BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl "Skyrim" in boşanmak için? mümkün mü?

Herkes, örneğin gerçek hayatta ve sanal favori oyuncak hem sıcaklık ve sevgi, ister "Skyrim." Yani aynı özledim ve karakter o ayrıcalık yoktur. Karısı veya kocası alacak olsa bile, ona bir eş bulun. Eğer uygun olmayan bir şeyi seçmiş buysa, sadece boşanmak nasıl bu makalede, okumak "Skyrim." Sonuçta, her şey olabilir. Belki o / o - erkek kimin için olduğunu iddia değil? Tutku sanal dünyada gerçekleşecek. Yani, evlilik bahsedelim.

Ben "Skyrim" bir boşanma alabilir miyim?

Herkes söz konusu oyunda evlilik olasılığı hakkında bilir. Bu bir sır değil. Ama burada boşanmak için nasıl "Skyrim" in? acele etmeyin. Öncelikle (her ihtimale karşı) evlenmek açıklanmıştır. Bunun için muska ihtiyaç aşk tanrıçası - Mary. O harita üzerinden ilerlerken sizi karşılamak veya görevlerinden biri varsa veya sorunu basitleştirmek için, sadece rahibe Riften Maramalu adım ve ona iki yüz altın muska verebilir. O aktive edildi muska için istenilen şeyden alacak zaman rahip bırakmanın hızlı olmayın, önce evlilik Maramalom ile konuşmak gerekir. Aksi halde, seçilen karaktere bir teklif yapmak mümkün olmayacaktır.

Gerekli tüm adımlar tamamlandıktan sonra, muska koymak: Eğer gelip geçenler konuşurken, konuşma size evlilik hakkında konuşmaya başlamak sağlayan bir seçenek görebilirsiniz. Ancak, her karakter eşiniz olabilir - bazıları size (? "Skyrim" in boşanması yolunu merak etmek konusunda çok fazla endişe) atanır görevleri yerine ikna bile var.

karmaşık boşanma

Ve bu arada zaman geçtikçe. Birisi onun arkadaşı ile hayal kırıklığına uğradı, birisi sadece yoruldum, o da soru "Skyrim" in boşanmak için nasıl birçok oyuncular için çok alakalı olur ... Ufukta yeni bir çekici siluet olduğunu olmuyor. Ama oyun mekaniği Eşiniz öldü olsa bile, yeniden evlenmek izin vermez. Merak etmeyin, olabilir bu sorunla başa çıkmak - oyunculara favori oyun falan geliştirmek. Bu yöntem kolay değildir, ancak bu fetter ilişkinizi kırmak yardımcı olacaktır.

Başlamak için oyun metin belgesi (.txt uzantılı en yaygın dosyası) ile bir klasör oluşturun ve yeniden adlandırın. Örneğin, bir sıradan kelime boşanma kullanın. aşağıdaki komutları uygulaması "Not Defteri" seçeneğini kullanarak ve yazma dokümanı açın: "removefac 51596 player.removefac c6472 setstage 74 793 74 793 10 21382 resetquest resetquest".

Eğer ihtiyacınız olan tüm girdikten sonra, belgeyi kaydedin ve oyuna girin. Uygulamayı indirdikten sonra, konsolu açın eşin (y) üzerine fareyi seçin ve ardından "yarasa boşanma" yazın. bir günlük oyundan sonra karakter zaten ücretsiz olacaktır.

"Skyrim" Ciddi tutkular: nasıl karısını boşamak?

boşanma için bazı basit yolları vardır. Bize ikisi düşünelim:

  1. yükümlülükler kurtulmak için, Mara Amulet atmak ve evlilik kutsallığını halka. Ancak hepsi bu değil. takı kurtulmak sonra eşiniz öldürmek gerekir. "Setstage relationshipmarriage 10" - o zaman bir konsola çağrı ve yazın komut "resetquest relationshipmarriage" ve sonra. Ardından yeni bir muska için tapınak Mary gidin.
  2. Sen öldürmeden yapabilirsiniz, ancak özel olarak tasarlanmış olayları indirmeniz gerekir. Kurun ve oyuna başlayın. karı / koca, ardından "yarasa boşanma" yazarak yeri seçin, konsolu açın, yine, kocası / karısı gidin. Hepsi bu. Ve hiç cinayetler vardır. Zaten boşanmış ve bir gün sonra yine kendi ruh eşini bulabilirsiniz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.