GüzellikBakım ürünleri

"Garnier", misel su: yorumlar, açıklama, kompozisyon, fotoğraf

Adil seks Her temsilci her zaman taze, çekici ve genç görünmek eğilimindedir. Ve yüz ve vücut bakımı için yeni araçlar oluştururken, her yıl bu arzuları, kozmetik endüstrisinde dayanmaktadır. Birçok tür buluşlar gençlik mücadelesinde gerçek devrimci adım olmuştur, ama hemen hemen tüm ilaçlar sabit bileşenlere sahiptir.

o çok talep kullanmaya başladı ederken Son zamanlarda, mağaza raflarında yine misel su döndü. Cilt bakımı için bu kozmetik ürün güzellik endüstrisinin birçok tanınmış markalar üretmek. Ancak pek çok genç kız ve kadın yüzü numarası sorular hakkında nasıl düzgün kullanımı bu kime bu is uygun, ve kim değil. Bu yazıda ana konularla ilgilenmek için çalışacağız ve bu aracın ana amacını anlamak için.

misel su oluşma tarihi

Için birçok, Fransa isimli bir sembol güzelliği ve moda ve bu ülke için ilk kez başladığı için be çok kullanılan misel su. Başlangıçta bu bebekler ve çocuklar, alerjisi olan ağır hasta ve insanlar için tasarlanan bir kozmetik ürünü olduğunu belirtmekte fayda vardır.

Ancak, bir süre sonra, ve bu keşif ile ilgilenen cilt bakımı için ürünlerin üretimi için dünyada birçok şirket onu genel güzellik pazarını atalım başladı. Üst düzey ve orta sınıf Fransız şirketi için piyasada üretim ve kozmetik ürünlerinin tanıtımında liderlerinden biri "Garnier" alır. Misel su tamamen çelişkili yanıtlar: birisi, o gelir ve biri - hayır. Ancak çoğu bu ürünlerin bu fiyat segmentinde emsalleri arasında görece yüksek kaliteli olarak değerlendirilebilir düşünmek eğimlidir.

şirket böylece tüketiciler arasında ürünlerini daha popüler hale hassas, alerji eğilimli ciltler ve yağlı için araçlar geliştirmiştir.

Misel su veya bir misel losyon ve günlük yaşamda, kozmetik mitsellyarkoy diyoruz birçok yağ asitlerinin esterleri içerir mikroskobik damlacıklar, adını aldı - misel (Latince "mika" için, yani "tahıl", "bebek" dir ). Bu damlalar birbirine bağlandığında, onlar kolayca cilt kirlenme farklı absorbe - ölü hücrelere makyaj ve tozdan.

bir misel su nedir ve onun kompozisyon nedir?

Birçok kız soruyu düşünmek: "misel su (" Garnier ") - bu nedir?". Kozmetik ajan amaçlanan için sevecen, duyarlı ve Çıkarma makyaj gelen cilt, hem de arıtma kir. tonik veya süte aksine, alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve en hassas ciltler için uygundur etmez. Buna ek olarak, kozmetik, temizler, aynı zamanda nemlendirme teşvik sadece. ters güneş ve sıcak sezon toz etkilenen bir kişinin cilt misel su ( "Garnier") yeniler, bileşim olan alkol, sabun ve diğer tahriş edici deri veya karasal bileşenleri içermez. Bu temelde anlamına gelir genellikle makyajını değiştirmek ya da sadece birkaç dakika içinde güncellemeniz gerekir, çünkü modelleri ve aktörler kullanın.

Misel su üretici şişeleri oldukça büyük hacimli ürünler üreten, koku ve renk bulunmamaktadır. Böyle bir şişe tatil ya da iş gezisi yanınızda için elverişli olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bizim yurttaşlarımızın çoğu ürünü "Garnier" Fransız şirketi kullanmayı tercih. Misel su geribildirim farklıdır: Birisi o geliyor ve biri - hayır.

pozitif özellikleri

• Yüksek kaliteli ve cilt, göz ve dudak ile sürtünmeyi gerektirmeyen makyajın hemen gidermek için.

• küçük kir, cildin derinlemesine temizlik çıkarılması. Bu misel su gözeneklerin içine nüfuz ederek siyah noktaların görünümünü engeller dikkati çekiyor.

• Bir kişiye tazeliğini verir nemlendirir ve onu sokar.

• Bu koku ve renk vermez.

• Alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Bir nötr bileşime sahip olduğu •, cildi tahriş etmeyin.

• esas Hassas veya problemli için birçok cilt tipleri için uygundur.

• bu olmuyorsa gerek ek bir durulama ve olmadığını izni herhangi izleri veya boşanmalar.

Nelerdir dezavantajlar misel su

olumlu özelliklerinin, misel, su ( "Garnier") değerlendirme sayısının yüksek olmasına rağmen ve esas olarak aşağıdaki dezavantajlar ile ilişkili olan, negatif var

• Yüz derisi biraz yağlı parlak hale gelebilir.

• Bazen isimli bir his kuruluğu veya daralma kapakları.

• Çoğu zaman, cilt hoş olmayan yapışkan hale gelir.

misel su göze temas ettiğinde • Eğer yolma başlar.

• Olayı vakası alerjik reaksiyon ek bileşenlere.

Uygulama araçlarının Özellikleri

Belirli koşullar ve misel su ( "Garnier") kullanılabilir durumları, hayır. Bu kişinin isteğine bağlıdır. Fransız kozmetik şirketi ürünlerini uygun bir hacimli şişe içinde bırakmadan, yolda kullanımı kolay olduğu endişelenecek. Tamamen yolda yüzünü yıkamaya çünkü en azından çıkarmadan makyaj bir sorun nedeniyle dava oldukça zor olduğu Örneğin, çoğumuz bir trende seyahat ediyor. ıslak mendil kullanma cildinize misel su verir tazelik ve saflık gerekli hissi, verecektir.

Ana makyaj yoğun eğitim görünümünü kaybeder sonra Yoksa, bir fitness kulübü veya spor salonuna gidip eğer. "Garnier" ise, bu durumda şirketin kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. su geçirmez maskara kaldırılması ile yardımcı olmuyor bazen bazı bu ürünlerin makyaj kirpiklerini yıkamak zor olduğunu da mutsuz ve: Miselar su yorum ve aşağıdaki sahiptir.

Buna ek olarak, bu cilt bakımı için kozmetik bazı sınırlamalar vardır olduğunu dikkat etmelidir. yerine beklenen tazelik, saflık verin ve görünmez bir film hissi kolay gibi kız ve yağ içeriği eğilimli cilde sahip kadınlar için, bu araç, tavsiye edilmez. Yani neden marka "Garnier" HAS geliştirilmiş ve piyasaya özel bir dizi misel su için yağlı yaprak. Ama sahibi kuru veya normal deri herhangi bir kısıtlama olmadan bu kozmetik kullanabilirsiniz olduğunu.

Ne zaman alış herhangi bir kozmetik ürünler mutlaka almak içine hesap öneriler arasında "Garnier". Misel açıklama su şişe ters tarafında yer alır. kompozisyonunu açıklar ve bu tür makyaj veya ek bileşenlere karşı alerjik reaksiyon kaldırarak zorlukları gibi hoş olmayan anlar ya durumlardan kaçınmak için fonların kullanımına ilişkin tavsiyeler vermektedir. Birçok losyonlar içinde kötü sağlık ve görünüm yol açabilir bitkisel özler, ekleme gibi, bileşimine dikkat değer cilt tahrişi yüzü.

"Garnier" dan misel suyu nasıl kullanılır

Hata giderme Garnier "misel su" 1 3 "makyaj çıkarma ve yüz temizliği için idealdir tonik veya sabun ile karşılaştırıldığında onun belirgin avantajı -. Yeteneği göz çevresindeki hiper duyarlı deriye uygulanacak.

Bu kozmetik ürünü kullanın oldukça basit. Bir pamuk ped üzerine Gereken, misel su az miktarda uygulayın ve nazikçe onu masaj hareketleri yapmak daha iyidir, cildi ovmak. Clearing alanı etrafında gözler, sen zorunluluk takip şu ilkeler: üzerinde üst göz kapağı Wipe gelen burun kısmından en mabedi ve alt - içinde ters yön, yani gelen tapınak için burun.

Bu araç birçok güzellik uzmanları, yıkamak için potansiyel yapışkanlığını veya gerginlik önlemek için henüz tavsiye halde yıkayın gerekli değildir. Bunu yapmak için, sadece soğuk su ile yüzünüzü hafifçe genellikle durulayın.

Misel su geçirmez makyaj kaldırmaz anlaşılmalıdır.

yağlı cilt sorunu için misel su

Fransız kozmetik firması Garnier geçenlerde mat etkisi vardır ve günlük kullanıma uygun olan yeni bir misel su "temiz cilde" geliştirdi. Bu araç sorunu ve yağlı, hassas cilde sahip kadın ve kızlar için tasarlanmıştır.

Bu gibi misel su "Garnier" deri dezavantajları vardır, özellikle önemli olan çok çaba olmadan temizler yumuşak ve etkili bir formüle sahiptir. Bu losyon kullandıktan sonra o pus ve netlik kazanır.

Bu kozmetik ürün dört temel adımı vardır:

• Derin cildin gözeneklerini temizler.
• Yüz, gözler ve dudaklar arasından makyaj kaldırır.
• Bu cilt mat verir.
• engelli Mücadele.

Miseller, bu eşsiz formül temelini oluşturur. Bir misel nedir? Onlar etkili ve yavaşça yüzünde hiçbir yabancı maddeleri emer ve kendinize saklayın parçacıklardır. Bunlar, geleneksel bir pamuk ped kullanılarak temizlenebilir. Bu miseller makyaj, sebum, toz ve diğer kirletici yakalayabilir dikkati çekiyor.

Kozmetik "temiz cilt" oldukça yumuşaktır ve dikkatli verir yüzünü temizlemek bile göz alanında. yağlı ve problem cilt bir parabenler veya parfüm micellar suyunun bir parçası olarak. "Garnier" dan yüz cilt bakımı için Oftalmik ve dermatolojik kontrol geçirilen çare - misel su. kaliteli ve makul fiyatlandırma korurken üretici, tüm cilt tipleri halledilir gibi olumlu yeni ürünler, incelemeleri. Buna ek olarak, alet ikiyüz kullanımlar etrafında tasarlanmış kullanışlı şişelerde satılır.

Misel su "Ekspres losyon" 1 2 "

İlk defa kozmetik ürünleri piyasadaki en etkili oldu makyaj çıkarıcı, aynı zamanda kirpiklerde yapısını korur. Gelişim Fransız şirketi "Garnier" aittir. Misel su 1 alanında "Ekspres losyon" 2 "kirpiklerini geri yükler ve kompozisyona dahil edilir onları daha güçlü nedeniyle arginin, yapar. Bu bileşen kirpiklerde üzerinde olumlu etkisi gerekli malzemelerle onları besleyen ve güçlendirme. Sonuç başlamasından sadece dört hafta sonra gözle görülür hale gelir ise kullanım. Kirpikler are güçlü, daha sağlıklı, daha kalın, neredeyse sonbahar dışarı zaman Çıkarma makyaj.

Buna ek olarak, misel su "Ekspres losyon" 1 2 "nin kaldırılması ile baş edebiliyor su geçirmez makyaj, böyle maskara olarak. Etkisi anında, en ufak bir çaba olmadan, yağlı filmi oluşmuş değil iken. Miselar su Garnier derecelendirme ince, hemen hemen her yüzeye sahiptir arginin etkisi kirpikler. daha güçlü ve daha kabarık hale ek olarak, "Hızlı losyon" 2'si 1 arada "kolayca markaların su geçirmez maskara ile baş.

Görünüş ve hacim arasında misel su dan "Garnier" şirketi

Fransız marka aynı tarzda ürünlerini çizer, ancak her türün misel su rengi ve flakon hacmine sahiptir. Örneğin, 125 ml mor beyaz şişe -. Bu losyon misel su "1" 2 "(" Garnier ") bir varlık Fotoğraflar makalede görülebilir.

Yağlı ve problem cilt "Temiz cilde" için misel su mavimsi şişe vardır, ama pembe paketleme - ( "Garnier") "1 3" Hassas Ciltler için bir araçtır. Misel su (400 mi - standart hacim) cilt herhangi bir türü için ayarlanabilir. Bazen bir yorumda, daha az ölçüde bu ürünün serbest ilişkin isteklerini ifade yola çıkmadan önce daha kolay makyaj koymak için yapmak unutulmamalıdır. Bu yüzden belki, yakın gelecekte, üretici dikkate tüketicilerin bu arzusunu alacak ve farklı boyut şişe raflarda görünür.

Fransız markası "Garnier" dan misel su Yorumlar

Bir ürünün satın önce en modern insanlar her zaman dikkatli bir ürüne uygun olup olmadığını öğrenmek için muktedir Diğer kullanıcıların yorumlarını okuyun. Ancak, dikkate değer aşağıdadır: diğerleri alerjik bir reaksiyon veya diğer yan etkileri olabilir iken ev aletleri aksine güzellik ürünleri, mükemmel uygun olabilir. Bu nedenle, dikkatle flakonun üzerinde araçların bileşimini ve rehberlik çalışmalıyım sizi uygulamadan önce

Garnier misel su anket yaparken Fransız şirketin ürünlerinin "3in1" üyeleri farklı değerlendirmeleri, ama çoğunlukla olumlu vardı.

Temelde, kullanıcının fiyat ve kalite büyük bir kombinasyonunu tanıdı. Buna ek olarak, losyon tazelik hissi verir, çoğunluk böyle kuruluk, tahriş veya alerjik reaksiyonlar, hem de yüzünüzde yapışkan filmi hissi gibi herhangi bir rahatsızlığa neden olmaz. Birçok makyaj kozmetik ürün olarak hızla reklamda söz verildiği gibi kaldırılmaz söyledi. yöntem herhangi bir araç kullanılarak zaman ile aynı zamanda gerçekleşir.

misel su "1 3" hayır koku ve rengi vardır gerçeği gibi bazı insanlar. Yukarıda belirtildiği gibi adil seks bazıları, üreticilerin bazen küçük bir paket almak daha uygun yolda olduğu gibi, çeşitli miktarlarda ürünler üretmek için onların isteklerini dile değil, aynı zamanda çünkü şişede geniş deliğin çok daha atık ürünü düştüğünü belirtti gerekenden daha.

onlar daha az olmasına rağmen misel su "Garnier", olumsuz yorumlar vardır. Bazı katılımcılar arasında adil seks sonra kullanarak bu kozmetik gereçleri oldu bir duygu kuruluğu ve gerginlik, tahriş ait gözlü mevcut ve bazı orada is hissi yapışkan yağlı filmi üzerine cilt.

Misel su - bu aktif yaşam tarzı olan kadınlar için mükemmel bir seçenektir. cilt ve derin temizlik gözenekleri ve yüz nem doygunluğu Nazik bakım - tüm bu ünlü marka "Garnier" nin ürünlerini içerir. Misel su farklı derecelendirme sahip olabilir. Önemli olan aracı sizin için uygun ve tüm parametreler için uygun olmasıdır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.