GüzellikBakım ürünleri

Kozmetik "Dermahil": yorumlar. Dermaheal Caregen Co. dan mezoterapide için hazırlıklar (Güney Kore)

Kozmetik Dermaheal - bu Güney Kore'de bulunan Caregen Co, Ltd tarafından üretilmiştir kozmesötiklerin profesyonel ürün hattı vardır. ince gençleştirici etkiye sahiptir rejenerasyon mükellef olan dermal fibroblastların yardımıyla bu% 100 doğal gelişim,. olumlu bir izlenim gelemedi doğal malzemeler ve fonların yüksek etkinliğini: "Dermahil" büyük değerlendirmeleri var.

eylem ve bileşimin mekanizması

Aktif madde preparatları dermis ve epidermis tüm bileşenlerinin proliferasyon, farklılaşma ve büyümenin süreçleri düzenler. Özellikle iyi hazırlık "Dermahil" cilt durumuna ve onun gençlik bağlıdır fibroblast rejenerasyonu ve hayati fonksiyonları uyarır.

Çizgi tedavi kozmetik "Dermahil" genetik mühendisliği yardımıyla yaratılmış doğal maddelerden dayanmaktadır. Çoğu - insan peptidler, daha doğrusu onların kopyası. Peptitler olumlu cilt sağlığını etkiler: serbest radikallere hücreleri korumak, yaşlanmayı önler ve cilt kanseri hastalıklarının gelişimini önler.

vasıtasıyla "Dermahil" (Güney Kore) başka peptidleri arasında vitaminler, amino asitler, şifalı otlar özleri, mineraller gibi faydalı maddeleri kapsar. amino asit bileşikleri ile bağlantılı olarak, deri üzerinde kompleks bir etkiye sahip derin ve nem ile doymuş besler. etki tedaviden sonra erken başlayacak rejenerasyon için elverişli koşullar yaratır.

Ayrıca Güney Kore geliştiricileri marifet dikkat etmelidir: Aktif bileşenlerin her biri nano kapsül boyutları şeklinde özel bir zarf içinde yerleştirilir. Bundan dolayı parçacıklar fibroblastların üzerinde doğrudan etkisi uygulamakla, orada "kök salmak" kolayca derin dermis nüfuz ve.

Büyüme faktörleri hücre yenilenmesini teşvik ve, daha önemlisi, en çok ihtiyaç duyulan bölgeye göndermiş. "Dermahil" (Güney Kore) artmış hücresel bağışıklık, normal su dengesi ve tedavisi yaklaşımlara rağmen lipit metabolizması. ilaç yoksunluk sendromu çevrimdışı feshedilmesinden sonra - bu çoğu tedavi kozmetolojiye ise, kendi en değerli ve benzersiz özelliklerinden biridir sürekli kullanıldığında yalnızca geçerlilik kazandırmak demektir ...

Mezoterapi ve çizgi onun için "Dermahil" anlamına gelir

Mezoterapi - it etken maddelerin kokteyli uygulanması suretiyle genel cilt durumda gençleştirme ve iyileştirme amaçlayan bir tıbbi kozmetik prosedür. Modern zamanlarda bu gençleştirme ve yüz ve kafa derisi dermatolojik hastalıkların çeşitli tedavisinde en yaygın yöntemlerden biridir.

"Dermahil MEZOTERAPİSİ" belirli maddelerin oluşan kokteyller niteliksel gençleştirme ve tedavisi için oluşturulur. Mesotherapeutic şirket fonları Caregen Co, Ltd belirli amaçlar için ve yüzün belirli alanlar için tasarlanmış bir ürün bütün aile yarattı. Bununla birlikte, ne olursa olsun, varış, genel bir özellik "Dermahil" büyüme ve hücre bölünmesi, kolajen iskeletinin kurulmasından, hem de nihai olarak dermiş durumunu ayarlar hiyalüronik asit, normal üretim aktivasyonunun bir stimülasyon sağlar. Bu cilt pürüzsüzleştirme ve topografyası, derin nemlendirme ve gençleştirme anlamına gelir. "Dermahil" Mezoterapi en dermatolojik ve yaşa bağlı sorunların çözümü hale gelmektedir.

Mezoterapide için araçlar 5 ml'lik şişelerde mevcuttur. Onların içerik dermis içine enjekte etmek için tasarlanmıştır. prosedür kalifiye gevşeme gözetimi altında gerçekleştirilir. Aşağıdaki kompleksler ile temsil edilen bir kişi için "Dermahil" serisi:

 • SR -, ve aynı zamanda deri tonu ve esnekliğin arttırılması için yaşlanmasını geciktirmek profilaktik prosedürleri kullanılır.
 • SB - iyi bir alet cilt tonunu ve hiperpigmentasyon tedavisini hafifletmek.
 • HSR - yaşa bağlı değişimler, derin nemlendirici etkilerini ortadan kaldırmak için.
 • ağır kaldırma ve cilt yenilenme - YOĞUN SR.

için: Bu durumda, yüz için iki ana gruba ayrılabilir cilt gençleştirme (SR, SR YOĞUN, HSR) ve melanin hiperpigmentasyon ve tedavisi için (SB) normalize.

Dermaheal, SR ve HSR: özellikleri, bileşimi, Bileşim

SR Dermaheal ve HSR - doğal bakım maddeler, büyüme faktörleri ve cilt kurtarma ve gençleştirme sağlayan peptitlerin kompleksleridir. dermiş kokteyl aktif bileşenler rejenerasyon mekanizmaları yoğun büyümesi ve hücre bölünmesi tetikler tanıtıldı. Aslında, onlar tüm çalışmaları gerçekleştirmek ve kendi başlarına vücudunu yapılan aynı yöntemler. genetik mühendislik teknikleri kullanılarak peptitler, insan dermisinde üretilene kesinlikle aynıdır.

yaşlanma ve çevresel stresin zararlı etkilerini etkisi cilt problemleri maddelerin sentezine yol açar. Kesintiye su dengesi, deri "önünde" yaşlanma, hyaluronik asit üretimi azalmıştır. Bu en uygunsuz zamanda bazen olur. Mezoterapi uzakta yaşlılık çok şey uygulamak zorunda. Aktif bileşenler "uzmanları dermatologlar ve güzellik uzmani pozitif böylece onu gençleştirici, dermis doğal metabolik reaksiyonlar geri vermek hangi Dermahil 'değerlendirmeleri.

bileşim Dermaheal SR aşağıdakileri içerir:

Dermaheal HSR, yukarıdaki bileşenlerin yanı sıra, dermiş ile temas ettikten sonra hemen su dengesi, suyu bağlama iyonları ve hücrelere yönlendirmek geri bir hyaluronik asit ihtiva eder.

dermişte bağlı doymuş bir bileşim, normal sağlıklı bir yaşam süreçleri geri: elastin ve kolajen, hiyalüronik asit, lipit ve su metabolizmasında sentezi. Sonuç olarak, ton ve cilt yüzeyi derin düzleştirilmiş sığ gelen kırışıklıkları hizalanmış. Yoğun hidrasyon ve beslenme hatta kurak cildi tidies. yaşlanma sürecini yavaşlatır. Etki süresi: bazen yeterli tedavinin sadece bir ders ve onu geri birkaç yıl gelmemesini daha (ya da destekleyici prosedürleri yerine).

Ürün formu - 5 ml'lik bir tüpe konulmuştur. Karmaşık 10 şişe bir kutu içinde satılmaktadır. Bu miktar yüksek kaliteli tedavi için yeterli olduğunu. Tabii ki, bu tüm spesifik klinik duruma göre değişir. Birine yeterli ve 5 şişe olabilir. birinin maliyeti yaklaşık 700 ruble olduğunu.

Buna ek olarak, üretici SR ve Dermaheal HSR Dermaheal kokteyller bir toz katkı sunuyor - Dermahil "dan '« Booster Face'. Fiyat bir katkı maddesi yaklaşık 400 ruble olduğunu. biomimetik toz peptidlerin yüksek konsantrasyonda içerir. Onlar gençleştirici içecekler etkisini arttırmak ve dermis hücreler yükseltmek için uyarırlar.

Dermaheal SR Yoğun: açıklama, fiyat

Bazen cilt yoğun kurtarma olmalıdır. İki fazlı serumu "Dermahil SR Yoğun" kısa sürede cildin yenilenmesini sağlar. Bu karışımda bulunan maddelerin yüksek konsantrasyonda katkıda bulunur. Serum bir bileşim aşağıdaki bileşenleri meydana getirir:

 • biomimetik peptitler;
 • amino asitler;
 • antioksidanlar;
 • vitaminler ve mineraller;
 • Nükleik asitler;
 • koenzimler.

Formül derin nemlendirici ve cilt rejenerasyon için tasarlanmıştır. Sonuç Dermaheal SR formülasyonu kullanıldığında çok daha hızlı görülebilir. önemli cilt lezyonları, kırışıklıklar daha derin ve toplam yeniden gerektiren durumlarda Yoğun terapi durumlarda kullanılır.

Aktif bileşenler "Dermahil CP Yoğun" uyarmak fibroblastlar veya diğer dermal hücreleri bölmek ve yenileme için. elastin ve kolajen, hiyaluronik asit ve diğer proteinlerin sentezi deri kendini yenilemesine destek olan, artar. dermis içinde yeni kan damarlarının oluşturmak için: hücre beslenmesini arttırır. Aracı lazer tedavileri ve kimyasal peeling sonrası kurtarma için uygundur.

şişeleri, 5 ml mevcuttur ilaç "Yoğun Dermahil", burada esaslı kokteyli ve düzenlenen mezoterapi. kapasite başına fiyat yaklaşık 800 ruble olduğunu. Tedavinin bir ders için genellikle yeterli 5 şişe olduğunu. 10 standart şişe dahil bir dizi satın almak da mümkündür.

pigmentasyon karşı Dermaheal SB

Başka kozmesötik mezoterapi yüz için hazırlık Yaşlılık lekeleri "Dermahil" dir. Ayrıca, aktif maddeler kokteyli ve canlandırıcı etkiye sahiptir. Ana eylem açıklama ve herhangi doğanın pigmentli noktalar tamamen kaldırılması hedefleniyor, bu yaralanma, güneş ışığı, stres veya yaşa bağlı değişikliklerin etkisi olabilir. pigment, koyu lekeler oluşturan - sonuç melanin sentezini azaltarak elde edilir.

Hazırlık peptidler ve CG-ASP CG-TGP2 arbutin, C vitamini ve meyan kökünün bir ekstraktın oluşur. ml başına 2 mg bir konsantrasyonda ihtiva peptitler, yani bunlar tirozinaz enzimi düşürerek aşırı melanin sentezini engellerler. Ayrıca biomimetik peptitler, kolajen sentezini uyarır. Geri kalan bileşenler, antioksidanlar ve cilt parlatıcılar olarak hareket ederler.

"Mezoterapi" prosedürleri için şişe başına 5 ml - hiperpigmentasyon tedavisi için kokteyl önceki formülasyonları ile aynı paket içinde üretilir. birinin fiyatı "hizmet" yaklaşık 700 ruble olduğunu.

Üretici güçlendirici kokteyl adımlarını kullanmayı önerir: Toz "Süper Breitingen". Bu oluşum prensibine göre, melanin üretimini azaltmayı amaçlayan peptidlerin oluşmaktadır. tirozinaz enzimini engelleme oluşur ve pigmentler göründükleri melanosit sentezini inhibe etti. Zaten epidermise "gizlice" izin vermez melanin ilacı kurdu.

saçlı deri mezoterapisi

Saç onlar köken hangi saç köklerinin üzerinden büyür. Onların "exit" dışarı sonra onlar güç kaynağı için ve folikülleri gerekli unsurları olsun. Saç kökleri de kan dolaşımını sağlamaktadır. nedeniyle yaşlanma, stres, hastalık veya diğer olumsuz etkenlere ihlal edildiğinde ölür folikül. Sonuç olarak, saç dökülür ve folikülün dışına büyümek asla.

Normal olarak, bir kişi günde 50 ila 100 tüyleri kaybeder. stratum corneum yenileme Bu doğal bir süreç. saç dökülmesi aynı miktarda ölçüde artar ve çıplak gözle fark edilebilir hale gelirse, saç dökülmesi bahsetmek gereklidir. saç köklerinin gücünün restorasyon: Hastalığın nedenleri çoktur olmasına rağmen, tedavinin özü birine azaltılır. imkansız olduğu gibi "saç Dermahil" ilacı kullanan Mezoterapi bu görevi daha iyi başa çıkabilmek için.

Dermaheal HL derisini canlandırır ve kepek kaldırır, yeni saç büyümesini uyarır onların yapısını güçlendirir, parlaklık ve renk doygunluğunu geri yükler. Hangi uyuşturucu dayanır? kurtarmaya saç köklerinin yenilenmesini teşvik etmek ve uygun yiyecek ampuller sağlamak daha kafa derisi kan dolaşımını artırır tekrar biyomimetik peptidler gel. Buna ek olarak, ürün içerir:

 • Bakır tripeptit - saç restorasyon hormonal arızaları üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir;
 • vitaminler ve mineraller;
 • antioksidanlar ve amino asitler yer alır.

kozmetologlar incelemeleri HL pozitif Dermaheal: Büyük kokteyl olmuştur yaş ve vücuttaki hormonal değişikliklerin temel sorunlardan biri olmaya devam ediyor alopesi, davranır. İlacın belli başlı avantajı insan vücudu tarafından üretilen tamamen benzer peptidler, göre doğal bir bileşimdir. Kurtarma cilt için stres olmadan oluşur: dermis da normal yaşama için gerekli alır.

Ürün formu ve kozmosötik ürünlerin maliyeti mezoterapi için "Dermahil" başka yollara benzer. saç folikülleri üreticisinin Yoğun restorasyon saç büyümesi ve saç dökülmesine sorumludur tüm reseptörleri etkileyerek, toz katkı maddesi "Booster Khair" peptid bazlı sunuyor.

Göz çevresindeki Mezoterapi cilt

Yaşı ne olursa olsun, kadınların büyük çoğunluğu koyu halkaları ve muzdarip gözlerinin altında torbalar. Zamanla, durum karmaşık kırışıklıklar ve sarkık cilttir. Dermaheal Eyebag Çözüm göz çevresindeki hassas cilt kapsamlı bakım için tasarlanmıştır. İlacın aktif bileşenler, şişkinlik kurtulmak kırışıklıkları düzeltmek ve bir yüz yorgunluk veren koyu halkaları ortadan kaldırabilir. "Dermahil" göz 1.5 mililitre cam şişeler hacmi üretilir. Dermaheal Eyebag çözelti içeren bir kokteyl bileşimi:

 • Oligopeptid-73 - kırışıklık, kan akışını artırır;
 • tripeptit-41 - yağ artırır;
 • nanopeptid-18 - şişliği azaltan kırışıklıkların katkıda hiyalüronik asit ve kollagen, üretimini uyarır;
 • oligopeptid-61 - iltihap ortadan kaldırır ve şişme, cilt aydınlatır.

gözlerinin altında başka ilaç "Dermahil" Çember Çözüm olduğunu. Onun eylem gözlerinin altında mor halkalar aydınlatma ve mikro geliştirmek amaçlanıyor. Güzelliği henüz yaşa bağlı değişiklikler dokunulmaz vardır bir kişi vermek için erken yaşta kullanılabilir. mezoterapi için kozmetik uzmanları fonların Yorumlar pozitif gözün çevresini hat. Uzmanlar maddenin etkili nedeniyle doğal bileşime kullanım için güvenli olduğuna dikkat. Hatta hassas ve alerjik ciltler için uygundur.

Dermaheal LL: aşırı santimetre mücadelede sağlanan başarıların

Lipid metabolizması rahatsız zaman, yağ birikimi şekil ve oval yüz yağma oluşturulmaktadır. kusurları mücadelede etkili bir yöntem Dermaheal LL göre peptitler ve L-karnitin olduğunu. cerrahi olmayan liposuction, normale metabolizması ve lipid sentezinin prensibine göre çalışır -lipolitik "Dermahil". kokteyl oluşur:

 • fosfatidilkolin - yağ sindirimi aktive eder;
 • L-karnitin - doğal olarak vücuttan kaldırmak mitokondri, yağlı asitlerin ilişkin nakil;
 • dekapeptit-4 - metabolizmayı hızlandırır;
 • multivitaminler ve mineraller;
 • hücre büyüme faktörü LGF 1.

Dermaheal LL, aşırı yağ dokusu azaltır elastin üretimini uyarır ve kollajen göre deri esnekliğini artırır. şeklini ayarlayarak sıkılır "portakal kabuğu" deri etkisini ortadan kaldırır.

Bu çift çene ve aşırı yağ ortadan kaldırarak, yüz hatlarını, vücudun farklı bölümlerini modellemek için kullanılır. Lipolitiki "Dermahil" - liposuction kalitesi değil, aynı zamanda cilt kaldırma için sadece ilaçlar.

Çözümler Ultra Galva

Galvanik terapi - dermis fiziko-kimyasal değişiklikleri teşvik etmek DC düşük güç ve düşük voltajda kullanılmasıdır. tedavi, hücre rejenerasyonunu teşvik eder. Tedavinin arzu edilen etkileri özel çözümlerle bağlantılı olarak gerçekleştirilir elde etmek için. Marka "Dermahil", yorum mezoterapi hazırlıkları haricinde Ultra Galva çözümleri üretmektedir, olumludur. Bu özel amaçlar için tasarlanmış peptid komplekslerini içerir:

 • AA - akne ve akne sonrası yara izi ve inflamasyon tedavisi;
 • FAA - gençleştirme ve kırışıklıklar;
 • AC - figür düzeltme;
 • HL - saç folikülleri ve saç büyümesinin uyarılması;
 • SL - Kuru cilt, pigmentasyon tedavisi için karmaşık.

oligopeptid-24 (59, 72), bir dekapeptittir-4-tripeptid 41 atsetildekapeptid-3 fosfatidilkolin: çözeltisinin bileşimi gibi peptidlerdir. markası "Dermahil" dan Ultra Galva çözümleri iyi eleştiriler aldı. Üye yüksek verimlilik ve uzun vadeli etkisinin sonuçlarını not edin.

ev kullanımı için Kozmetik "Dermahil"

doğal peptidler dayalı araçları bir bütün çizgi yarattı yüzden Üretici Dermaheal sadece profesyonel değil, aynı zamanda ev kullanımı için olan kadınların cilt güzelliği önemsiyor. "Dermahil" - gençleştirme ve eksikliklerin düzeltilmesi için tasarlanmış bekçi kozmetik ve tedavi edici niteliği,. Çizgi araçları kremler, maskeler, köpükler, kırışıklıkları düzgünleştirir serum yap ve cildi derinlemesine besler.

Gerekli yaşa bağlı değişiklikleri mücadele etmek için hiyaluronik asit Dermaheal Kozmesötik kırışma önleyici krema denemek için. Aynı seriden serum ve göz kremi kapsamlı cilt bakımı oluşturmak üzere. İyi tonu düzeltme araçları hat Dermaheal CC için. tesviye cilt pigmentleri de güneşten korumak ile Kremler, nemlendirmek ve yaşa bağlı değişiklikler ile mücadele, onu besler. Peptit Krem "Dermahil SS" 2500 ruble yeniden dağıtım satın alınabilir.

ev serisi Dermaheal Saç için kozmetik çizgi tamamlar. şampuan, saç kremi, serum saç büyüme ve besleyici maske "Dermahil" için: Üç pozisyona oluşmaktadır. bir ajanın fiyatı yaklaşık 2.000 ruble olduğunu. Dermaheal Saç Kozmetik, saç büyümesini uyarır ve köklerini besler, kepek savaşır, uzun süreli etki gösterir parıltı ve her saç zengin renk verir.

Kozmetik "Dermahil" mezoterapi, galvanik etkiler veya ev kullanımı - genetik mühendisliği alanında en yeni teknolojileri, laboratuarda üretilen% 100 doğal insan peptidler, yararlanmak. Dengesini kırma ve sağlığa zarar vermeme olmadan, deri yüzeyinde alma veya içine, bileşenler vücut için olağan işlevleri yerine getirir. tamamen güvenli ve hipoalerjenik "Dermahil" Kozmetik.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.