Bu rakam şu modelleri Odaklama:

 1. Samur fırça. Eğer gölge uygulamak planlıyorsanız Güzel altın villi idealdir. Onlar dokunma ipeksi ve yumuşak.
 2. Sincap. Onun kıyameti çok yumuşak. Bunlar açıkça kaşların gölgesi çizgi çekip.
 3. midilli gelen fırçalayın. Pürüzsüz ve yoğun kıllar. Amaç onu çok.
 4. Keçi. kılları hafifçe dalgalı ve sert. Genellikle bir allık ile düet kullanılır.

boyutlar ve istenilen sertlik

Makyaj sanatçıları Ellerinizi fırça boyutunu seçmek için önerilir. Bu özgürce ve rahatça avuç içinde olmalıdır. Ve cildi travmatize olmayan şekerleme için. moda Bugün pürüzsüz ve kalın kaşları. Sonuç olarak, hiçbir özel alet vazgeçilmezdir. Fırça kaşları çok dikkat etmek gereklidir. dikkatle ve yetkin olmalıdır seçin. tüy karakalem gölgeler, jel şekillendirici ajanlar: Genel olarak, bu aksesuarlar arzu edilen birkaç sahiptir. Düzgün seçilen kaş fırçası güzelce koyun veya güçlendirir ve canlandırır ışıltı uygulamak, göz kapaklarının üzerinde tüyler mükemmel bir gölge vermek için yardımcı olacaktır.

kaşların bakımı için Profesyonel set

Evde makyaj uygulamak için kesinlikle kaş için bir fırça gerekir. Nasıl kullanılır, bizim makalede ele alınacaktır. için profesyonel set boyama kaşları ayrı fırça vardır. Bu nervürlü veya düz uçlu özel bir etikettir. Bu bileşim, kaş uygulanır pigment. Ancak çoğu güzellikleri aksesuarı zevk almıyorum. Onlar daha uygun bir fırça tercih ederim.

boyama için araçlar satın

boya fırçası için dikkatle alın. Aynı zamanda dikkate nüansları bir sürü almak:

 • sentetik kılları olan kaş fırça ve bir eğimli kenar doğru ve hızlı bir kaş hattı pigment bileşimi koymak yeteneğine sahiptir. kolay temizlenebilir Böyle kıllar, sadakatle hizmet kompozisyon ve uzun süre fazlalığı absorbe etmez.

 • ince kaş yuvarlatılmış ucu olan bir yumuşak düz fırça mi çekmek. Onun yardımıyla hassas cilde çalışmak kolaydır. Kıllar kaş çizgisi içindedir. Ve bu parlak renkler uygulanması için esas tasarlanmıştır.
 • Kısa fırçalar ve eğimli kenar modacılar makyaj uygulamak için henüz mükemmele ulaşmış gerekmez kıl. Kıllar eşit bir renklendirici pigment neden kenarları ve kaş dışarı almaz.

aracı seçmek öğrenin

Bir seçerken kaş fırçası, o Elinize aldığınızda gereklidir. duygularını odaklanın: kolu rahatsızlık hurma neden değil, kalın ve ince olmalıdır. kullanım için değil, aynı zamanda bakımı için sadece uygun (onlar vernik ile kaplı olmalıdır) Ahşap ve plastik "derzhak". Onlarla birlikte sadece kozmetik kalıntıları yıkadı. Eğer gerekiyorsa düzeltme kaş, fırça yapay yığın satın almanız gerekir. Bu boya saldırgan bir ortam etkilemez. Sen midilli dışarı fırçalamayı deneyebilirsiniz. Saçları çok dayanıklıdır.

boyama için bir eğimli fırça seçin. Bu sizin kaşları şekil tasavvur vermek ve büyüme çizgisini vurgulayacaktır. kolayca bu fırça kullanın. Bu sadece onun yüzüne bakmaya başlıyor olanlar için uygundur.

Kaşları hep kirpiklerini vurgulamak. sıkışmış veya hiç boyalı değil, tüm yürütülen çalışmalar boşa gider ikincisi ise. Bu nedenle, boyama ve saç taranacaktır fırça karkas kalitesine ve dikkat etmek gereklidir. Bu yana kaş ve kirpik için mükemmel bir kombinasyon fırça olacaktır. Bu uçak modeli. ince dişli bir tarak - bir taraftan diğer bir fırça vardır. Bu fırça kullanma yeteneği anlamlı ve açık bakmak yok.

Popüler marka MAC

MAC firması fırça kızlarımız çok popülerdir. Bunlar arasında, özel modeli vardır:

 • Fırça slanting MAC (208 №) kaşlar. Karışık kazık: Doğal ve yapay saç. Günlük kullanım için uygundur. Küçük ve yeterince yoğun. Bu gölgeler ile mükemmel çalışıyor, ama aynı zamanda büyük bir anlaşma, bir jel ya da krem göz kalemi.
 • Fırça bebek - MAC №213. Bir namlunun bir şekle sahiptir. Doğal kumaş üretilmiştir. kaş çizgisine farı uygulamak için idealdir. genellikle olduğu için bütün başlar.
 • MAC №217. Sadece kazık keçi itibaren yapılır. etkileyici bir görünüm yaparak bunları vurgulayan kaş çizgisi büyümenin İnce tüylü gölge. Her kız olmalı, veya mükemmel makyaj çalışmaz.
 • No 219 - fırça kaş MAC tır. Yorumlar o tüysüz bir keçi yapılır söylüyorlar. O da sert çok yumuşak değil, değil. Ve en önemlisi, mükemmel işaret etti. O kolayca gölgeler uygulamak, nasıl ve onları tüylü. Fırça günlük kullanılabilir.
 • Fırça bıçağı MAC beyaz keçi kılından yapılmış 239 №. Fırsatlar ve tüylü gölge. Bu fırça olarak iyi bir yoğunluk ve genişlik, bu nedenle uygulama için de idealdir. Bu toplu kozmetikleri ile çalışır.
 • Bıçağın şekli edilen başka bir fırça - MAC № 242. Bu öncekine benzer. Sadece sıvı ve krem doku ile çalışabilmek için, bu nedenle, sentetik kıllara ve yer alır.
 • Kısmen sayıda MAC 266. O ince ve uzun bir kıl sahip fırça eğimli. İdeal kaş üzerinde çalışıyor.

"Meybelin"

Fırça kaş "Meybelin" genellikle küçüktür. Bu marka hakkında yorumlar çok hoş değil. görünüşte gölgeler yanı sıra bireysel varyasyonları ile Fırça setleri çok farklı değil. Bunlar çok zor. onlarla Aranan gölgeler çökmeye ve aksesuar cilt çizik olarak gölgeleme mümkün değildir.

dokunuşa ve çalışmalarında yumuşak Neredeyse tek fırça - birleştirdi. O iyi paylaşan ve ideal şekil kaşları vererek tüyleri koyar. Bu markanın Fırçalar genellikle diğer bir kaş kalemi olan üzerinde bir tarafı tüy, iki yönlü bir performans üretilmektedir.

Anastasia Beverly Hills

Doğal saç fırçası (samur) ile kompakt iki yönlü modeli - Fırça Anastasia Beverly Hills №7 Kısa İkili kaşları. bir taraftan (boyama hariç) herhangi bir kozmetik ürün uygulamak için bu, düz şevli aksesuar. Ve diğer taraftan - modelleme hat büyüme ve tüy gölge veya ruj kaş için büyük bir fırça. Hafif hav cilde zarar ve herhangi bir doku ideali düzgün bir uygulama sağlar: krem ve kurutulur.

Elinde de sıkı paketlenmiş yığını fırçalayın. Lego yıkamalar ve çabuk kurur. Doğal düzgün kaslar istenilen genişliği ve şekli çizebilir Kısa İkili fırçasını kullanarak. Üreticiler uygulanan kozmetik bir eğimli kısmını önerir ve sivri tarafı fırça kaş çizgi çizin. Sonra saç ve gölge seçilen araçlarla arasındaki boşluğu doldurmak gerekir. Bu kaşların pürüzsüz ve doğal çizgiyi döner.

Bu Anastasia Beverly Hills gelen fırça kaş №7 önceki sürümüne iyi gider. Küçük ve (geziler için) kompakt bu. hiçbir şekilde aşağı №7 Mini Duo içinde işlevsellik.

İkili profesyonel Büyük Duo Kaş Fırçası №12 (Fırça kaşlar) eleştiriler aldı. İnce yassı, eğimli fırça bir tarafında yer alan yapay yığın yapılmıştır. Diğer taraftan - modelleme kaşlar için fırçalar. Herhangi bir sorun balmumu, jel, krem ve granüler doku ile başa çıkma. Arzu edilen genişliği ve şekli verir. Ve rahatlık, ve uygulama kolaylığı yumuşak sentetik lifler sayesinde mümkündür.

Anastasia Beverly Hills gelen kaş Kaş Fırçası Angeled Cut için kompakt profesyonel eğimli fırça (№ 15) - en iyi makyaj biri. Rahat, çok küçük. O çok kaliteli sentetik kıllardan doğasında vardır. Fırça kolayca sürekli açık satırı oluşturun. Ve kaş bakımlı ve doğal bir görünüm verir. Üretici kaş onu toz veya kuru gölge uygulamak için önerir. dokunuşa Hoş. Hassas cilde sahip kızlar için önerilir. O kolayca diğer gölgelere bir top, onları tüylü katmanlandırdığına. Eh o kıllar arasındaki boşluğu, eğilme gerilmeleri doldurur ve şeklini verir. uygulama ve tüy sonra özel şeffaf veya renkli jel işlemek gerekir.

Nasıl bir fırça kullanılır? Nasıl mükemmel kaşları yapılır?

Güncel moda trendleri kalem geçmişte en soldaki. Bugün boyama ve günlük makyaj için birçok farklı araç bulunmaktadır. Bu jeller, pomatlar, özel krem ve pudra her türlü olduğunu. Ve tabii ki, gölgeler. Sen karanlıktan ışığa, en az üç renk cephanelik sahip olmalıdır. Bunlar doğal kaşlar, tamamen kalem yapılabilir kılları arasındaki boşluğu doldurmak olun.

gölgelerle Kaliteli bir çalışma sadece fırçaları ve fırçalar kaşların için tasarlanmış olabilir. İdeal makyaj yaratmanın birkaç temel adım vardır:

 1. Özel fırça büyümesine karşı saç tarağı.
 2. sivri fırça devre yapmak için. Bu taban renginden daha koyu olmalıdır.
 3. Şimdi konturu içinde kuru gölgeler uygulamak için kanatları şeklinde bir fırça gerekir.
 4. herhangi bir uygun ve uygun bir fırça tüy.
 5. kaşlarını Tarak.
 6. Eğimli fırça darbeleri pigment neden dağıtın. kaşların iç kısımlarında özellikle dikkatli olun.
 7. Eğimli fırça veya herhangi bir elverişli model yapılan iş düzeltmek için. Bunu yapmak için, özel bir jel kullanın.

Ve tabii, el yıkama ve kuru bir havalandırılan bir alanda, emin olun.

Sonuç

Artık kaşlar için bir fırça seçmek bilmelerini. İyi araçları için fotoğrafları grafiksel makalesinde temsil etti. senin seçeneği seçin. Ve kozmetik uygulama temel kuralları unutmayın. Hoşçakalın!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.